200 ler Kulübü

Başlatan hanac, 22 Kasım, 2011, 16:17:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

essegesse

Herkese teşekkürler.

Elimden geldiğince aranızda olmaya çalışacağım.

Gambit

Hosgeldin kulube Altan kardes, mesajlarini eksik etme 

s.b

İkiyüzlere hoşgeldiniz Altan bey. Durmak yok. Yeni mesajlarla devam. Mümkünse ateşleyici mesajlar olsun.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Altan'ım hayırlısı olsun. Küsmeyi bırak, yazmaya bak.

hanac

Sinan Baba (saint2) nihayet 200 ler kulübüne girdi.

300 ler kulübüne daha hızlı ulaşman dileğiyle başarılarının devamını diliyorum.  :)

rumar80

Sinan nöbete ara ver yazı yaz.  ;) ;D

hennessy

Sinan baba tebrikler özledik seni görüşelim en kısa zamanda.........
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

oraları daha başlangıç,daha önünüzde çok yol var.Hadi mesaja devam.... 8) ::) ;)

kadri kerem

Kendimi ilk ben tebrik etmek istedim.  ;D

kedidiro

Alıntı yapılan: kadri kerem - 22 Haziran, 2012, 17:03:36
kısa sürede forumda çok konuştuğumuz, paylaşım yapmaktan keyif aldığımız başlıklar açarak 200'ler kulübüne giren kadrikerem'i tebrik ediyorum...ben de aynı kulüpteyim, hatta mesaj sayısınca senden öndeyim ama çok kısa bir süre sonra bir çoğumuza toz yutturmaya başlayacağına da eminim...o mesajları okumak için şimdiden sabırsızlanıyorum. bin selam...

kadri kerem

Alıntı yapılan: kedidiro - 22 Haziran, 2012, 17:31:28
Alıntı yapılan: kadri kerem - 22 Haziran, 2012, 17:03:36
kısa sürede forumda çok konuştuğumuz, paylaşım yapmaktan keyif aldığımız başlıklar açarak 200'ler kulübüne giren kadrikerem'i tebrik ediyorum...ben de aynı kulüpteyim, hatta mesaj sayısınca senden öndeyim ama çok kısa bir süre sonra bir çoğumuza toz yutturmaya başlayacağına da eminim...o mesajları okumak için şimdiden sabırsızlanıyorum. bin selam...

Çok teşekkür ederim. 30 mesajı zor bulduğum forumlar da var. Ortam çok önemli. Burada paylaşımlar cevapsız kalmıyor hiç, dolu dolu insanlar var. Ben de paylaşmaktan üşenmiyor, aksine çok keyif alıyorum. Bir dolu da şey öğreniyorum. Sonuçta da mesaj sayısı çabuk artıyor.  :)

hanac

Kadri Kerem tebrikler dostum.

Dolu dolu mesajların için tekrar teşekkürler.

V

Tebrikler Kerem.

Temmuz'da bir öykü ve bir yazısıyla dergimizde de yer alacak Kerem.
"İstemem,eksik olsun.."

kadri kerem

Teşekkür ederim Hasan abi ve Engin. Dergiyi de sabırsızlıkla bekliyorum. :) O da ayrı bir keyif oldu benim için.

200 mesajı bulan diğer dostları da tebrik ederim.  :)