Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

noir

Ertan abi villains month kapsamındaki batman ve detective comics sayılarını basmayı düşünüyor musunuz? Ve 3D kapakla basmak mümkün mü, maliyeti çok arttırır mı?

baba alsana

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

Alıntı yapılan: noir - 17 Kasım, 2015, 22:23:58
Ertan abi villains month kapsamındaki batman ve detective comics sayılarını basmayı düşünüyor musunuz? Ve 3D kapakla basmak mümkün mü, maliyeti çok arttırır mı?

O 3D kapaklar patentli , yani türkuyede yok , Amerika'dan bastırıp getirmek lazım , çok zor iş :)

Jedmau

noir

Alıntı yapılan: Jedmau - 18 Kasım, 2015, 03:54:30
O 3D kapaklar patentli , yani türkuyede yok , Amerika'dan bastırıp getirmek lazım , çok zor iş :)
3D kapaklı olmasada olur  :D güzel haberlerinizi bekliyoruz çok sabırsızlandırmayın  :)

battlehammer

Alıntı yapılan: Jedmau - 18 Kasım, 2015, 03:54:30

parası neyse veririz :)

Jedmau

tommikser

Kitapları anında bitiren büyük bir mürit kitlen var.Tahmini 2000 daha sonra ikinci baskıya yetişen bir 2000 daha var.Az değiliz aslında :D

Sakızlı Ohannes Paşa

O sayilar cok da matah seyler degil aslinda. Niye boyle atesli bir sekilde isteniyor anlamadim  :)

Jedmau

Alıntı yapılan: tommikser - 18 Kasım, 2015, 23:58:15
Kitapları anında bitiren büyük bir mürit kitlen var.Tahmini 2000 daha sonra ikinci baskıya yetişen bir 2000 daha var.Az değiliz aslında :D

2000 ne yaw :) bizde min basım 5000 😜

rumar80

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 18 Kasım, 2015, 23:58:55
O sayilar cok da matah seyler degil aslinda. Niye boyle atesli bir sekilde isteniyor anlamadim  :)

Sayın paşama ben de katılıyorum.  Ne Batman öykü bütünlüğüne katkısı olan ne de karakterle ilgili çok güzel bir hikaye içeren maceralar bunlar. Kapaklar 3D ama hepsi birbirinin aynı gibi.
    Bence de çok kasmaya gerek yok.

battlehammer

yüzeysel bir insanım ben. 3d kapak varsa alırım.

Nightrain

Amerikan Vampiri 2 nin akıbeti nedir Ertan abi?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"