Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Bu sene paralar dogrudan JBC ye gidecek belli ki. Bunun için bi fon olusturmak gerek.

Ertan abi: Two Brothers i istesek basmaz mısınız?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Caped Crusader

JBC Batman 7. ciltle aynı anda Joker Endgame'in çıkaracağını da duyurdu.

Animvader

Alıntı yapılan: Caped Crusader - 03 Ocak, 2016, 14:19:57
JBC Batman 7. ciltle aynı anda Joker Endgame'in çıkaracağını da duyurdu.

Güzel haber.Keşke diğer story arcların da crossoverlarını toplayan ciltleri bassalardı.

Caped Crusader

Alıntı yapılan: Animvader - 03 Ocak, 2016, 15:06:03
Güzel haber.Keşke diğer story arcların da crossoverlarını toplayan ciltleri bassalardı.

Aynen. Batman: Night of the Owls ve Joker: Death in the Family toplama ciltlerini kitaplığımda görmek isterdim.

xmenac

7. cilt, Batman'den 35, 36, 37, 38, 39 ve 40. sayıları içeriyor sanırım.

Joker Endgame'de de 40. sayı hariç diğer beş sayı var. Bunlara ek olarak Batman'le ilgili diğer serilerden konuyla alakalı 5 adet ilişkili yayın ekleniyor.

Acaba ciltte aynı sayılar yine yer alacak mı yoksa sadece 7. ciltte olmayan 5 adet ilişkili sayı mı yayınlanacak?

Barmen Minik

Joker : Death in the Family inin yayınlanması zevk meselesi galiba. ziyadesiyle o dönemde haftalık takip ederken aslında güzeldi hatta onları okumadan batman cildinde işleyen hikayeninde heyecanı inanılmaz azalıyor ama bitmiş halininin okumasını yaparsanız veya eleştirel okursanız, her seride joker tarafından söylenen aynı sözler aynı hikaye kurgusu ile aslında çok zayıf bir kitap deneyimi oluyor. kapakları hariç keşke ailenin ölümünün sonuna onlarda konulabilselerdi. özetle normalde zevkli seri ama kitap olarak değil diyelim. endgame yan serilerini ise okumadım açıkçası. türkçe batman basılmaya başlandıktan sonra 3 cildinde o dönem bitmesi ile zero year ı JBC ye bırakmıştım endgame hariç orda beklentiyi bozup aylık okumamı yapmıştım iyikide yapmışım yoksa fazla spoilera yanıcaktık. Endgame tie-inleri nasıldır bilmem ama her türlü alıcam hele bi çıksın da daha baya vardır zaten yayınına

Nightrain

Alıntı yapılan: Caped Crusader - 03 Ocak, 2016, 15:49:12
Aynen. Batman: Night of the Owls ve Joker: Death in the Family toplama ciltlerini kitaplığımda görmek isterdim.

Ben de cok istiyorum bunlarin basılmasını. Geçen seneden gorduk; Batman peynir ekmek gibi satiyor. Bunlarda satar hatta 6 ayda tükenir bile. Ertan Basgan çıldırt bizi. :D

Jedmau

Deli gibi çalışıyoruz , bu sene daha hızlı olmamız lazım :D Ha hepsi bu mu ? Tabiki değil ;=)

nicholaihel

Alıntı yapılan: Jedmau - 03 Ocak, 2016, 21:16:17
Deli gibi çalışıyoruz , bu sene daha hızlı olmamız lazım :D Ha hepsi bu mu ? Tabiki değil ;=)

Lütfen daha çok pelerinsiz sürpriz olsun!

Nightrain

Bu sene sırf JBC yayınları için köşeye bi 400TL attım. Zaten böyle giderse sadece JBC'nin çizgi romanlarını alabileceğim ancak. ;D

Nightrain

JBC'nin 2016 yılında okurlarına yapacağı en büyük sürpriz şüphesiz Dark Knigt 3 olurdu. Hem de fasikül formatında! Ertan Başgan yap bunu!!! :D

Jedmau

hennessy

Resimden anladığım kadarı ile matbayı su bastı bizim Batman Superman yok :(

Ama Batman 1.cilt kapağı tek kelime ile harika alacağız......

Ertan reis duy sesimizi no man's land bas...

Ertan cevap : Hadi git oradan o kadar kitap basıyorum al oku kızdırma beni :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Jedmau

Biliyorsun 30 küsür bin kitabımız yanlış basıldı , bat SUP haftaya çıkmış olur :)

Nightrain

Bu sene Batman/TMNT crossoveri bekliyorum JBC den. 8)