Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Sayın Ertan bey

Size birkaç kez hem facebooktan hemde sitemizden özel mesaj atmama rağmen geçen söz verdiğiniz ödül çizgi roman ve poster hakkında hala bilgi vermediniz?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Jedmau

Forum mesajını şimdi gördüm dostum ama face bookta mesajın gözümden kaçmış. Günde bilmem kaç tane mesaj geliyor , bazen telden bazen evden bakınca gözümden kaçanlar oluyor. Kusuruma bakmayın.

Bugün göndertiyorum.

Sevgiler
Ertan

hennessy

Alıntı yapılan: Jedmau - 04 Haziran, 2012, 10:01:45
Forum mesajını şimdi gördüm dostum ama face bookta mesajın gözümden kaçmış. Günde bilmem kaç tane mesaj geliyor , bazen telden bazen evden bakınca gözümden kaçanlar oluyor. Kusuruma bakmayın.

Bugün göndertiyorum.

Sevgiler
Ertan

Teşekkür ederim ilginiz için Ertan bey...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Ertan merhaba,

Yeni haberler - gelişmeler var mı ?

Star Wars Klon Savaşları, Deadpool, Umbrella Academy ??

pizagor

JBC yayın babında uzun zamandan beri kayıp... Haber yetmez artık, yayın istiyoruz...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dursar

KLON SAVASLARININ ARTIK YAYINLANARAK SERININ TAMAMLANMASINI DILIYORUM.YAYINLANMAMA DURUMU VARSA YINE BILGI VERILMESI YERINDE OLACAKTIR.

pizagor

JBC'ye ne oldu bilemiyorum. Albümlerini söylediği tarihlerde yayınladığı için, kalitesi için, seçtiği yayınları için takdir ettiğim JBC gitti yerine bambaşka birşey geldi. Umuyorum ki bunların sebebi Jedmau'nun sağlık sorunları değildir, kendisini dinç, sağlıklı bir şekilde, işlerinin arasına eklediği çizgiromanlarda da yine projeleriyle, eskisi gibi yakın diyaloğuyla ve enerjisiyle görmek istiyorum...

rumar80

Aldığım duyumlar Yaz aylarını boş geçirip Sonbahar'da tekrar başlayacağı yönünde idi, ama Ertan Bey'in bizzat kendisinden cevap gelmedikçe herşey bir bilinmezlikte...

ercoktay

Alıntı yapılan: Jedmau - 17 Mayıs, 2012, 15:15:08
Selam,

Klon savaşları 8-9 ardarda beraber çıkacak :)

Bu yaz sanırım Deadpool ve diğer yeni yayınları stoklamak ile geçireceğiz. Çünkü ödeme bekle , antlaşma bekle , rapor bekle çeviri bekle derken inanılmaz zaman kaybediyoruz.

Bu yüzden yayınlayacağımız yayınların çeviri , grafik ve kültür bakanlığı işlerini Temmuz ayına kadar komple bitireceğiz. Daha sonra tek sorun basım sırası olacak.

1-2 ay daha bizden ses çıkamayabilir. Lütfen sabırlı olun dostlar. İnanın şu an 10 kişiden fazla insan 2012 yayınları için çalışıyor. Bundan sonra sizleri pek bekletmek istemiyorum.

Klon 8-9 , UA 2 : Dallas ve DeadpoolS ( S ne olaki ? :D ) basımlarını hemen tamamlayıp kafayı rahatca yeni yayınlara vereceğiz.

Sevgiler
Ertan

En erken Ekim gibi gelecek yayınlar herhalde.

Tarkan Kurt

Klon savaşları çok aralıklı yayınlandı, bir an önce bitirseler iyi olur. İnşallah sağlıkla ilgili bir problem yoktur.

pizagor

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 16 Ağustos, 2012, 16:49:47
Klon savaşları çok aralıklı yayınlandı, bir an önce bitirseler iyi olur. İnşallah sağlıkla ilgili bir problem yoktur.

Klon Savaşları'nı unuttum ben, 8 ve 9 çıkınca yeniden okumak gerekecek...

Jedmau

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: Jedmau - 27 Eylül, 2012, 12:36:14
Bu arada . Deadpool çevirileride bitmek üzere.

Klon Savaşları 8 ve 9 ne oldu bu konuda bilgi verebilir misiniz?

Jedmau

Uzunca bir mesaj yazmıştım ama sanırım silinmiş

Fuarda çıkacak ikiside