Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Al Ghul

Ertan abicim bi şey sorcam ama kızma sakın sadece merakımdan....

TDKR daha önce duyrulmasına rağmen neden/nasıl Ölümcül Tasarım önce geliyor  :)

Mrtekin

Bir eleştiri; Marmara'nın Conan'ı (SSOC serisi) varken, Witcher sanki çok tat vermedi gibi....
They drew first blood...

Jedmau

Jedmau

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 20 Temmuz, 2015, 14:08:17
Ertan Abi, Gotham Central, Gotham Noir, Batman Nine Lives gibi eserlere el atmayi dusunuyor musunuz ilerisi icin?

ilerisi için evet :)

Jedmau

Alıntı yapılan: Mrtekin - 20 Temmuz, 2015, 16:43:55
Bence fasikül basarsa da parayı kırar... :)

çok şükür şimdilik öyle bir derdimiz yok :D

Jedmau

Alıntı yapılan: Master of Death - 20 Temmuz, 2015, 22:51:53
Ertan abicim bi şey sorcam ama kızma sakın sadece merakımdan....

TDKR daha önce duyrulmasına rağmen neden/nasıl Ölümcül Tasarım önce geliyor  :)

Estarurullah kızmak ne demek , memnun oldum soruna.

Çünkü TDKR çok eski bir yayın olduğu için grafiklerinde sorun var , orijinal dosyalarda eksikler ve editlenemez dosyalar mevcut.

sanırım bu gece Berk son gelen dosyaları kontrol ediyor. bir sorun kalmadı sanırım.

bunun dışında yaklaşık 10 kişiye son okuma yaptırtıyoruz , gözümüzcden bir hata kaçmasın diye , kişisel olarak inanılmaz önem verdiğim bir eser.

dbd is arada bitti , bitmişken verelim baskıya dedik , demin son okumassı bitti , bugun yarın baskıya girer sanırım.

sevgiler
ertan

Jedmau

Alıntı yapılan: Mrtekin - 20 Temmuz, 2015, 23:30:18
Bir eleştiri; Marmara'nın Conan'ı (SSOC serisi) varken, Witcher sanki çok tat vermedi gibi....

Zevkler ve renkler tartışılmaz :) Witcher tamamen benim için özel bir anlamı olduğu için basıldı , alan herkese teşekkür ederim , ikinci sayısı aralıkta çıkıyor , onu da basacağız.

Nightrain

Alıntı yapılan: Jedmau - 21 Temmuz, 2015, 03:07:34

Çünkü TDKR çok eski bir yayın olduğu için grafiklerinde sorun var , orijinal dosyalarda eksikler ve editlenemez dosyalar mevcut.

sanırım bu gece Berk son gelen dosyaları kontrol ediyor. bir sorun kalmadı sanırım.

bunun dışında yaklaşık 10 kişiye son okuma yaptırtıyoruz , gözümüzcden bir hata kaçmasın diye , kişisel olarak inanılmaz önem verdiğim bir eser.

dbd is arada bitti , bitmişken verelim baskıya dedik , demin son okumassı bitti , bugun yarın baskıya girer sanırım.

sevgiler
ertan

İşte onun için TDKR hc olarakta basılması. Böyle muhtemeşem bir eser bunu hakediyor kesinlikle. DC'yle konuşun, anlaşın bence. :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Al Ghul

Alıntı yapılan: Jedmau - 21 Temmuz, 2015, 03:07:34

sevgiler
ertan

Anladım çok teşekkürler :)
Yayınevinizi ve sizi seviyoruz, işleriniz her zaman kalite kokuyor, sizde kaliteli olsun uğraşıyorsunuz çok, bundan gecikiyor bazen yayınlar, bir de DCnin dosyaları eksik yollama meselesi var :/
Ama olsun biz sizi bekliyoruz, geç olsun güç olmasın.. Teşekkürler :)

Al Ghul

Alıntı yapılan: Jedmau - 21 Temmuz, 2015, 03:03:40
Hala görüşme halindeyiz :)

Görüşmeler fasikül için gerçekleşiyor di mi? Alllllaaaaahhhhh!! Yaşasın :) :)

I am Batman

Merhaba, Ertan bey size birkaç sorum olacaktı :)
Başka DC kahramanları içinde görüşmeleriniz var mı ?
Varsa bu karakterlerden bir iki tanesini öğrenebilir miyiz ?
Kingdom Come,Batman/Superman,Harley Quinn gibi seriler basılacak dendi ve halen bekliyoruz...Ne zaman kesin olarak göreceğiz ?
Arkabahçe,Flashpoint için hazırlanıyor sizde FP:Batman - Knight of Vengeance verir misiniz ?(Benim gibi bir Thomas Wayne fanı bunu ilk sormalıydı :p )
TDKR,Ölümcül Tasarım için dağıtım ne zaman başlar ?
Batman ve Detective serilerinin yeni sayıları ne zamana gelir ?
Deadpool ana serisi tam ne zamana gelir ?

Kusura bakmayın bu sorular çok fazla oldu ama insan sormadan edemiyor :)

hennessy

Alıntı yapılan: I am Batman - 21 Temmuz, 2015, 21:55:22
Merhaba, Ertan bey size birkaç sorum olacaktı :)
Başka DC kahramanları içinde görüşmeleriniz var mı ?
Varsa bu karakterlerden bir iki tanesini öğrenebilir miyiz ?
Kingdom Come,Batman/Superman,Harley Quinn gibi seriler basılacak dendi ve halen bekliyoruz...Ne zaman kesin olarak göreceğiz ?
Arkabahçe,Flashpoint için hazırlanıyor sizde FP:Batman - Knight of Vengeance verir misiniz ?(Benim gibi bir Thomas Wayne fanı bunu ilk sormalıydı :p )
TDKR,Ölümcül Tasarım için dağıtım ne zaman başlar ?
Batman ve Detective serilerinin yeni sayıları ne zamana gelir ?
Deadpool ana serisi tam ne zamana gelir ?

Kusura bakmayın bu sorular çok fazla oldu ama insan sormadan edemiyor :)

Yok az oldu hayırlı olsun Doğukan Altıntaş sen misin :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

I am Batman

Alıntı yapılan: hennessy - 21 Temmuz, 2015, 21:59:36
Yok az oldu hayırlı olsun Doğukan Altıntaş sen misin :)
İfşa olmuşum :D :D :D :D
Özelden soracaktım ancak Ertan hocamı bu sorulara boğup kendimden soğutmak istemiyordum :D
Baktım fırsat var hemen sorayım dedim :D :D

I am Batman