Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

V For Vendetta ile yanında bir de maskesi gelse, işte o zaman efsane bir durum olur  ::)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

maeglin

Hemen, hemen çıkan her yayını almaya çalışıyorum sayabileceğim çokça olumlu etkenden dolayı, fakat İstanbul'a olan uzaklığım nedeniyle, olmayan çizgi roman evlerinin de etkisiyle kitapyurdu, d&r, idefix gibi yerleri tercih ediyorum. Daha önce Facebook sayfanızda da dile getirmiştim ama sitenizde ki şu 250 YTL kargo olayını bir düzenleseniz, TL'ye çevirip biraz daha uygun düzeye çekseniz de aracı kullanmadan sizden alsak :) Satış sitelerinde hali hazırda 23 lira olan bir kitabı sizden 25'e alabiliyoruz 35 yerine çok da ciddi bir fark değil 2 TL umarım kargo olayında bir düzenleme olur :)

Agamotto

Biraz erken soruyorum belki ama bazı çizgi romanları ona göre alacağım :) Jbc yayıncılık olarak istanbul kitap fuarında olacak mısınız?

Jedmau

Hayır ama yayınlarımız Büyülü Dükkan standında satılacak.

grmnt

Geldiler :):):)

Paketleme süperdi. Ayraçların her birinden vardı. Posterler yurtiçi kargonun rulo paketinde geldi.

[IMG]http://i58.tinypic.com/w4l7m.jpg[/img]

[IMG]http://i60.tinypic.com/2mm7s7q.jpg[/img]

[IMG]http://i62.tinypic.com/vhzy84.jpg[/img]

Jedmau

Nightrain

Posterlerim geldi, çizgi romanlarım gelmedi! Kargoyu getirenle kavga edecektim az kalsın. Adam şubeyi aradı, diğer paket sonradan gelmiş olabilir gibisinden bir şeyler söyledi. Sinirlerim bozuldu resmen. Tam 1 aydır çizgi roman bekliyorum. Sırf hediyelerinden dolayı Jedbang'dan verdim siparişi fakat böyle olacağını bilsem kesinlikle vermezdim (bildiğimiz yerden şaşmamak lazımmış demek ki)!

Posteri almadım, diğer paket ile birlikte pazartesi teslim edilecekmiş.

Çok sinirliyim, çok da kızgın! Artık talihsizlik mi denir, başka bir şey mi denir bilmiyorum... Fakat bu Jedbang'dan yaptığım son alış-veriş oldu onu biliyorum.

Saygılar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ralph

Poster güzelmiş :(

Ben İmparator Penguen'ı sahaftan almıştım ayraçlar çok güzel gerçekten ama postersiz kaldım :(

Gözüm var posterlerde!

Chuck

Alıntı yapılan: Nightrain - 15 Ekim, 2015, 15:50:47
Posterlerim geldi, çizgi romanlarım gelmedi! Kargoyu getirenle kavga edecektim az kalsın. Adam şubeyi aradı, diğer paket sonradan gelmiş olabilir gibisinden bir şeyler söyledi. Sinirlerim bozuldu resmen. Tam 1 aydır çizgi roman bekliyorum. Sırf hediyelerinden dolayı Jedbang'dan verdim siparişi fakat böyle olacağını bilsem kesinlikle vermezdim (bildiğimiz yerden şaşmamak lazımmış demek ki)!

Posteri almadım, diğer paket ile birlikte pazartesi teslim edilecekmiş.

Çok sinirliyim, çok da kızgın! Artık talihsizlik mi denir, başka bir şey mi denir bilmiyorum... Fakat bu Jedbang'dan yaptığım son alış-veriş oldu onu biliyorum.

Saygılar.

Benimde posterlerim gelmedi. Edirne'de olduğum için ailem almış. Önce Ertan abiye forumdan ulaşıp durumu anlattım oda kısa süre içinde kontrol edip onların posterleride gönderdiğini, sorunun kargoda olduğunu söyledi ve olumsuz bir durumda düzeltileceğine dair garanti verdi. Sonra aradım konuştum kargoyu, göndericeklermiş. Sinirimi geçmeyince genel merkezi de haşladım. Ne kadar etki eder orası meçhul gerçi. Neyse hocam kızgın olmanızı anlıyorum ama durumu daha da ordan almama getirmeniz bana garip geldi. Sonuçta Jbc 2 paket olarak kargoları gönderdi. Bundan sonraki muhattap kargo şirketi.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Nightrain

Kızgınım bir de 1 aydır bekliyorum onun da etkisi var. Tabii Ertan abi buraya gelip defalarca açıklama yapmıştı ama insan kızgın olunca başka türlü düşünüyor. Neyse, siteleri yenilenecekmiş zaten. Bakarız o zaman. Fakat bu olaylardan sonra Yurtiçi Kargo'yla olan anlaşmasını bitirmesi gerekiyor artık.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Chuck

Alıntı yapılan: Nightrain - 15 Ekim, 2015, 16:44:33
Fakat bu olaylardan sonra Yurtiçi Kargo'yla olan anlaşmasını bitirmesi gerekiyor artık.

Sanırım bu konuda bütün forum hemfikir. :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Pulluk

Ülkemizde genel olarak tüm kargo şirketleri gayet vasat iken Yurtiçi Kargo'nun daha beter olmasının en temel nedeni, diğer kargo firmalarına göre günlük paket gönderim sayısı çok çok daha fazla olmasına (ve haliyle çok daha para kazanmasına) karşın mevcut personel sayısının diğer firmalardan farksız olması. Adamlar o kadar açgözlü ki, gönderim sayıosında ülke lideri durumdalar, bir çok büyük firma onlarla çalışıyor ama yine de tatlı karlarından minicik bir fedakarlık yaparak eleman sayısını arttırıyorlar. Çoğu şubesinde aşırı yoğunluk talebiyle kimsenin telefonlara bakamadığına defalarca şahit olmuşluğum var. Tüm bunların üstüne en phalı hizmet gene onlarda. O yüzden ne demişler? Yurtiçi Kargo suz gönderiler, mutlu müşteriler. ;D
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

afu

Ptt kargo sizce, yurtiçi kargodan daha iyi midir?
tecrübesi olan var mı?

Animvader

Alıntı yapılan: afu - 15 Ekim, 2015, 18:30:19
Ptt kargo sizce, yurtiçi kargodan daha iyi midir?
tecrübesi olan var mı?

Abi ben mümkün oldukça PTT kullanıyorum.Bir kere çalışanlar memur geleneğinden olduğu için daha tecrübeli oluyorlar, en azından telefonla arayınca ulaşabiliyorsunuz.Şimdiye kadar hem İstanbulda hem Çanakkalede evime getirmedikleri, evde bulamadıklarında kağıt bırakmadıkları kargom olmadı.Ayrıca kitap gönderimi için özel fiyat da yapıyorlar.

V

Şubeden şubeye fark var demek ki.
Haftada 2-3 kargo işim oluyor ve puan verecek olursam Yurtiçi Kargo hizmette 10 numara ise diğerleri 1'i geçemez nazarımda.
"İstemem,eksik olsun.."