Person of Interest

Başlatan hennessy, 09 Ekim, 2011, 11:00:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Alıntı yapılan: hanac - 24 Eylül, 2014, 12:12:00
Sevgili Engin (aka V) baktın dean kayıp, dizi tanıtım olaylarına el attın.

Dean neredesin tatil bitmedi mi ? Okullar mı açıldı ?

What's going on ?

Bir hafta daha buradayım sonra İstanbula döneceğim.  Hemde eskisinden bile daha aktif olarak. Özledim forumu çok.

hennessy

Mükemmel şekilde döndüler. Özlemişim ekibi harika bir başlangıç esas savaş şimdi başlıyor. İnsan mı üstün makine mı?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Caped Crusader

Dizi 4.sezona 3.sezonun temposundan kaybetmeden başladı.Üstüne koyarak ilerleyen dizilerden biri.Bakalım Samaritan'ı nasıl durduracaklar bu sezon.Merakla takip ediyorum.

alan ford

Yahu  bi gazla ben de başladım bu diziye 19. bölüme geldim ama hala senaryoları çok zayıf. Doğru düzgün çizilen tek tipleme Fusco. Carter filan hiç olmamış.  Caviziel Tin Red Line'dan beridir takip ettiğim bir adam , oyunculuk olarak hep vasatın üstünde ama o da kurtar(a)mıyor diziyi. Hikaye diğer sezonlarda toparlanıyor mu , yoksa tam gaz aksiyonla hikayedeki boşlukları kapatmaya mı çalışıyorlar.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

lampard

Alıntı yapılan: alan ford - 28 Eylül, 2014, 22:21:05
  Yahu  bi gazla ben de başladım bu diziye 19. bölüme geldim ama hala senaryoları çok zayıf. Doğru düzgün çizilen tek tipleme Fusco. Carter filan hiç olmamış.  Caviziel Tin Red Line'dan beridir takip ettiğim bir adam , oyunculuk olarak hep vasatın üstünde ama o da kurtar(a)mıyor diziyi. Hikaye diğer sezonlarda toparlanıyor mu , yoksa tam gaz aksiyonla hikayedeki boşlukları kapatmaya mı çalışıyorlar.

Biraz daha zaman verin, ilk sezon girizgâh niteliğinde zaten ki bence de fazla uzun tutulmuş. Daha sonra bayağı açılıyor. Yaratıcı Jonothan Nolan zaten kendi tarzını ortaya koyuyor ileriki sezonlarda.

hennessy

s04e21

SPOLIER........

Root Martine'i öldürerek sonunda beni mutlu etti. Martine'i hiç sevmedim kıl bir karakterdi. Root gerekeni yaptı hemde bir el hakareti ile.

Elias başkan sağ kolunu kaybetmenin ne demek olduğunu Dominic'e sağ gösterip sol vurarak gösterdi.

Control Samaritan'a savaş açtı bundan sonraki bölüm manyak olacak

hennessy

Person of Interest sezon finali gene harika bitti. Zaten Pink Floyd'un welcome to the machine çalması ayrı bir güzeldi.

Taşlar iyice yerinden oynadı. 5. Sezon iki makinanın güç gösterisi olacak ve büyük ihtimal final sezonu olacak.

lampard

Gelecek sezon için dizi ve kanal arasında bir belirsizlik vardı, anlaşılmış.

V

Alıntı yapılan: V - 21 Kasım, 2013, 09:53:30
9. bölüm sonundaki şokla yıkıldım resmen. :'( Artık diziye devam edebilirmiyim bilmiyorum.
Tam iki yıl geçti aradan.Şoku atlattım sanırım..

3. sezon 10. bölümle devam edeceğim...
"İstemem,eksik olsun.."

maeglin

3 Mayıs'ta CBS'de final sezonu başlıyor. Bu dizi neden bitiyor anlamıyorum, CBS'den açıkcası oldum olası tiksiniyorum. İzlemeyenler aşağıda trailer'a göz atabilir.

Trailer: https://goo.gl/ApoS4r
Final sezonu afişi: https://i1.someimage.com/R3kFfxz.jpg

bonus: https://goo.gl/8dchDC

hennessy

Güzel haber. Güzel bir konuyu tadında bitirmek istemiş olabilirler. Bir süre sonra bir çok dizi zorlama seneryo ile keyif kaçırıyor.

bugraltu

Dizi en başta, ilk 10 bölüm çok izleyici kaybetti. Maalesef bu tarz kablolu olmayan kanalların sezon başına 23 bölüm inadı dizilerin performansını çok düşürüyor. Ben inanıyorum ki bu muhteşem dizi 13 bölüm olsaydı, bir Breaking Bad popülaritesine gelebilirdi.

dean

Alıntı yapılan: bugraltu - 02 Mayıs, 2016, 14:31:54
Dizi en başta, ilk 10 bölüm çok izleyici kaybetti.

Bende onlardan biriyim. İkinci şansı verip izleyecektim aslında ama araya çok şey girdi. Hala da bekliyor dizi tekrar izlenmeyi.

bugraltu

Alıntı yapılan: dean - 02 Mayıs, 2016, 14:55:00
  Bende onlardan biriyim. İkinci şansı verip izleyecektim aslında ama araya çok şey girdi. Hala da bekliyor dizi tekrar izlenmeyi.

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Senaryosuna bu kadar hakim, ne yapacagini bilen cok az sayida dizi var piyasada.

maeglin

Evet tam sezon yerine 13 bölüm olsaydi cok daha iyi olurdu. Ama yine de bu haliyle bile tekrar izleyecegim diziler arasinda yer aliyor. Zaten sabit bir kitlesi hep vardi.