Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Kitapların ön siaprişleri hem D&R hem de İdefixe'de açılmıştır.

cmkrbn

Marvel 5 Ronin vardı bir ara o ne oldu? 2014? 2015? Yoksa iptal mi oldu?

Jedmau

Merhaba ,

Çevirisi bitti , sanırım ocak şubat gibi basarız .

Sevgiler

sawyer456

Jedmau

Alıntı yapılan: sawyer456 - 17 Kasım, 2014, 21:58:52
Teen Titans'ın telifi de sizde mi acaba?

Dün facebook üzerinden 7-8 kişi sordu , herkese tek tek cevap verdik. Buradanda sorulmuş , burdanda verelim.

Zamanı geldiğinde gerekli açıklamayı yapacağız.

Sevgiler
Ertan

sawyer456

Alıntı yapılan: Jedmau - 18 Kasım, 2014, 13:09:24
Dün facebook üzerinden 7-8 kişi sordu , herkese tek tek cevap verdik. Buradanda sorulmuş , burdanda verelim.

Zamanı geldiğinde gerekli açıklamayı yapacağız.

Sevgiler
Ertan

Facebook üzerinden soranlar kafamı bulandırdığından sordum zaten.Herkes bi' taraftan bir şeyler diyordu çünkü.Teşekkürler.

Pulluk

Bu ay çıkan Batman'lerin ikisi de ayrı bir güzel olmuş gerçekten. 3. sayıları 4 gözle bekliyorum. :)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Jedmau

İnancomic

Valla jbc nın yayınladıgı herseyı alıyorum nerdeyse yenı yayınları beklıyorım . Ayrıca kullandıgım telefon ıphone 6 degılde blackberry olmasının nedenı sızsınız :) daha cok kıtap cıkardıkca boyle gıdecek gıbı ama cızgı roman daha onemlı

Jedmau

afu

Alıntı yapılan: İnancomic - 20 Kasım, 2014, 00:15:41
Valla jbc nın yayınladıgı herseyı alıyorum nerdeyse yenı yayınları beklıyorım . Ayrıca kullandıgım telefon ıphone 6 degılde blackberry olmasının nedenı sızsınız :) daha cok kıtap cıkardıkca boyle gıdecek gıbı ama cızgı roman daha onemlı
önümüzdeki sene sonunda aldıklarını okuduktan sonra, satıp iphone 6 alabilirsin :)

İnancomic

Yok ya satmam bırıktırmeyı sevıyorum .  Cocuklugumdan berı tutkum daha 22 yasındayım gercı

Mrtekin

Ertan bey,

Geceyarısı Sirki tercihinizden dolayı sizi kutlarım. Kapak, basım kalitesi, hikaye, kurgu, senaryo, herşey 4 4 lük.

Tebrik ederim, çıtayı çok aştınız, bu sene.
They drew first blood...

Animvader

Ertan bey Green Arrow'un telifi hakkında bilginiz var mı? Siz basmayı düşünüyor musunuz yoksa başka yayınevinde mi?Malum Arrow dizisi falan da baya tutuyor satışı iyi olacaktır bence son sayılarda Felicity bacımız da girmiş  :P