Person of Interest

Başlatan hennessy, 09 Ekim, 2011, 11:00:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Bölüm:2/1 İkinci sezonda bir konsept değişikliği olur mu diye baktım.Aynen devam Kolaylıkla 1. sezon 24. bölüm olabilirdi
Geçen sezon finalinde kafama takılan sorulardan biri olan Finch'in başının belada olmasını makine niye göstermedi.O sorunun cevabını öğreniyoruz
Bu arada Finch'in başına bir şey gelirse yedek plan yöneticinin kim olduğu ortaya çıkıyor
Leon adlı muhasebeci Ari ırkın hedefinde

Bölüm Notu:7/10

ysrtnrkl

Şu güzelim dizi Nolan Westworld dizini yapıtı için final yaptı ama belki de ileride yeniden çekerler devam olarak.

doktor1881

Bölüm:2/2 Bu diziye dönünce huzur buluyorum İzleyeceğim bölüm hoşuma gidecek mi acaba diye hiç düşünmüyorum
Bölüm Root (Kök) un kim olduğu,geçmisi ve günümüzde neler yaptığı ile geçti

Bölüm Notu:9.5/10

doktor1881

Bölüm:2/3 Bölümlerdeki ana hikaye güzel olmakla beraber araya serpiştirilmiş yan hikaye mükemmel
Bu yan hikaye aslında dizinin asıl temelini oluşturmakta
Bu bölüm Brezilya Başkan adayının kızı Sophia etrafında dönmekte

Bölüm Notu:8/10

dean

Her geçen bölüm ve her geçen sezon daha da güzelleşmekte. Geçen ay bitirdim bende. Özellikle 3. ve 4. sezonlar harikaydı. Hele bi' S04E11 var. Anlatılmaz. Yaşanır.

yidar

Bana da bir arkadaşım önermişti toplu olarak var ama izleme zamanim olmamıştı .En kısa zaman da izlemek istiyorum

doktor1881

Alıntı yapılan: dean - 06 Haziran, 2017, 23:26:23
  Her geçen bölüm ve her geçen sezon daha da güzelleşmekte. Geçen ay bitirdim bende. Özellikle 3. ve 4. sezonlar harikaydı. Hele bi' S04E11 var. Anlatılmaz. Yaşanır.
O zaman biraz hızlanıp 3. sezona geçmek gerekir
Bu arada Yidar arkadaşım gecikmeden başla çünkü yolu uzun yaklaşık 100 bölüm ;D

yidar

Alıntı yapılan: doktor1881 - 07 Haziran, 2017, 09:26:12
O zaman biraz hızlanıp 3. sezona geçmek gerekir
Bu arada Yidar arkadaşım gecikmeden başla çünkü yolu uzun yaklaşık 100 bölüm ;D
[/quote
Geciktirmemeye özen gosterecem sağol abi]

doktor1881

Bölüm:2/4 Reis Johnn ''Bitti demeden bitmez'' --Bölüm Sonuna dikkat--
Bu bölüm Mafya Tetikçisi Riley etrafında döndü.
Elias'ın yaptığı iyiliğe karşı Finch'den istediği şeye dikkat :o :o :o

doktor1881

Bölüm:2/5  Bölüm sonu yine ters köşe ve wowww dedirtti
Olaylar kirli polis teşkilatı HR etrafında dönerken hedefte araştırmacı gazeteci Marine Angelis var

Bölüm Notu:9.5/10

doktor1881

Bölüm:2/6 Bu bölüm biraz zayıf geldi ve bölüm sonu ters köşede yapmadılar.Sadece ince bir konuya el attılar ::)
Wyler isimli bir aile babası makinenin görüntüsünde acaba herşey göründüğü gibimi

doktor1881

Bölüm:2/7 Başarılı bir Kalb Cerrahı ve onu hastası olan bir Enerji şirketi CEO'su
Olaylara dahil olan SAS komandoları
Bu arada Reese'nin dövdüğü tetikçi bir Türk oyuncu ''Özgür Teke''
Olayların işlenişi harika

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:2/8 Aşk ile ilgili bir bölüm izledik (Muhtemelen Sevgililer Gününde yayınlanmıştır) Dizi konseptinin dışındaydı
Fusco'nun aşkı bulmasına sevinirken,Finch'in durumunu daha iyi gözlemledik.Bu arada sert dedektif Carter'de bu bölüm pembe hayallere yakın

doktor1881

Bölüm:2/9 Kübalı bir taksici,Estonya mafyası vs İki bölümdür tempo düşük.Senaristlerin toplaması lazım ;D ;D

Bölüm:6/10

doktor1881

Bölüm:2/10 Savaş gazileri ile ilgili bir bölümdü.Rolling Stones'in harika parçası ve klibi ile bitiyor

https://www.youtube.com/watch?v=R3rnxQBizoU