ideefixe sanal kitap fuarı 2011

Başlatan alan ford, 21 Kasım, 2011, 12:21:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

ideefixe her yol olduğu gibi Tüyap'tan sonra sanal kitap fuarını başlattı. Güzel indirimler var. Lal ve Marmara'da % 35 , Oğlak ,Laika , Gerekli Şeyler,  YKY'  de % 30'luk indirimler benim görebildiklerim. Takip etmekte fayda var

http://www.idefix.com/vitrin/
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Jedmau

Jedmau

aha şimdi baktı 30% oldu , şansa bak

alan ford

ana sayfada indirim ürünleri düşük gözükebilirken kitaba tıkladığınızda değişebiliyor.

HacıGeraltEmmi

Bazı yayınevlerinin kitapları %40 ları bulmuş ;) Toplu halde esksiklerini tamamlamak isteyecekler için iyi bir fırsat.

hanac

Sanal Kitap Fuarı günlüğü yazacak arkadaş yok mu ?  :)

V

Alıntı yapılan: hanac - 21 Kasım, 2011, 16:18:47
Sanal Kitap Fuarı günlüğü yazacak arkadaş yok mu ?  :)

Sevgili günlük!..Bugün Doğa kardeşimizin uyarısıyla fuardan alış-veriş yaptım.Söylemesi ayıp(niye söylüyorsun o zaman)

43 çizgi roman,7 adet dergi ve bir de kitap siparişi verdim.Pişman değilim.

Kitap Neil Gaiman'ın Mezarlık Kitabı'dır..

Benden bu kadar..Seneye görüşmek üzere günlük.. ;D
"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

hanac

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 21 Kasım, 2011, 16:33:01
Alıntı yapılan: gunessemerci - 21 Kasım, 2011, 16:31:35
Ben küstüm :'(

Sen geçen günde küsmüştün.

Hayırdır, açıl bize.

Sanal kitap fuarında imza günü yok. O yüzden olmasın.  ;D
Darkwood Sakinleri..

yalcinerol345

Bu yayınevlerini anlamıyorum.Yıllardır İdefix'ten alış veriş yapardım.Son zamanlarda Altan Bey'den kargo kendisine ait olmak üzere alışveriş yapıyorum.Son sipariş listeme baktım.80'e yakın sipariş edeceğim kitap var.İdefix'in sanal fuarına girdim.Sadece 50 tanesi satışta.Diğerleri henüz yok.
Madem İdefix'te satış yapıyorsun yayının çıkar çıkmaz İdefix'e versene.Neyi bekliyorsun?Ben bunu anlamıyorum.

pearl jam

Fuara ben de katıldım. Cebim biraz daha delindi :)

HacıGeraltEmmi

Lal yayınlarındaki indirim %40 olmuş, eksiği gediği kontrol etmekte fayda var ;)

alan ford

Creepy ve Eerie'ler 22.50'ye düşmüş. Siparişe ekledim hemen. Lal indirimi gerçekten güzel.  Bütçe elverdiğince tamamlıyoruz eksikleri.

kalidor

Creepy ve Eerie Kadıköy'de 25 TL. Kargo parasını eklersen İstanbul içi aynıya gelir hemen hemen. Şehir dışı etiket fiyatı üzerinden 15 TL'ye geliyor, kaçırmamak lazım.
Crom! Ölüleri Say...