Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İnancomic

Batman rebirth şu şekilde basılsa ne güzel olur Ertan bey satışlar iyi olursa düşünür musunuz acaba

hennessy

Harika haber ne zamandır beklediğim kitap geliyor. Ne kadar kendisi bana kızsa da ben bildiğimi söylerim :)

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Cilt olarakta basilacakmis. Hardcover yakışır.

Animvader

Keşke cilde göre daha tatmin edici satış sayılarına ulaşılsa da en azından Rebirth ve sonrası fasikül olarak basılsa.

Jedmau

Bir deneyelim dedik , bakıp göreceğiz. Allah utandırmasın.

Animvader

Alıntı yapılan: Jedmau - 14 Mayıs, 2017, 22:40:07

Amin Ertan bey. Amerika'da fasikül satışları her zaman ciltten fazla oluyor, bakalım bizim ülkemizde nasıl rakamlara ulaşacağız sizin sayenizde piyasayı da görmüş oluruz  :)

worldman

Cilt olarak cikmasini bekleyecegim fasikul olayini sevemedim hicbirzaman.

Nightrain

Alıntı yapılan: Jedmau - 14 Mayıs, 2017, 22:40:07

İnşallah tutarda, daha çok fasikül görürüz.

frodo

Ay ortası oldu artık şu soru işaretleri açıklansada önümüzü görsek   ::)
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

darbove

indirimsiz rakamlar öğrencinin kalbine indiriyor
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Jedmau

Alıntı yapılan: darbove - 22 Mayıs, 2017, 20:53:08
indirimsiz rakamlar öğrencinin kalbine indiriyor

Variantların maliyetleri yüksek olduğu için inidirimsiz satılıyor , Tommikser dahi indirimsiz alıyor :)

tommikser

Valla indirmedi.Bu ne dedim yav.Sen vereceksin ki herkes versin dedi.Canavar gibi aldı.Haaa hamburger ısmarladı o ayrı.Varyant tan kazanıp hamburgerden kaybetti :D

hennessy

NEW 52 serisi yavaş ilerliyor. Hızlanması lazım. Varyant kapakları kendi sitenizde ve dükkanınızda satmanız üzücü.
Yani biz okuyucular her zaman çizgi roman aldığımız dükkanlardan alamayacak mıyız?

Ben büyülü dükkana gidiyorum istediğim arka bahçe veya Marmara çizgi varyant kapağı alabilir iken. En sevdiğim çizgi roman olan Batman'in kapağını alamıyorsan soru işareti olarak bakarım.

Çeviri ve kalitesi ile ödün vermeyen JBC bunu ya dükkanlara da verecek ya da kaldıracak.

Amerika'da böyle yaptıklarını sanmıyorum. Yapıyorlarsa bile üzücü..
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pizagor

Sanıyorum Amerika'da bunun uygulaması oluyor. O varyant kapak sadece o dükkanlarda ve dükkanın internet satışında olabiliyor. Ama benim esas dikkat çekmek istediğim ki bu çok sık yapıldı ve yapılıyor, sadece çizgiromanevlerinde satılan varyant kapaklar ki meşhur kitap sitelerinden çizgiromanlarını alan geniş bir kitle bunlardan mahrum kalıyor. Dolayısıyla itiraz ediyorsak, 'ilkesel olarak' diğerine de itiraz etmemiz gerektiğini düşünüyorum  :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...