Ödüllü Kasım 2011 konusu

Başlatan rumar80, 15 Kasım, 2011, 20:45:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Şöyle biraz interneti  inceledim de 21 Jump Street dizisinin Türkçe altyazıları bulunmuyor. Maalesef yeniden izleyemeyeceğim. Acaip itkilenmiştim oysa. Ayrıca yeni filmde Johnny Deep de oynuyormuş...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

s.b

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 19 Kasım, 2011, 22:45:48
Sn.s.b.,saydığınız dizilerin içinde bir tane bile kötü diyebileceğim yok.Bu da ilginç değil mi?

Hakikaten öyle kardeşim. Hepsi birbirinden güzel dizilerdi. Arada sırada şimdiki dizilere bakıyorum da tamamen farklı. Özellikle yerli dizilerin ana teması "kucaklama" üzerine kurulmuş. İnanın tv nin yanından geçerken arkamı dönmeye korkuyorum yahu.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

monomial

Çarlinin Melekleri, Kara şimşek ve dahası.. ahh ah eski günler  :-[

rumar80

Boş geçmeyelim, konumuza destek verelim.  ;)

Ödüller ile konuyu birbirine bağlayalım: Genç Indiana Jones vardı bir zamanlar. Diğerlerine göre yakın tarihtir ama yine de fena değildi.

Jedmau

Evet genç indiana jones benimde favorimdi. Bir bölüm türkiyede geçiyordu galiba

rumar80

O bölüm bizde yayınlanmadı diye hatırlıyorum ama haklısın Ertan

Mister NO

ŞEKER KIZ

MARKO

HEİDİ

FLANDER'LERİN KÖPEĞİ

ESTEBAN

TATLI KAHRAMANLAR-AKILLI BIDIK

DEĞERLİ

ATOM KARINCA

TONTON AİLESİ

REXIO

BOLEK VE LOLEK

TAŞ DEVRİ

JETGİLLER

BUGS BUNNY

TOM VE JERRY

sefik

Alıntı yapılan: rumar80 - 19 Kasım, 2011, 20:54:41
   Johnny Depp bu dizi ile meşhur olmuştu. Genç polisler gizli kimliklerle liselerde öğrenci gibi dolaşıp uyuşturucu vs gibi gençleri tehdit eden suçlarla savaşıyordu.
O dizideki bir karakter olan Booker in tutulmasiyla o da ayrı dizi olmuştu
Booker,çok severdim
Bir de Star ilk açıldığında sabahları captain power vardı,bilimkurgu dizisi
Yine Magic box a ait diğer kanal teleon açıldığında Flash,Harry ve Hendersonlar da severek izlediğim dizilerdi :D

darkwood

Rahmetli Adile Naşit'in "toprağı bol olsun" sunduğu Uykudan Önce programında
Atom Karınca ve Değerli yi her akşam sabırsızlıkla beklerdim.
Taş Devri ile Jetgillerde favorilerim arasındaydı..
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Altın Kızları da unutmayalım biraz hatırlamakta zorlansam da güzel bir dizi diye hatırlıyorum. Bir de William Tell vardı dimi Giyom Tell miydi yoksa....
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pizagor

Ne güzel bir çizgi filmdi Gummi Bears...

Hele müziği...

Yeniden dinlemek isterseniz http://www.youtube.com/watch?v=bJmWyZlW2sE
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Disney usulü süper kahraman parodisi Darkwing Duck...

Adeta ekrana çivilerdi beni. Muhtemelen bugün de izliyor olsam aynı etkiyi yaratır üzerimde :)

Yine bir intro, bu sefer Darkwing Duck'tan... LET'S GET DANGEROUS :)

http://www.youtube.com/watch?v=375ENQbru8s&feature=related
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

sefik

Bir de iki parmağını birbirine degdirip zamanı durduran bı kız vardı
Dizinin adını hatirlayamadim,zamanın ötesinde olabilir

hennessy

varyemez amca ve pilotu :)

2007 senesinde, 28.8 milyar dolar değerindeki hazinesi ile Forbes'in kurgusal zenginleri listesinde birinci sırada yer almıştır.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

muhteşem dizi bence en iyi dizilerden biri

Yes Minister

Emret Bakanım (İngilizce: Yes Minister) BBC Televizyonu ve radyosunda 1980-82, 1984 yıllarında yayınlanan politik hiciv içerikli İngiliz televizyon dizisidir. Emret Başbakanım adlı devam dizisi 1986-1988 yılları arasında yayınlanmıştır. Toplamda 38 bölümden oluşan seride her bölüm 30 dakika uzunluğundadır.Birleşik Krallık hükümetinde görev almış olan bir bakanın ofisinde geçen dizide Jim Hacker karakterini Paul Eddington oynamaktadır. Bakanın çeşitli yasa çıkartma ve değişiklik yapma istekleri aynı dairede çalışan daimi sekreter Sir Humphrey Appleby (Nigel Hawthorne) tarafından engellenir. Bakanın özel sekreteri Bernard Woolley (Derek Fowlds) ise çoğunlukla iki tarafın arasında kalır.Hükümete ve devlet yapısına yönelttiği sert eleştirilerle gündeme gelen dizi çok sayıda ödül almış ve 2004 yılında yapılan değerlendirmede İngiliz yapımı tüm televizyon dizileri içinde en iyi altıncı dizi olarak seçilmiştir. Dizi, dönemin Birleşik Krallık Başbakanı Margaret Thatcher tarafından da beğeniyle seyredilmiştir.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları