Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Neco - 09 Şubat, 2015, 20:08:58
3 yeni deadpool + deadpool meö 2. Baskı + ailenin ölümü + kara şövalye dönüyor + öldüren şaka + ? ??? ??? ??? :D

Kingdom Come ?

Chuck

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 09 Şubat, 2015, 20:19:34
Kingdom Come ?

Kingdom Come yeni duyurulduğu için kafadan bi 3 ay eklemiştim ben ona :D ben dedective comics 3 diye düşünüyorum ama dediğin olursa şahane olur :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Mrtekin

Bonus olan,

Amerikan vampire, ya da 5 ronin ya da Star wars olabilir mi?
They drew first blood...

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Mrtekin - 09 Şubat, 2015, 20:36:28
Bonus olan,

Amerikan vampire, ya da 7 samuray ya da Star wars olabilir mi?

American Vampire olursa nefis olur.

Animvader

Star Wars olacağını sanmıyorum çünkü Dark Horse serileri alternatif evren gibi oldu.Ertan bey Marvel'in yeni serilerinin ciltlerinin çıkmasını bekliyor tahminimce.

pearl jam

cmkrbn

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 08 Şubat, 2015, 23:19:52
JBC'den umudu kestim artık cidden. Bari plan program vermesinler ''şu ay şu, bu ay bu var'' diye. Bir tane bile dedikleri ayda çıkardıklarını görmedim. Bilmeyelim. Haber vermeden, birden çıksın. Diğer yayınevleri öyle yapıyor. Habersiz çıkınca seviniyoruz hiç yoktan.

Haklı bir tepki !

doktor1881

hennessy

Benim Batman'ler nerede alooooooooooo. Elalem Zero ları bitirdi biz hala neronları göremedik. Çarşı duy sesimizi bitir bu hasretimizi.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Mrtekin

They drew first blood...

NIC

American vampire'ı çizgidüşler basmıcakmıydı  ???

Mrtekin

Behzat, jbc basıcaktı, diye hatırlıyorum.

Çd daha yeni serilerini açıklamadı...
They drew first blood...

pearl jam

xmenac

Bir süredir dikkatimi çeken bir şey var, ben genelde kargo avantajı nedeniyle az sayıda kitap alacağım zaman kitapyurdu'nu kullanıyorum. İstanbul'da da olmadığım için etiket fiyatından daha ucuza almak için internet dışında seçeneğim yok maalesef. Fakat yayına çıktıktan bir süre sonra Batman eserlerine baktığım vakit, stokta yazısına hiç denk gelemedim(sayıları güncel olarak değil de geriden takip ediyorum). Genelde tedarik süresi 3 iş günü olarak gözüküyor. Idefix'te ise Batman - Yeni Dünya hariç hemen hemen hepsi stokta gözüküyor. Ertan Bey bir mesajında D&R'ın epey alım yaptığından bahsetmişti, Idefix de bildiğim kadarıyla D&R ile aynı grubun bünyesinde. Forumdan takip ettiğim kadarıyla Batman - Kara Ayna'nın baskısı tükenmişti, toplu alımlar sayesinde mi halen stokta gözükebiliyor acaba merak ettim.

D&R ve Idefix'te 50 TL'lik ücretsiz kargo sınırı olduğu için değindiğim gibi Kitapyurdu bana daha cazip geliyor 20 TL'lik sınırı ile ama tedarik süresi kimi zaman vazgeçirebiliyor beni. Acaba kitap piyasaya çıktığında diğer sitelere göre daha az sayıda stok yaptıkları için ya da ellerindeki stokları daha çabuk sattıkları için mi böyle gözüküyor. Yoksa JBC'nin satış politikasıyla alakalı bir şey mi bu diye sormak istedim. Genelde Idefix ve D&R çizgi roman tarzı yayınlar için daha ideal bir mecra gibi bir algı oluşuyor bende, yayınevi de bu yönde bir satış politikası mı izliyor, o sitelere ağırlık vermek gibi?

doktor1881

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 09 Şubat, 2015, 22:09:56
olmasin mi ? Anlamadim

Jbc basacak bu arada aciklamislardi
Ne zaman çıkacak anlamında ;D