Bouncer - Marmara Çizgi

Başlatan hennessy, 27 Kasım, 2011, 15:54:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ferzan

Biz bekleriz de, yar gelmek bilmez...Detay falan da kalmadı akılda, artık 3. cilt gelirse bir gün, öncekileri baştan okurum hatırlamak için...Nicelerine yaptığım gibi...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

orhan şafak

Nomad

nocardia

Ben de ilk iki cildi aldığım gibi bu cildi de alırım.

mutarad

Ben de alırım zaten var ikisi debende
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

Zeljko

Aliriz aliriz hele bi çıksın
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

afu

Cevap yazan veya okuyup geçen arkadaşlar, lütfen sayfa başındaki anketi de doldurun.
Katılım yüksek olunca Marmara Çizginin hem çabuk basma ihtimalini arttırırız hem de katılımcılara ilave indirim alırız belki  ::)

guneseral

Ingilızce Humanoids  baskısı  ve 2 cilt Marmara elimde ..3. Cilt çıkar ise alırız ama umudum yok ..
Küçülterek basacaklar zaten ....bassalar da  artık çeviri ve balon hatalarını bulsak ...

yidar

Bende de ilk  2 cilt var 3 cu ciltte  çıkınca alırım.

KenParker

Kısacık serilerde yeni cildi yıllarca beklemek bana göre değil. :(
Üçüncü cilt çıkınca üçünü birden alırım.

Mister NO

Çıkanlar alındı, çıkarsa da alırım   ;)

guantanamo

seastar1000

Kaç adet basılıyor bu tür kitaplar acaba
Şu an itibari ile 33 adet ön şipariş var
Yüzde kaç lazım baskı için merak ettim doğrusu

hanac

Alıntı yapılan: seastar1000 - 26 Kasım, 2019, 17:12:17
Kaç adet basılıyor bu tür kitaplar acaba
Şu an itibari ile 33 adet ön şipariş var
Yüzde kaç lazım baskı için merak ettim doğrusu

33+6=39  ;D

nicholaihel

Alıntı yapılan: nicholaihel - 26 Aralık, 2016, 22:32:13
Ne zamandır beklettiğim, merak ettiğim bu seriyi dün gecenin köründe aklıma düşmesiyle okudum. İlk cildi heyecanla bitirdim. Harika! Açıkçası bu kadar "sert" bir hikayeyle karşılaşacağımı düşünmüyordum. Fazla absürtlüğe kaçmayan, inandırıcı bir şeytani sertlik içeriyor. Hikayeyi, karakterleri, senaryoyu beğendim. İkinci cildi okumak için şiddetli bir istek duyuyorum. Adettendir, bu güzel çizimleri daha büyük boyda görmek isterdik :)

Bu kalitede bir eser yine her türden okurun ilgisini çekecektir diye düşünüyorum.

İlk okuduğumdaki heyecanım ortada!

İlk iki cilt arşivimde, üç çıkarsa da keyifle alırım.

Üç cilt ile seri nihayete eriyor öyle mi?