Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

abselemon

JBC yayıncılık batman işini çok güzel götürüyor. Bence JBC Batman ve Star Wars çizgi romanlarının daimi temsilcisi olmalı. Tabii Türkiye için her ay güzel bir Batman basıyorlar. Kendi adıma müteşekkürüm.

Ras Al Ghul

Dark Times'a batman ve deadpool ile arada kaynadı mı ???

Caped Crusader

Umarım American Vampire teklifinizi kabul ederler.Benim merak ettiğim Vertigoların başında geliyordu.

Sinan Başak

Çok önce bildirdiğiniz gibi Star Wars'ların başka serileri yakın zamanda yayınlanacak mı yoksa unutalım mı?

Jedmau

Şu an Amerika'da fuardayım , yakında güzel haberler ileteceğim . star wars tamam gibi

tommikser

Ben DC ve Vertigo'dan çok bomba haberler bekliyorum.Heyecan dorukta birde faceden izleyince seni abi insan daha da heyecanlanıyor.

hanac

Alıntı yapılan: tommikser - 25 Temmuz, 2014, 10:40:35
Heyecan dorukta birde faceden izleyince seni abi insan daha da heyecanlanıyor.

Fazla heyecanlanma. Sakin ol  :)

Harun Ça

Jedmau

tommikser

İnanmayın arkadaşlar Kefken'de yüzerken görülmüş :D :D :D

Mrtekin

They drew first blood...

Jedmau

Var tabi olmaz mı :) Ama marketing gereği açıklamam uygun olmaz . Bir vertigo yayını bitti sayılır sadece onayımız bekleniyor bir konuda.

Dc zaten tam gaz devam , 2015 kitapları belirlendi. Evet hush , killing joke , year one ve gotham by gaslight geliyor.

Marvel ile zaten 20 küsür deadpool yayını için anlaştık. Bir seri daha düşünüyoruz.

Diğer gelişmeleri yaklaştıkça duyuracağız.

Sevgiler
Ertan

Mrtekin

Oooo, dur bakalim ya amerikan vampire ya da fables geliyo.

Bizi uzmeyip, su, 2015 batman cikacak ciltlerin listesini de yayinlasaniz, paramizi, ingilizce edisyonlara yatirmasak?

Deadpoola bir seri daha? Cok iyi haber...

Tesekkur ederiz.
They drew first blood...

NIC

Ahmet Oktay

Dark Horse yada IDW yayınlarından yayınlamayı düşündüğünüz var mı ? (Hellboy hariç, onu zaten söylemiştiniz)