Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Merhaba,

Bitmek üzere bir kaç güne paylaşacağız.

Sevgiler

RownikaL

Merhaba biliyoruz ülkecek zor bir dönemden geçiyoruz ve bu süreçte hâlâ yayınlarına bir şekilde devam eden yayın evlerinede canı gönülden minnettarız bunu belirtmek istedim.
Birde yakım zamanda locke & key'in devam ciltlerini görebilecek miyiz acaba Çok başarılı bir işçilik çıkarmışsınız. Hikayede kendini merak ettiriyor böyle olunca :)

Jedmau

Alıntı yapılan: RownikaL - 06 Nisan, 2020, 07:03:52
Merhaba biliyoruz ülkecek zor bir dönemden geçiyoruz ve bu süreçte hâlâ yayınlarına bir şekilde devam eden yayın evlerinede canı gönülden minnettarız bunu belirtmek istedim.
Birde yakım zamanda locke & key'in devam ciltlerini görebilecek miyiz acaba Çok başarılı bir işçilik çıkarmışsınız. Hikayede kendini merak ettiriyor böyle olunca :)

Güzel sözleriniz için teşekkür ederim.

Baskıya hazırlanıyor 2. Kitap.

Sevgiler

Sakızlı Ohannes Paşa

Alıntı yapılan: Jedmau - 05 Nisan, 2020, 17:46:04
Merhaba,

Bitmek üzere bir kaç güne paylaşacağız.

Sevgiler

Abi merhaba. Listeler kendi bünyenizdeki numaralandırma ile olacaktır sanırım değil mi?. Mesela bugün dikkat ettim Batman/Elmer Fudd dahi Batman Serisi No:21 olarak geçiyor. Nelerimiz eksik görmüş oluruz ipin ucunu kaçırdım  :)

Jedmau

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 07 Nisan, 2020, 14:14:26
Abi merhaba. Listeler kendi bünyenizdeki numaralandırma ile olacaktır sanırım değil mi?. Mesela bugün dikkat ettim Batman/Elmer Fudd dahi Batman Serisi No:21 olarak geçiyor. Nelerimiz eksik görmüş oluruz ipin ucunu kaçırdım  :)

Bizim numaralara göre değil ama daha düzgün olacak.

Zeljko

Yakın zamanda Marini'nin The Dark Prince Charming'ini basmayı düşünüyor musunuz?
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

İdrava

Bu arada Doomsday Clocck ile ilgili benmi bir şey kaçırdım? Geçen sene çıkacaktı...

darbove

ben de kıyamet günü ve locke & key cilt2 bekliyorum. askere gidip geldiğimde daha çok yayın olmasını bekliyordum.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

someoneofgod

Mrtekin

Film geldi, bi çr yüklemesi bekliyoruz Jbc'den.
They drew first blood...

Vassago007

Alıntı yapılan: Mrtekin - 05 Mart, 2022, 14:21:18
Film geldi, bi çr yüklemesi bekliyoruz Jbc'den.

Abi Jbc hala yayıncılığa devam ediyor mu ? :)

Sakızlı Ohannes Paşa

Son 1-2 senedir hiç ummadığım kadar kötü bir performans  :(

ghostrider

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Lemarchand

Geçen ay Ertan Bey'in katıldığı yayın.
https://www.instagram.com/p/CZ0Dq83gBw6/
yayında birçok çizgi roman söylemişti fakat kuşe sıkıntısı ülke ekonomisi vb. şeylerden dolayı beklemeye geçmişler biraz sanırım. Yayının sonlarına doğru iki ay içinde basmayı planladıkları eserleri söylediğini hatırlıyorum. Aklımda kalanlar locke and key 2, three jokers, batman dünya softcover deadpool/spiderman.

Vassago007

Kuşe kağıt sıkıntısı tüm dünyada yaşanıyor, fakat son bir kaç aydır, JBC ise çok uzun zamandır kitap çıkarmıyor.