Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Başka bir boyutta yayınlandı, bitti bile hocam. Yeni baskısını bekleyeceksin  ;D
Crom! Ölüleri Say...

ExarDarkkiller

2 yıl oldu Klon Savaşları Cilt 7 basılalı. Devamlı geldi, geliyor. Bu fuarda yayında. tarzı söylemler var. Ben beklemekten bıktım artık. İlk ciltleri arka arkaya çıkartırken. 6dan sonra tökezlemeye başladı. Sonuç ortada. Biz hala seri tamamlanacak diye bekliyoruz. Sonrada Deadpool basacağız diye ağızlarımıza bir parmak bal çaldılar. Onda da sonuç ortada. Bu yayınevi bizi çok umutlandırdı başka da birşey demiyorum.

Örümcek Adam

Bana gönderdiğiniz hediyelerden sonra okuyabildim :)
Gerçekten mükemmelsiniz star wars seriniz candır :)

Harun Ça

2014 JBC'nin yıla olacak ben umudumu kesmiyorum ve Deadpool'u sabırla bekliyorum.

dean

Jbc ile ilgili hep dediğim gibi; Çıkınca alıp okuyorum. Ama yayınları için hiçbir beklenti içine girmiyorum.

Jedmau

Alıntı yapılan: dean - 29 Aralık, 2013, 21:12:44
Jbc ile ilgili hep dediğim gibi; Çıkınca alıp okuyorum. Ama yayınları için hiçbir beklenti içine girmiyorum.

Zaten biz işlerimizi halledene kadar yapılacak en düzgün şeyi yapıyorsun dostum.

Gerek telefon konuşmalarında gerekse yüzyüze görüştüğüm çizgi roman okuru dostlarıma da bildirdiğim gibi. Bazı şeyleri düzeltebilmek için biraz zamana ihtiyacımız vardı. Herşey halledildi gibi , bu ay Deadpool çıkacak ay sonu - şubat ayı başı gibi.

Zaten yakında bir açıklamada yapıp ,yayınları duyuracağız.

İsteyen okur, isteyen okumaz. Bunu kimseye posta koymak , rest çekmek ve ters bir uslup ile söylemiyorum . Tüm samimiyetimle söylüyorum. Benimde okumayı bıraktığım , kalitesini sevmediğim yada herhangi bir sebepten dolayı okumadığım yayınlar var. Bu en doğal hakkınız. Eğer bastığımız şeyi size okutmak istiyorsak bunu başarıp sizi ikna etmesi gereken biziz. Bunun dışında kimseye zorla bişey yaptırılamaz.

Devamlı söyledim , yine söyleyeceğim. Klon 8-9 , UA 2 ve 3 Adet Deadpool Basacağız.

Sevgiler
Ertan

Jedmau

Alıntı yapılan: Mic-Har - 28 Aralık, 2013, 22:06:39
2014 JBC'nin yıla olacak ben umudumu kesmiyorum ve Deadpool'u sabırla bekliyorum.

Teşekkür ederim :)

Jedmau

Alıntı yapılan: Texus - 28 Aralık, 2013, 20:20:08
Bana gönderdiğiniz hediyelerden sonra okuyabildim :)
Gerçekten mükemmelsiniz star wars seriniz candır :)

Beğendiğine sevindim :) Güç seninle olsun.

darkwood

Alıntı yapılan: Jedmau - 04 Ocak, 2014, 21:08:54
Zaten biz işlerimizi halledene kadar yapılacak en düzgün şeyi yapıyorsun dostum.

Gerek telefon konuşmalarında gerekse yüzyüze görüştüğüm çizgi roman okuru dostlarıma da bildirdiğim gibi. Bazı şeyleri düzeltebilmek için biraz zamana ihtiyacımız vardı. Herşey halledildi gibi , bu ay Deadpool çıkacak ay sonu - şubat ayı başı gibi...
Devamlı söyledim , yine söyleyeceğim. Klon 8-9 , UA 2 ve 3 Adet Deadpool Basacağız.

Sevgiler
Ertan
2014 başında JBC den taze haberleri sıcağı sıcağına almak güzel oldu.
Bir ay kadar sonra Deadpool u göreceğiz gibi ve diğer yarım kalan yayınları da inşallah.
Bu aydınlatıcı bilgiler için teşekkürler. Bu yayınların tamamını, diğer arkadaşlar gibi merakla bekliyorum.
Darkwood Sakinleri..

Tarkan Kurt

İsteyen okur, isteyen okumaz. Bunu kimseye posta koymak , rest çekmek ve ters bir uslup ile söylemiyorum . Tüm samimiyetimle söylüyorum. Benimde okumayı bıraktığım , kalitesini sevmediğim yada herhangi bir sebepten dolayı okumadığım yayınlar var. Bu en doğal hakkınız. Eğer bastığımız şeyi size okutmak istiyorsak bunu başarıp sizi ikna etmesi gereken biziz. Bunun dışında kimseye zorla bişey yaptırılamaz.

Sevgiler
Ertan

Ertan'ı farklı yapan eleştiriye açık oluşu. Tebrik ediyorum. Yayınlarını da çıkınca alacağım.

pukay

Gerek telefon konuşmalarında gerekse yüzyüze görüştüğüm çizgi roman okuru dostlarıma da bildirdiğim gibi. Bazı şeyleri düzeltebilmek için biraz zamana ihtiyacımız vardı. Herşey halledildi gibi , bu ay Deadpool çıkacak ay sonu - şubat ayı başı gibi.

Zaten yakında bir açıklamada yapıp ,yayınları duyuracağız.

Sevgiler
Ertan

yayınları duyuracağız kısmını yayınları durduracağız diye okudum ödüm patladı resmen, zaten bu hayatta neleri beklemedik ki bunları beklesek ne olur .

Örümcek Adam

Alıntı yapılan: Jedmau - 04 Ocak, 2014, 21:09:44
Beğendiğine sevindim :) Güç seninle olsun.

Sağol Usta Quınlan Vos! Ölüm yoktur,Güç vardır! :)

Nightrain

Sayın Jedmau,

30 Days of Night'in devamınıda basacak mısınız?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

Bu mesajı şimdi gördüm , geç cevap için kusura bakmayın

Evet istiyorum ama hala Ajans dönüş yapmadı. Belki 2014 sonuna doğru basarız. Benim ilk göz ağrımdır.

dean