Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Alıntı yapılan: Nightrain - 15 Haziran, 2015, 14:15:19
Evet yav, kızmaya başlıyorum artık.

Amerikan Vampiri isteriz,
Kara Şovalye Dönüyor'u isteriz,
Batman Ana Seri 4'ü,
V For Vendetta'yı isteriz,
Star Wars çizgi romanları isteriz.

İsterizde isteriz.  ;D

Sakin ol şampiyon :)

Jedmau

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 15 Haziran, 2015, 11:53:25
15 Haziran 2015 bugün. Bu yıl Jbc 4 tane çizgi roman çıkarmış bu tarih itibariyle. Ayda ortalama 1 çizgi roman bile çıkmamış. Potansiyelinizi harcıyorsunuz jbc ekibi. Benden söylemesi.

Merhaba Paşam,

Yazdıklarınızda haklısınız fakat bunun bazı nedenleri var. Aslında bu nedenleri ve çıkış tarihlerini sıkça paylaşmaya çalışıyorum fakat sonra aksilik çıkınca uzama oluyor , daha sonra mahçup duruma düşüyoruz.

Kısaca durumu özetleyeyim.

Witcher ve Amerikan Vampiri : Aslında size supriz yapıp çıktığı gün çıktı diye duyuracaktık ama , bu kadar uzun sessiz kalmak rahatsız edici oldu. Bu hafta bu iki kitapta baskıya giriyor , hatta %90 Çarşamba gibi.

Dedektif Hikayleri 3 : Dc Dosylarında yaklaşık 24 sayfa eksik var , herşeyi hazır onu bekliyoruz.

DPxDP : Ay sonu baskıya giriyor.

HQ : Ay sonu baskıya giriyor.

Batman / Superman - V For Vendetta : Son Bahar

TDKR : Ay sonu baskıya giriyor.

3 Adet One Shot Batman : Temmuz başı baskıya giriyor.

Çeviri , grafik dosyaları gecikmeleri derken çok geç kalıyoruz. Gerekli yerler ile görüştüm , inşallah düzelecek.

Sevgiler
Ertan

Jedmau

Nightrain

DC salak mi da, dosyaları her zaman eksik gönderiyor. :D

Sakızlı Ohannes Paşa

Alıntı yapılan: Jedmau - 15 Haziran, 2015, 14:32:24
Merhaba Paşam,

Yazdıklarınızda haklısınız fakat bunun bazı nedenleri var. Aslında bu nedenleri ve çıkış tarihlerini sıkça paylaşmaya çalışıyorum fakat sonra aksilik çıkınca uzama oluyor , daha sonra mahçup duruma düşüyoruz.

Kısaca durumu özetleyeyim.

Witcher ve Amerikan Vampiri : Aslında size supriz yapıp çıktığı gün çıktı diye duyuracaktık ama , bu kadar uzun sessiz kalmak rahatsız edici oldu. Bu hafta bu iki kitapta baskıya giriyor , hatta %90 Çarşamba gibi.

Dedektif Hikayleri 3 : Dc Dosylarında yaklaşık 24 sayfa eksik var , herşeyi hazır onu bekliyoruz.

DPxDP : Ay sonu baskıya giriyor.

HQ : Ay sonu baskıya giriyor.

Batman / Superman - V For Vendetta : Son Bahar

TDKR : Ay sonu baskıya giriyor.

3 Adet One Shot Batman : Temmuz başı baskıya giriyor.

Çeviri , grafik dosyaları gecikmeleri derken çok geç kalıyoruz. Gerekli yerler ile görüştüm , inşallah düzelecek.

Sevgiler
Ertan

Güncel bilgiler için teşekkürler. Anladığım kadarıyla 1 aylık bir sürede en az 5-6 çizgi roman çıkaracaksınız. Eğer böyle olursa oldukça iyi bir performans olur. Biz de gidip alırız.

@Serhan

İşte satış taktiği , bikaç ay biriktir biriktir bi ayda 6 çizgi roman çıkar. Adamlar işi biliyor abi ;D

Chuck

Alıntı yapılan: Jedmau - 15 Haziran, 2015, 14:20:11
Sonbaharda çıkartacağız :)

Bu ve diğer cevaplar için teşekkür ederim. Peki mayısta dediğiniz çizgiromanı sonbahara erteleyen ne oldu?  :( Diğer yayınlara mı öncelik verildi yoksa grafik/çeviri vb yetişmemesinden dolayı mı ? :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Jedmau

Alıntı yapılan: Neco - 15 Haziran, 2015, 19:36:28
Bu ve diğer cevaplar için teşekkür ederim. Peki mayısta dediğiniz çizgiromanı sonbahara erteleyen ne oldu?  :( Diğer yayınlara mı öncelik verildi yoksa grafik/çeviri vb yetişmemesinden dolayı mı ? :)

Tamamen yayın Plan'ı Değişikliği , herşey oturdu , hallediyoruz :)

Chuck

Umarım dediğiniz gibi olur bizde çizgiromana doyarız. :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

pearl jam

Bence isleri hizlandirmak icin bir iki kisiyi daha ise alin istihdama da katkiniz olur hem :)

Jedmau

Eleman sıkıntısı yok , dijital sıkıntısı var genelde :)

Nightrain

Kara Şovalye Dönüyor'u sinirli sayida, HC olarak basamaz misiniz? Mesela 200 tane hatta numarali. Lutfen yapin bunu.

Jedmau

Anlaşmamızda böyle bir izin malesef yok , denerim ama sanmıyorum