Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bilal ceylan

Sevgili jedmau mayıs ayinda bizi ne sürprizler bekliyor biraz spolier verirsen sevinirim.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ghostrider

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

darkwood

Rebirth'lerin devamı veya turtles'in 2. sayısı olabilir mi?  ::)
Darkwood Sakinleri..

Bilal ceylan

Mrtekin

Uzun zaman önce duyurduğu "Deadpool Art of War"'ı istiyorum.

Bir de baskısı tükenmiş olan "Deadpool Killustrated"'in yeniden basımı.
They drew first blood...

Nightrain

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Nightrain

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 06 Mayıs, 2019, 23:56:36
Hani bir tabir vardır ya " ağzımın suyu aktı" diye. Hah işte ondan  :-[

İlk ciltte The Dark Knight Returns, ikinci ciltte The Dark Knight Strikes Again, üçüncü ciltte ise The Dark Knight III: Master Race varmış.

İdrava

https://youtu.be/Zu3ugFSCy2o
Bir de yavuz beyin arkasındaki kitapların sırtlarına bakarmısınız? Kitapların toplamı ne güzel bir görüntü oluşturmuş? Kitaplıkta ne güzel duruyor. Keşke yayınlar bizdede böyle çıksa...

gamlıbaykuş

gamlıbaykuş

Aklıma gelmişken belirteyim, İthaki' nin bastığı Sandman' lerde de sırta bir resim belirmeye başladı. Ben çok sonra farkettim. Çok sonra farkettigim içinde demek ki çok başarılı değilmiş diyorum kendi kendime.

Kauss

Merhaba,

Daha önceleri Rebirth fasiküllerinin cilt halinde basılacağı söylendiğini hatırlıyorum. ( yanlışım olabilir ). Emin olmak için tekrar sorma gereği duyuyorum, fasiküllerin cilt versiyonları çıkacak mı ? Malum ülkenin ekonomik durumunu düşününce, böyle bir yola gitmemeniz oldukça doğal. Eğer bu düşünceniz değiştiyse, cilt için almadığım fasikülleri toplamaya başlayacağım. Şimdiden cevabınız için teşekkürler :)

Jedmau

Merhaba,

All-Star Batman ve Supersons serilerinin ciltleri de basılacak. Hangi aralıkla veya ne zaman basacağız tam belli değil ama bu iki seri hem fasikül hem cilt olarak bulunabilecek.

Sevgiler

Bilal ceylan