Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İdrava

eyoruk

Batman - Öldüren Şaka softcover olarak mı tekrar basım acaba ?

İdrava

İdrava

Flash button sert kapak tükenmiş bile. Çizgi roman için güzel haber...

Nightrain

Mağazada vardır muhtemelen. Yoksa da geçmiş olsun şimdiden. Neyseki aldım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

Mağazada bir kaç adet var, yarın biter. Alabilenlere keyifli okumalar.

Batman de tükenmek üzere iki gündür çok yoğun, hatta ön siparişten bile yoğun gibi. Çok eneteresan.

En ilginci ise , siteye başlığı bile açılmadan bitecek olması :)

Sevgiler

-brendon-

Maşallah Ertan abi,kaliteli iş yapıyorsun,Batman i bizle buluşturuyorsun teşekkürler

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

eyoruk

Hard cover versiyonda olan kapak keşke soft olanda da olsaymış ama olsun ,teşekkürler. :D

Jedmau

Alıntı yapılan: -brendon- - 28 Mart, 2019, 07:52:51
Maşallah Ertan abi,kaliteli iş yapıyorsun,Batman i bizle buluşturuyorsun teşekkürler

Teşekkür ederim :)

Mrtekin

Batman'in 80. yaşgününe özel başka sürprizler düşünülüyor mu, acaba?
They drew first blood...

Bilal ceylan

Sevgili jedmau ben eski bir fumettici olarak yayınlarinızı büyük bir zevkle takip ediyor ve destekliyorum gerek hepsinden alarak gerek eş dost akrabalara tavsiye ederek bir katkım oluyorsa ne mutlu bana.geldiğimiz 2019 yılı itibarı ile ayakları yere basan oturmuş bir yayın evi olarak sizden bir de italyan çizgi romanı basmanızı rica ediyorum ne olursa artık buna siz karar verin. Bana sorarsaniz eğer dragonero derim. Eğer bu ricami kırmazsanız sevinirim.

Harun Ça

Alıntı yapılan: Bilo - 31 Mart, 2019, 08:36:03
Sevgili jedmau ben eski bir fumettici olarak yayınlarinızı büyük bir zevkle takip ediyor ve destekliyorum gerek hepsinden alarak gerek eş dost akrabalara tavsiye ederek bir katkım oluyorsa ne mutlu bana.geldiğimiz 2019 yılı itibarı ile ayakları yere basan oturmuş bir yayın evi olarak sizden bir de italyan çizgi romanı basmanızı rica ediyorum ne olursa artık buna siz karar verin.bana sorarsaniz eğer dragonero derim.eğer bu ricami kırmazsanız sevinirim.

Dragonero çizgi düşler basıyordu ama kaç cilt çıktı bilmiyorum.

Kauss

JBC'nin yayıncılığı, baskı kalitesini filan daha önceden övmüştüm bugün ise kargo olayını biraz övmek istiyorum. Dün sipariş ettiğim ürünler bugün elime ulaştı. Hız konusunu bir kenara bırakırsak, paketlenme konusuna değinmek istiyorum.Gerçekten çok özenli paketlenmişler ve hiç birinde en ufak bir çizik bile yoktu. Keşke ülkemizde diğer kitap satan sitelerde JBC'i bu konuda örnek alsa. Kargo konusunda da başarılarının devamını diliyorum  :)

Jedmau

Alıntı yapılan: Kauss - 05 Nisan, 2019, 20:55:21
JBC'nin yayıncılığı, baskı kalitesini filan daha önceden övmüştüm bugün ise kargo olayını biraz övmek istiyorum. Dün sipariş ettiğim ürünler bugün elime ulaştı. Hız konusunu bir kenara bırakırsak, paketlenme konusuna değinmek istiyorum.Gerçekten çok özenli paketlenmişler ve hiç birinde en ufak bir çizik bile yoktu. Keşke ülkemizde diğer kitap satan sitelerde JBC'i bu konuda örnek alsa. Kargo konusunda da başarılarının devamını diliyorum  :)

Güzel sözleriniz için teşekkür ederim, elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Sevgilerimle