Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Green Lantern'a üzüldüm. Bari Aquaman'i düşün dostum.

Jedmau

Abi üzülme , başkası basacak.

Çok açık bişey Söylemek istiyorum , bende istiyorum green lantern , aquaman , yada başka bir karakter.

Ama elimizdeki adam gibi yapmak daha önemli. Bu işin para ile alakası yok , insan gücü ile alakası var.

Bişeyi mümkün olan en iyi kalitede yapmak istiyorum , şuan için ekip buna yetiyor , Batman star Wars deadpool american vampire vs vs

Mutlu olacağınız haberler ile dönüyorum , merak etmeyin herşey yolunda.

hanac

Alıntı yapılan: Jedmau - 10 Ekim, 2014, 19:11:37

Kesin bilgi mi bu ?

O zaman YKY basacak değil mi ?

Mrtekin

Çok açık bişey Söylemek istiyorum , bende istiyorum green lantern , aquaman , yada başka bir karakter.

Ama elimizdeki adam gibi yapmak daha önemli. Bu işin para ile alakası yok , insan gücü ile alakası var.

Bişeyi mümkün olan en iyi kalitede yapmak istiyorum , şuan için ekip buna yetiyor , Batman star Wars deadpool american vampire vs vs

Hangi Star Wars, Ertan Bey?

Ne zaman aciklayacaksiniz?

2014 yayin programiniza gore ayda en az 3 basim yapmaniz gerekiyor? Ekimin 10 nundayiz? :)

Bi de Kara Ayna ve Baykuslar Divaninin satis rakamlari neler?
They drew first blood...

Chuck

YKY basacaksa eğer bunun iyi ve kötü yönleri var. İyi olarak tabii ki Türkçe ve büyük ihtimalle orijinal boyutta okuyacağız. Kötü yönleri ise belirsizlik. . Doğru ya da yanlış bir yayın takvimi yok, sorduğunuz sorulara çoğunlukla geri dönmüyorlar. Devamı gelecek mi yoksa proje rafa mı kaldırıldı diye uzun bekleyişler yaşayabiliriz. . Fakat Türkçe okumaya değeceğini düşünüyorum.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

pearl jam

Ben ertan beye çok güveniyorum su elindekileri bildigimiz kalitede cikarsin yeter. Batman hellboy  american vampire. Fazla degil 2 sene once Bu ucunden birinin bile yayimlanmasi büyük olaydi. Biraz da geldigimiz yerin keyfini cikartalim bence

Jedmau

Jedmau

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 10 Ekim, 2014, 19:37:40
Hangi Star Wars, Ertan Bey?

Ne zaman aciklayacaksiniz?

2014 yayin programiniza gore ayda en az 3 basim yapmaniz gerekiyor? Ekimin 10 nundayiz? :)

Bi de Kara Ayna ve Baykuslar Divaninin satis rakamlari neler?

Star Wars yakında :)

2014 sorun değil :)

Kara ayna 1800
Baykuşlar 2300

Jedmau

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 10 Ekim, 2014, 19:54:32
Ben ertan beye çok güveniyorum su elindekileri bildigimiz kalitede cikarsin yeter. Batman hellboy  american vampire. Fazla degil 2 sene once Bu ucunden birinin bile yayimlanmasi büyük olaydi. Biraz da geldigimiz yerin keyfini cikartalim bence

Şuan için gayet yeterli :) ufak tefek eklemelerde oluyor.

Gönül ister hepsini basalım ama ne biz ne piyasa bunu ' şuan ' için kaldıramaz.

Mrtekin

Ben kara ayna ve baykuslar divaninin 2-3 ay sonra 2. Baski yapacaklarini dusunuyorum.

Masallah...

Aynen devam, cok tesekkur ederiz...
They drew first blood...

Jedmau

Teşekkürler :) baykuşlar 4000 basıldı bakalım nolacak

Gülen adam 2800 lere yaklaştı bu arada :)

Caped Crusader

Umarım Green Lantern YKY'den çıkmaz.YKY'nin yayın periyodu hiç belli değil.Gönlümden Arkabahçe geçiyor Green Lantern için.Şu an için en uygun yayınevi gibi gözüküyor.Öte yandan New 52 Aquaman JBC'yi çok zorlamaz bence.Yılda 2-3 kitap yeterli olur.Ama tabi alınmış telif çoktur tercih edilmez anlayışla karşılamak lazım.

Ras Al Ghul

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 10 Ekim, 2014, 20:07:01
Ben kara ayna ve baykuslar divaninin 2-3 ay sonra 2. Baski yapacaklarini dusunuyorum.

Masallah...

Aynen devam, cok tesekkur ederiz...
Çok doğru mrtekin 8)

hennessy

Ertan'ım geçen sohbetinde dediğin gibi insan gücü ile ilgili sana hak veriyorum. Elindeki malzeme zaten yüklü ve benim dört gözle beklediğim arşivlik kitaplar ile dolu.

Fuar ile ilgili bizlere resim ve birazda konu aktarır isen çok seviniriz.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Animvader

Star Wars'ın eski seriler artık canon sayılmıyor bildiğim kadarıyla.Çizgiroman hakları da Disney dolayısıyla Marvel'a geçti ve 2015'te yeni serilere başlayacaklar.Acaba sizin görüşmeler de bu sebeple mi oluyor?