Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ralph

Alıntı yapılan: hanac - 28 Eylül, 2015, 22:43:09
Daha Star Wars var sırada Ralph dostum.  :)

Şimdi diyeceksiniz ki "E kardeşim ne istiyon sen?" Valla bilmiyorum ama Star Wars falan değil böyle daha kıyıda köşede kalmış, daha gerçekçi bir hikaye isterdim. Ya da nebileyim Mesela Image Comics'in Lazarus'u sadece bir örnek

-brendon-

Zero year bekliyoruzzzzz insallah bu aya yetisir ertan abi

Nightrain

Yakında demiş ama yılbaşına doğru ancak çıkar o. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

Alıntı yapılan: Nightrain - 29 Eylül, 2015, 10:50:11
Yakında demiş ama yılbaşına doğru ancak çıkar o. ;D

Yedirrim bu lafını :) Son okuma yapıyorum :D

Nightrain

Hehe. ;D Şaka yapıyordum zaten :P :D

Bu arada Ertab abi, lütfen manga'da basın. Özellikle Akira, Oldboy ya da Satoshi Kon, Junji Ito gibi üstadların mangaları... Sizin baskı kalitenizde bu mangaları okumak muhteşem olurdu.

Caped Crusader

Ertan abi 2015 sonuna kadar kaç tane Batman çıkar?

Chuck

Ertan abi sizin jedbang sitesini Google'da arattığımda ' bu site saldırıya uğramış olabilir. ' diyor. Bir sorun mu var açıkçası siteye girmeye çekindim.  :(
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

alan ford

Çok büyük bir beklentiyle okumaya başladığım Amerikan Vampiri'ni pek beğenmedim , muhtemelen bu beklenti yüzünden. Buna karşılık pek bir beklentim olmadan başına oturduğum The Witcher'ı çok büyük bir keyifle okudum. Gerçi ikisine de devam edeceğim ama bundan sonra ilk Witcher'ı okurum ;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Animvader

Jedbang sitesinde kargo takibi nereden yapılıyor acaba?Batman günü dolayısıyla ilk defa sipariş verdim geçen hafta ama sitede kargo ile alakalı bir bilgi göremedim ya da daha henüz kargolanmadı mı?

Nightrain

Sanırım kargoya verildiğine dair telefona mesaj geliyormuş. Bana mesaj gelmedi henüz. Kingdom Come ile ilgili ufak bi sorun çıkmıştı, 6 Ekim'demi ne kargolanacaktı çizgi romanlar.

Jedmau

Tüm Kara Şövalye Dönüyorlar kargolandı , Kingdom Come alanlarınki de Salıdan itibaren kargolanacak.

ghostrider

İyi günler Ertan abi V For Vendetta ne zaman piyasada olur?
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Jedmau

Nightrain

Yep! Harika haber. Son 3 ay içinde hem Kara Şovalye Dönüyor, hem Kingdom Come, hem Batman New 52 Vol. 4 hem de V For Vendetta. Son saniyelerde gol atıp takımını sevince boğan futbolcu gibisiniz. ;D

panthei

Alıntı yapılan: Jedmau - 02 Ekim, 2015, 16:35:55
5 kasıma yetiştirmeye çalışıyoruz

takvim takip etme, özel gün lansmanı gibi konulara verdiğiniz önem işi çok saygı duyulası, bravo!