Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Merhaba ,

Arkadaslar okadar yoğunluk baskı yaşatıyorlar ki , şahsi cep telefonumdan arayıp size cok kızgınım 280 Lira kara ayna almak zorunda kaldım falan diyorlar. Piyasa korkunc bir kara borsa oluştu. Bizi arayıp elinizde varsa üst fiyattan alalım 2 katına alalım diyenler var. Bunun olmasına izin vermeyeceğim. Kara Ayna da , Pelerinli de Gülen Adam da tekrar basılacak . Ama şu sıralar çok fazla yeni yayın bekleyen var , onları üzmeden 1-2 ay bundan sonra sadece yeni yayınlara yönelmek gerekiyor.

Sevgiler
Ertan

-brendon-

Ertan abi o kadar kibarsin ki wala sitemlerimi geri aliyorum, beklemeye devam sonunda harika işler olacagini biliyorum kolay gelsin ;)

Caped Crusader

Ertan abi 30 dan fazla yeni yayın duyurmuştunuz. Bu yıl sonuna kadar hepsini görebilir miyiz?

maeglin

Pelerinli ve Gülen Adam'ı etiket fiyatından yeni aldım ben. Arayan arkadaşlara şöyle tavsiye vereyim, genellikle küçük sahaflarda ya da büyük şehirlerden uzak olan yerlerde  bulunabiliyor. Hatta arayan varsa tekrar denk geldiğimde mesaj atayım. Ancak Kara Ayna için durum gerçekten de 280 - 300 TL düzeyinde. Yeni yayınları da merakla bekliyoruz :)

Ahmet Oktay

Ben fuarda 75 liraya bulmuştum Kara Ayna'yı da fiyat yüksek gelmiş bırakmıştım. Demek ki ucuzmuş bile benim bulduğum mevcut piyasayla karşılaştırınca :D

peder clemente

İlk yıl, Hush ve Kara Ayna'yı koleksiyonuma katmak için merak ve heyecanla bekliyorum.

Sakızlı Ohannes Paşa

Bir Ankaralı olarak hazırım. ÇR dükkanı mı açacaksınız yoksa?  :)

nikopol

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 03 Haziran, 2016, 00:14:28
Bir Ankaralı olarak hazırım. ÇR dükkanı mı açacaksınız yoksa?  :)

Bence oyle. Bu soruya hicbir zaman "hayir" diye yanit vermediler. Hayirli olsun.

Jedmau

Selamlar Herkese ,

Evet şu geçmiş yayınları temizleyip önümüze bakalım. 30 yayın inşallah yetişir , şayet şu an öyle bir noktadayız ki anca sene sonuna çıkar dediğimiz 1-2 yayın neredeyse basıma hazır.

Dükkan mı ? Ankara'da mı ? ;) Her zaman bekleriz

shiroyasha

Piyasada uzun zamandır yalnızca faiş fiyatlarla karaborsada bulunabilen Watchmen ede bir el atsanız keşke ;) gerekli tekrar basmayacağını söylüyor :(

Jedmau

shiroyasha

Ooooo süper bir haber ;) Sandman'ı da onlar basacaktı galiba sizde daha önce V For Vendetta 'yı basacağınızı söylemiştiniz ;) Karaborsacılara ağır darbe geliyor :D

Nightrain

Arkabahçe'nin bastığı V For Vendetta'da baskı sorunları vardı sanırım? 3 sene önce D&R'da gördüğüm halde almamıştım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Animvader

Heyt be şurda 4-5 sene önceye kadar okuyacak comics bulamaz, eski Arkabahçeleri,1Nleri,Alfaları vs; sahaflardan, internet sitelerinden kah pahalı kah ucuza toplardık.

Şimdiki gençler çok şanslı Ertan abi, İlke ve daha nice süperkahramanlar 2.,3. yetmiyor 4. baskılara giriyor. :)

Barmen Minik

naçizane bi yorumda bulunmak istiyorum. JBC gibi eli güçlü bir yayıncılıkta bile,  amerikan vampiri gibi kaliteli bir vertigonun ilk kitabı haziran-2015 ken ikinci kitabınsa çıkısı temmuz 2016 da bile sesizlik içindeyse gerçekten vertigo basmakta çok ciddi sorunlar var demektir yayıncıları aşan. öte yandan fables 6. sayıyı yaptı ocak 2015ten beri. gerçi evet dürüst olacaksak grafik işçilikler arası kalite farkı çok ama 1 basmakla 6 basmak arası fark kadar da olmamalıydı bu sorunlar. yakında 2.sayıyı almaya kalkarken 1.sayının baskılarının tükenmesi sorunu gibi şeylerle 3.sayı da çıkamayacak duruma gelecek 4.5. kitabı 2019da okuyacamızı düşünerek de beklenmiyor. ve inanın basımınız bu kadar iyi çeviriler bu kadar başarılı olmasa orjinal dilinde devam ederdim seriye sırf kaliteniz için bekliyoruz ama bu bekleyişte cidden çok sürmüş durumda.