Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Ahmet Oktay

Cevap için teşekkürler, sevindim bu habere umarım yakın zamanda daha detaylı bilgiler alabiliriz :)

Saygı ve sevgilerimle.

tommikser

Ertan abi War on Crime,Absolution ve. Arkham Asylum:A Serious House on Serious Earth yayım planın içinde bir yerlerde var mı?

Jedmau

tommikser

Yazdığın cevaplardan plajda gölgede içkini yudumladığın ve büyük bir rahatlığın olduğunu seziyorum :D :D :D

drgavsever

Sevgili Ertan bey,
Hiç frankofon tarzında bir integral kitap(Hiç olmazsa tek bir seri) yayınlamayı düşünmezmisiniz?Ya da herhangi bir seriyi albüm şeklinde ?

NIC

Ertan abi sen ne yayınlamayı düşünmüyorsun onu söyle toptan cevap olur  :D

Jedmau

Selam ,

Aslında yayınlamak istediğimiz o kadar çok yayın var ki ! Tek korkumuz piyasanın şişmesi . Bugun 2 kişiden daha yeter yavaş gidin para yetişmiyor diye Facebook'tan mesaj aldık. Basalım basmasınada alan insanlar nasıl alacak onuda düşünmek lazım.

Size kısaca şöyle söyleyeyim.

2015 sonuna kadar basmamız gereken

25 Batman
3 veya 6 American vampire
Batman universeden baska bir karakterin 4 cildi
4 hellboy
22 deadpool
Ve star warslar var

Arada boşluk yakalarsak olur. Fakat 4 çevirmen 3 editör , 2 grafiker ( 2. Bu ay başlayacak ) yetişemiyoruz .

Sevgiler
Ertan

Ahmet Oktay

16 ayda 25 Batman ve 22 Deadpool mu :o :o :o

Özellikle American Vampire serisine sevindim, 2015 bitmeden 6 cildi de yayınlarsınız inşallah.

Merakla ve ilgiyle takip ediyorum :)

altay1944

<hayret jbc yayından kitaplığımda hiç bir yayın yok.Sanırım hep comics tarzı yayınlar bastıkları için ilgi alanıma girmemişler.Fumetti veya frankofon basmadıkları sürece girme şanslarıda yok.Sağlık olsun herkesin kendince bir okuyucu yelpazesi vardır.Bol kazançlar dilerim.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Mrtekin

Ben bi dondum kaldim, Ertan beyin mesajini 10 kez bastan basa okudum, afalladim.

Hazmetmeye çalışıyorum, saglam krose geldi jbc den.

Amerikan vampire ve star wars tahminim tuttu, baska birsey dileseydik o da olacakmış.

Vay arkadas, Basın siz, hepsini aliriz. :)

Helal olsun, tesekkur ederiz.
They drew first blood...

rumar80

American vampire mı?.. Yihuuuu.
Tümünü okuduğum seriyi diğer dostlarım da sonunda okuyabilecek.
Helal Ertan.

Jedmau

Alıntı yapılan: altay1944 - 11 Ağustos, 2014, 20:31:00
<hayret jbc yayından kitaplığımda hiç bir yayın yok.Sanırım hep comics tarzı yayınlar bastıkları için ilgi alanıma girmemişler.Fumetti veya frankofon basmadıkları sürece girme şanslarıda yok.Sağlık olsun herkesin kendince bir okuyucu yelpazesi vardır.Bol kazançlar dilerim.

Ben yaşadıkça Fumetti basacağımızı sanmıyorum. Frankofon belki 1 tane ileride :)

caretta

altay 1944 dostum benim gibi tescilli bir fumettici Batman'e bulaştım  bile!Açıyorsun Altın Madalyon sayfasını karşında Batman!Jedmau dostumuz Ertan Bey habire piyasaya Batman pompalıyor.Vallahi ilk 3 sayıyı aldım.Baykuşlu macera da bayağı sansasyon yarattı.Çizgiliköstebek de durmadan
Çizgi Düşler ürünlerini allayıp pullayıp sunuyor.Tamamlanmayan West,Tom Braks,Pekos Bill,Kinova,Kit Taylor yayıncıları da nal topluyorlar.Fumetti
olarak Teks ve Zagor dışında birşey yok.Ken Parker de çıktığında piyango gibi oluyor.

caretta

Şimdi bu oldu mu Ertan Bey?Ben Batman'e başladım diyorum siz asla fumetti basmam diyorsunuz.Fumetti benim vazgeçilmezim.