Çizgi Roman Derneği TÜYAP İzlenimlerim

Başlatan ümitkr, 22 Kasım, 2011, 08:35:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ümitkr

Alıntı yapılan: pizagor - 22 Kasım, 2011, 12:14:18
Ümit, inan bu başlığı neden açtığını anlamıyorum... İlk mesajını yukarıya alıntıladım, orada fuarda yaşanan durumun düzeltilmesi için kafa patlatmamız gerektğini yazıyorsun... Sonra da bunun yeri burası değildir, herkesin önünde bu tartışılmaz diyorsun... Galiba sabah sabah okuduğumu anlayamıyorum, hızlıca okurken atladığım yerler olmalı :)

Msn türü çetleşmelerden hep uzak durdum şimdiye kadar... Şimdi acısı çıkıyor sanki :) İş için bütçe çıkaracaktım yarım kalacak, derse gideceğim için yazamayacağım :O) Çet tanrılarının gazabı bu... Kesin... :)

Veee çelişkinliğim :)

Derneğin bir üyesi olarak fuara gelen hemen herkesin tanık olduğu bir eksiklikle ilgili kişisel görüşümü hem buradan hem de birçok yerden paylaştım. Olay sır değildi. Boş bir stant, muhteşem bir baskıyı sormayan okurlar, iptal edilen panel... Bu konudaki paylaşımda herkesin bildiği şeye kendi gözlemlerimi ve düşüncelerimi ekledim.

Düşünelim, düzeltelim dedim...

Ancak dernekten bir karar çıkmadığı sürece derneğin iç işleyişini etkileyecek tartışmalar ortalıkta yapılamaz. Aile olaylarına  birilerini karıştırmak gibi olur... Olmadı yine de tartışabiliriz ama burada yazılanlar derneği hiç bir şekilde yönlendiremez. Gerçekleşmeyen öneri ve görüşler için kırılma darılma olmaması lazım. "olmaz" dememdeki gerekçem bu üzülmeleri öngörmemdi daha çok.
Bunun yerine üyeler, sonra üye olmayan üye olur toplantılara katılır, hiç olmayanlar da; olunması gerektiğine inanmıyorum önemli olan samimiyet, fikrini sohbet ortamlarında veya dışarıdan mail yoluyla iletirler. Dernek toplantıları karar defterine yazdıkalrını enine boyuna tartışarak uygular veya ret eder.

Söylediklerimde çelişkiden çok eksik bilgilendirme olmuş gibi :) Uyarın için teşekkür ederim.

darkwood

Kendinizce haklı başlayan? fakat forum ile alakasız konulara yönelen bu yazışmaların, bence de foruma ve derneğe hiç bir katkısı olmayacaktır.
Ufak tefek hepimizin forum içinde ve günlük hayatta tartışmaları oluyor,
hepimiz keyif aldığımız veya keyif almayı umut ettiğimiz bir şeyler için buradayız. 
O yüzden istenmeden yazıldığını düşündüğüm bu ufak tefek şeyler için küskünlük v.s. gibi şeyleri ben kabul etmiyorum, hepimiz belli bir yaşa ve olgunluğa gelmiş insanlarız.
Daha keyifli olan konularımıza ağız tadımızla devam edebilmek için bize hiç bir faydası olmayan bu konuyu kilitliyorum.
Darkwood Sakinleri..