Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

JBC, Instagram'dan sürekli bir şeyler tease edip duruyor. Yakında çıkar kokusu. :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

-brendon-

Fırtına öncesi sessizlik.Ertan abi 4,5 Batman birden çıkarcak bize 😄

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Agamotto

Umarım Batman Beyaz Şövalye cilt versiyonu ve yanında da yeni sürprizler çıkar :)

Bilal ceylan

Jbc bu ayda sessiz. Henüz çıkan bir sey yok. Umarım bu fırtına öncesi sessizliktir.

frodo

"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Bilal ceylan

Jedmau

Merhaba,

Herkesin ilgisi ve desteği için teşekkür ederim. Geçtiğimiz ayları boş geçtik, bunun her zamanki gibi bir nedeni var, Temmuz ayı içerisinde yine topluca çıkartacağız yayınlarımızı.

Eylül ayı için ayrıca bir hazırlık yapıyoruz, yeni yayınlar ve tekrar basımların bol olduğu bir ay olacak.

Minik sürprizlerimiz de var, beğenirsiniz umarım.

Sevgiler
Ertan

Nemo

Orumcek Adam ile Deadpool'un ortak maceralarinin oldugu serinin basilma olasiligi var midir Ertan abi?
Lutfen evet deyin :)

Özel Alfa Ajanı

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Nemo - 28 Ağustos, 2019, 17:50:38
Orumcek Adam ile Deadpool'un ortak maceralarinin oldugu serinin basilma olasiligi var midir Ertan abi?

Katılıyorum demek ile birlikte, Deadpool Klâsik seri de bekliyoruz.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Jedmau

Alıntı yapılan: Nemo - 28 Ağustos, 2019, 17:50:38

Grafiker yetiştirmeye çalışıyor :) merak etme telifleri alındı, çevirisi yapıldı.

Gecenin bu saati ufak bir kaç sürpriz yapayım, ne zaman basarız bilmiyorum ( Jbc Pulse, Doomsday Clock, Damned ve daha duyurmadığımız 2 özel kitap ile uğraşıyoruz )

Deadpool Kills Marvel Universe, Again
Gwenpool ( Seri )

Ve 9 adet daha yeni DP yayını basacağız. İsimlerini sorma, ya da sor :) Hatta bir tane ben söyleyeyim, Deadpool x Black Panther

İyi sabahlar
Ertan

Nightrain

Deadpool'cular için güzel haber. Hellboy'cuların yüzü ne zaman gülecek peki?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nemo

Alıntı yapılan: Jedmau - 29 Ağustos, 2019, 04:02:28
Grafiker yetiştirmeye çalışıyor :) merak etme telifleri alındı, çevirisi yapıldı.

Gecenin bu saati ufak bir kaç sürpriz yapayım, ne zaman basarız bilmiyorum ( Jbc Pulse, Doomsday Clock, Damned ve daha duyurmadığımız 2 özel kitap ile uğraşıyoruz )

Deadpool Kills Marvel Universe, Again
Gwenpool ( Seri )

Ve 9 adet daha yeni DP yayını basacağız. İsimlerini sorma, ya da sor :) Hatta bir tane ben söyleyeyim, Deadpool x Black Panther

Sabah sabah yuzumu guldurdunuz. Allah da size guldursun :) Eylul ayinda bir suru yayin gelecek diye kendimi hazirliyorum :)
Elinize saglik hepsi icin.
Özel Alfa Ajanı

Bilal ceylan

Ekim ortasına geldik 3 adet batman beyaz şövalye ve 3 adet absolut dan başka 8 aydır çıkan bir şey yok.
Daimi bir okur olarak bir sorum olacak. Normal yayın periyodunuza ne zaman döneceksiniz.
En azından ayda 1 kitap lık bir periyot gibi ?

ZGeralt

Alıntı yapılan: Bilo - 09 Ekim, 2019, 10:07:09
Ekim ortasına geldik 3 adet batman beyaz şövalye ve 3 adet absolut dan başka 8 aydır çıkan bir şey yok.
Daimi bir okur olarak bir sorum olacak. Normal yayın periyodunuza ne zaman döneceksiniz.
En azından ayda 1 kitap lık bir periyot gibi ?

Sahibi yerine konuşmak gibi algılanmasın ancak bu sene JBC'nin performansı bence gayet başarılı.
9 ayda, bu yıl yayınlananlar (hatırladığım kadarıyla )

- Batman Beyaz Şovalye 4-8 (fasikül)
- All Star Batman 4-5 (fasikül)
- Supersons 4-5 (fasikül)
- Canavar Adamların Gecesi
- Batman Rebirth 2-3
- Batman/TMNT
- Batman/Flash : Rozet
- Nightwing 1
- Absolute Kara Ayna
- Absolute Öldüren Şaka
- Jock &Sanat

9 ayda 9 cilt ve 9 fasikül. Bence hiç fena değil :)