Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ercoktay

Alıntı yapılan: Jedmau - 30 Mayıs, 2014, 13:10:30
Detective Comics 1 - Umbrella 2 ve Klon 8-9 hazırlıkları bitti. Bugun yarın baskıya giriyoruz :D

En çok benim oğlan sevinecek. Klon 8-9 Hala çıkmadı mı diye soruyordu. Okuyamasa da eline alıp karıştırmak hoşuna gidiyor. :) Siparişi haftaya erteliyorum o zaman :)

zagortenay

Alıntı yapılan: Caped Crusader - 27 Nisan, 2014, 17:09:17
New 52 deki batman serileri:
Batman(JBC yayınlayacak)
Detective Comics(JBC yayınlayacak)
Batman and ...
Batman The Dark Knight

New 52 Batman yan karakterler:(Yanlış hatırlamıyosam Jedmau 2015'e bu serilerden birini yayınlacağız demişti.)
Catwoman
Nightwing
Red Hood and The Outlaws
Batwing
Batwoman
Batgirl

Unuttuğum olabilir artık aklıma gelenleri yazdım  ;D

2015te yan karakterlerden Nightwing basılır umarım

Harun Ça

esattr

Gordon, Kızılmaske gibi Star Wars serisinin de günlük bant yayınları var. Dark Horse renklendirerek 20 sayı olarak yayınlamış ama formatı bozmuştu. Acaba siyah beyaz ve bant formatında yayınlanma ihtimali var mı? Yayınlarsanız hem güzel bir klasik olur hem de beni tercüme ve balonlamadan kurtarırsınız...

zagortenay

Daha sonra Flash ya da Green lantern basma ihtimaliniz var mı acaba?

rumar80

Caped Crusader

JBC'nin başka telif alma şansı varsa Justice League'de olur.JL New 52 YKY'de ama New 52'den öncede müthiş hikayeler var ve onların telifini alma şansı olursa kaçırılmamalı bence.Ama Green Lantern ile Flash'a da kimse hayır demez.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

zagortenay

Alıntı yapılan: Caped Crusader - 03 Haziran, 2014, 00:02:19
JBC'nin başka telif alma şansı varsa Justice League'de olur.JL New 52 YKY'de ama New 52'den öncede müthiş hikayeler var ve onların telifini alma şansı olursa kaçırılmamalı bence.Ama Green Lantern ile Flash'a da kimse hayır demez.

Jl new 52 yky'de mi  :o niye basmıyorlar ki  ??? Bence flash da basılabilir hazır dizisi de geliyorken

rumar80

Flash fena değildir ama dizi ile bir çevre toplamadan basılması bence fiyasko olur. Bu mantıkla bakarsak Arrow'un gazı ile Green Arrow year one ya da Arrow'un çizgi dizisi de yayınlanabilir ama bence JL kadar başarılı olamaz.
  Green Lantern da risk ama hikayesi daha oturaklı olduğu için ben şans veriyorum.

Jedmau

Şu an için Batman Tam Gaz Devam ediyor. 2. yılın basılacakları belli oldu.

Bunun dışında 3 adet Hellboy ve 5 Deadpool artı bir tane çok ilginç bir çizgi roman var.

2. Yıl Batman planı ile birlikte başka bir çok beklenene daha başlayacağız. Şimdilik açıklayamam ama çoğunuz az çok tahmin ediyordur.

Sevgiler
Ertan

Caped Crusader

Alıntı yapılan: zagortenay - 03 Haziran, 2014, 12:43:35
Jl new 52 yky'de mi  :o niye basmıyorlar ki  ??? Bence flash da basılabilir hazır dizisi de geliyorken

JL New 52 YKY 'nin yayınlayacağını galiba forumda bir yerlerde görmüştüm.Altınmadalyon'da okuduğuma göre kesin doğrudur  ;)

hanac

Ertan merhaba,

Her ay bir Batman çıkacak diye bir sözün vardı  :)  ;)  ;D

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: hanac - 29 Haziran, 2014, 11:24:04
Ertan merhaba,

Her ay bir Batman çıkacak diye bir sözün vardı  :)  ;)  ;D

Büyük bir hayal kırıklığı yaşanmaz umarım...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...