Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

OZAN BALIM

İnancomic

Maskelı kutulu versıyon da cıkarsa ıyı olur ben alamam pahalı olur buyuk ıhtımal ama ısteyenler alır

Chuck

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Jedmau

Alıntı yapılan: Neco - 12 Ekim, 2014, 14:36:27
Cevap için teşekkür ederim :) V for Vendetta'yı ilk veya ikinci çeyrekte çıkarabilirseniz muhteşem olur. Ayrıca V için Hardcover düşünceniz var mı? :)

Büyük ihtimal Hc olacak

Jedmau

Mrtekin

They drew first blood...

hennessy

Batwoman aldık mı Ertam bey :)

Not: 60 kere söyleyince oluyormuş. Gerçi batman iki sene söyledim oldu :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Aslında JBC, Deadpool'da olduğu gibi, Thor'un one-shot maceralarını basabilir.

Mesela:

Wolves of the North, First Thunder, Heaven and Earth, Ages of Thunder gibi... ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

lampard

Gotham by Gaslight'ın 2015 başlarında çıkma ihtimali var mıdır?

Chuck

Alıntı yapılan: lampard - 14 Ekim, 2014, 23:59:39
Gotham by Gaslight'ın 2015 başlarında çıkma ihtimali var mıdır?
Ertan Abi'nin kafasındaki düşünceyi tam bilemiyorum fakat benim hatırladığım ilk çeyrekte Öldüren Şaka ve İlk Yıl çıkacak. Ana seri ve Dedektif Hikayeleri'ni de araya eklerse -ki ekler bence- 3. çeyrek gibi Gotham by Gaslight okuyabiliriz :)

Mrtekin

Frankfurt seyahati yorucu geçti galiba :)

Bu sessizlik beni korkutuyor. Daha yeni yeni Star Wars travmasını atlatıyoruz. :)
They drew first blood...

Jedmau

Merhaba Arkadaşlar ,

Kusura bakmayın fuar çok yorucu geçmişti. Anca kendime geldim.

Hemen size kısa kısa bilgi vereyim.

Yukarıda bahsettiğim yayınlar 2015 için kesin olan DC / Vertigo yayınları. Ama bu tüm yayınlar bunlar demek değil , şu an hali hazırda görüştüğümüz 2 ayrı seri ve 3-4 tane yine one shot yayın bulunmakta. Bunları %90 2015 içinde okuyabileceksiniz.

Marvel ile yapılan görüşme her zamanki gibi kolay ve eğlenceliydi. Onlar ile yeni yayın teklifleri için görüştük. Sanırım 1 hafta 10 gün içerisinde dönüş yaparlar. Liste kesinleşince size bildireceğim.

Bunlar dışında yine başka yayınevleri ilede görüştük , eklemeler olabilir.

Hali hazırdaki yayınlara gelirsek. 2014 sonuna kadar çıkacak bir sürü yayınımız var. Batman , Hellboy ve Deadpool yayınlarını yetiştirmeye çalışıyoruz. Fakat ciddi bir yığılma oldu. Sene sonuna kadar yetiştirmeye çalışacağız.

Belki Ocak yada Şubat 2015'te 1 aylık ufak bir ara vermek zorunda kalabiliriz , çünkü DC görsel materyalleri 2-3 ay gibi bir sürede teslim ediyor. Malum buda 2014 sonu demek , daha kesin değil ama Şubat ve sonrasında yayınların aksamaması için 1 ay sadece kitap stoklamak ile uğraşmak zorunda kalabiliriz.

Bşka sorusu olan varsa seve seve cevaplamak isterim.

Sevgilerimle
Ertan

Ahmet Oktay

Abi inşallah B.P.R.D. basmayı düşünüyorsunuzdur, benim temennim bu güzel serinin dilimize kazandırılması :)

Chuck

Abi öncelikle şu ana kadar yayınladıklarınız için çok teşekkür ederim ve büyük destekçiniz olduğumu belirtmek isterim. Benim kişisel fikrim yeni kahramanların telifini almamanız yönünde halihazırda Batman, Deadpool, Hellboy, Star Wars, Umbrella Academy ve American Vampire'ın telif hakları elinizde. Sizinde dediğiniz gibi kaliteli fakat çok geniş olmayan bir kadronuz var. Ve gösterdiğiniz takvimde sadece DC yayınları vardı. Diğerlerini de hesaba katarsak tahmini olarak ayda en az 3 kitap çıkarmanız gerekecek. Elinizdeki kadroyla (asla niteliksiz bir kadro demiyorum şu ana kadar çıkan yayınlarda en kaliteli çizgiromanlar size ait fakat sayıca az çalışan var) bunlar yetiştirebilinir mi ondan şüpheliyken yeni telifler almanızı doğru bulmuyorum. Önce elinizdeki çizgiromanları bir periyoda oturtmanızı bunu yaptıktan sonra yeni yayınlara yönelmenizi öneririm. Umarım sözlerimi kırıcı almazsınız.

Saygılarımla. .

cmkrbn

Abi benim sorum şu; Batman 2, Dedektif 2 ve Hellboy Ekim ayı bitmeden yetişecek mi? Ona göre cebe bir ayar çekelim :) :)