Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Alıntı yapılan: Jedmau - 27 Eylül, 2013, 18:21:16
Bu arada ufak bir ekleme yapayım.

Deadpool çevirileri elimize yavaş yavaş geçiyor. Grafik dosyaları zaten aylardır elimizde.

Yukarıda bahsettiğim gibi ; 25-30 ekim gibi ( belki daha önce ) son bir güncelleme yayınlayacağız. İnşallah herşey çok  güzel olacak.

Sevgiler
Ertan

Bu kadar bekledikten sonra yeni yayınlarınızdan bir kaç tanesini fuarda görmeyi umut ediyoruz, umarım herşey istediğiniz gibi olur.
Darkwood Sakinleri..

pearl jam

Deadpool ve Şemsiye Akademisini merakla bekliyorum.

alan ford

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 27 Eylül, 2013, 19:47:31
Deadpool ve Şemsiye Akademisini merakla bekliyorum.

Ben o kadar uzun süredir bekliyorum ki artık hangi hislerle beklediğimi hissedemiyorum ;D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pearl jam

Alıntı yapılan: alan ford - 27 Eylül, 2013, 20:13:51
  Ben o kadar uzun süredir bekliyorum ki artık hangi hislerle beklediğimi hissedemiyorum ;D

:)

valla doğru ama  bu dönemde o kadar çok güzel çizgi roman yayımlandı ki bunların gecikmesi bir bakıma iyi bile oldu

Pulluk

Clone Wars'da en son neler olmuştu tamamen unuttum iyi mi  ;D  ::)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

tommikser

Ben seri bitmeden okumayayım dedim hala bekliyor iyi mi  ;D

Tarkan Kurt

Ciddi sağlık sorunları nedeniyle yayınların aksadığını duyuyoruz. Sağlık herşeyden önce gelir. Bir kez daha çok geçmiş olsun. Bununla birlikte bence öncelik clon wars u tamamlamak olmalı. Aslında deadpool'u marmara ya da gerekli yayınlasa bence çok daha iyi olur.

Jedmau

Iyi dilekler için teşekkür ederim.

Dediğim gibi 20-25 Ekim gibi bir açıklama yapacağım. Herşey netleşir herhalde.

Klon bitecek sorun yok , deadpool konusunda bu zamana kadar duyduğum en üzücü ve bir okadar haklı bir yorum. Bir daha insanlara kolay kolay güvenmemek konusunda güzel , hatırlatıcı bir tokat oldu. Bir daha aynı hataları bir daha yapmamak dileğiyle.

Sevgiler

Sinan Başak

Fuar başladı, Star Wars 8-9 ile ilgili bir gelişme var mı? Yoksa yine sessizlik mi?

Jedmau

vallahi ne yazacağımı şaşırdım artık :) Yazıp yazıp siliyorum

ercoktay

Alıntı yapılan: Jedmau - 06 Kasım, 2013, 13:04:58
vallahi ne yazacağımı şaşırdım artık :) Yazıp yazıp siliyorum

Boşver geçer. Arkadaşa belli ki daha önce yazılanları okumamış :)

Jedmau

Alıntı yapılan: ercoktay - 06 Kasım, 2013, 13:58:51
Boşver geçer. Arkadaşa belli ki daha önce yazılanları okumamış :)

Yok estafrullah , sorması kadar doğal birşey yok . Zaten yazıp yazıp siliyorum kısmı ona bir tepki olarak yazılmadı.

Ayda yüze yakın mesaj mail telefon geliyor , ana sayfamızı açmam lazım artık , herkese severek cevap veriyorum ama yetişemiyorum ironi olan bu.

ercoktay

Alıntı yapılan: Jedmau - 06 Kasım, 2013, 14:01:51
Yok estafrullah , sorması kadar doğal birşey yok . Zaten yazıp yazıp siliyorum kısmı ona bir tepki olarak yazılmadı.

Ayda yüze yakın mesaj mail telefon geliyor , ana sayfamızı açmam lazım artık , herkese severek cevap veriyorum ama yetişemiyorum ironi olan bu.

Bastıklarının seveni ve bekleyeni çok olduğundan bunlar :) Beklemedeyiz.

Sinan Başak

Mesajlarda birşey göremedim. Birşeyler kaçırdım galiba.

Nightrain

Ben sormaktan bıktım, Jedmau'da cevap vermekten bıkmıştır ama DEADPOOL NE ZAMAN ÇIKACAK ???? Fuarda bitti ???
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"