Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

@Serhan

Alıntı yapılan: Jedmau - 01 Nisan, 2015, 16:59:22
Evet :)
Nasıl seçeceğim ben şimdi onu ?
Mesela 5 Ronin 10 Nisan'da çıkıyor , Öldüren Şaka 15 , Ailenin Ölümü 7 Nisan
Ben Ailenin Ölümünü aldım , şimdi 5 Ronin ve Öldüren Şakayı alsam , 15 Nisanda Öldüren Şaka'nın çıktığı gibi kargoya verilirken , 5 ronin ve ailenin ölümü süre geçmiş olmasına rağmen , aynı anda onlarla gelebilirmi ?
Umarım anlamışsınızdır.
Sitede öyle bir seçenek göremedim o yüzden ?

Jedmau

Jedmau

Evet 1-2 ay içerisinde Basılacak Suicide Kings

@Serhan

Alıntı yapılan: Jedmau - 01 Nisan, 2015, 17:23:06
Hepsi beraber gelir :) Sorun yok
Daha anlaşılabilir olması bakımından resim atıyorum :D Bu resime baktıktan sonrada cevap verirseniz içim dahada rahatlar  ;D

Jedmau

Ahahahaha evet :) En son hangisi çıktıysa o gönderilirken , diğerleride onunla gönderilir.

xmenac

Ertan Bey daha önce soruldu mu bilmiyorum ama acaba Batman için ufukta bir Knightfall-Knightquest-Knightend arc'ı görmemiz mümkün müdür? Ülkemizde yayınlandı fakat özellikle knightquest serisine geçildikten sonra yanlış bilmiyorsam epey okumadığımız sayı var.

Chuck

Dr'ın Beylikdüzü Migros şubesinde son bîr adet Gülen Adam kalmış. Bulamayanlara duyurulur. :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Chuck

Alıntı yapılan: xmenac - 04 Nisan, 2015, 02:21:09
Ertan Bey daha önce soruldu mu bilmiyorum ama acaba Batman için ufukta bir Knightfall-Knightquest-Knightend arc'ı görmemiz mümkün müdür? Ülkemizde yayınlandı fakat özellikle knightquest serisine geçildikten sonra yanlış bilmiyorsam epey okumadığımız sayı var.

Yanlış hatırlamıyorsam Long Halloween Knightfall gibi klasikler 2016 yılında çıkacak denmişti :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

xmenac

Alıntı yapılan: Neco - 04 Nisan, 2015, 15:27:00
Yanlış hatırlamıyorsam Long Halloween Knightfall gibi klasikler 2016 yılında çıkacak denmişti :)

Teşekkür ederim, ben görmemiştim haberi. :) Hazır burada sormuşken belki yayının kapsamını öğrenebiliriz; Batman, Detective Comics, Shadow of the Bat, Robin, Catwoman, Justice League ve yanılmıyorsam bir kaç sayılık showcase olarak farklı yayınlarda öyküsü devam eden bir seriydi diye hatırlıyorum. Hatta bu arc kapsamında sayılıyor mu bilmiyorum fakat Venom'un ve Bane'in kökeni anlatan ve arc tamamlandıktan sonraki rövanş karşılaşmasına ait olayları içeren sayılara da yer verilse çok güzel olur.

ghostrider

Merhaba Ertan abi Dedektif Hikayeleri  3 hakkında son durum nedir ? İdefixteki indirimi kaçırmamak istiyorum da.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Mrtekin

They drew first blood...

Ralph

Ya ben başka bir şey soracağım Ertan bey kafama takıldı.

Dead Nation oynuyor musunuz ya da oynadınız mı?

Laplacee

Jedbang'in sitesinde stok tarihleri güncellenmiş. 

Batman Yeni 52 : Cilt 3 Ailenin Ölümü  Stok Tarihi    : 17 Nisan

5 Ronin ( Deadpool ) Stok Tarihi    : 10 Nisan

Batman : Öldüren Şaka Stok Tarihi    : 21 Nisan

Jedmau

Alıntı yapılan: Ralph - 09 Nisan, 2015, 10:00:03
Ya ben başka bir şey soracağım Ertan bey kafama takıldı.

Dead Nation oynuyor musunuz ya da oynadınız mı?

Deliler gibi oynadım , hem kardeşimle hem tek :) çok severim