Bouncer - Marmara Çizgi

Başlatan hennessy, 27 Kasım, 2011, 15:54:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ercoktay

Büyük boy bu albüm değil mi? Soru havada kalmış. Orijinal boyutundadır umarım.

hennessy

Alıntı yapılan: ercoktay - 21 Aralık, 2012, 21:23:00
Büyük boy bu albüm değil mi? Soru havada kalmış. Orijinal boyutundadır umarım.

Orjinal boyutunda değil tek eksisi o benim için. Baskısı ve kağıt seçimini çok beğendim.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ercoktay

İşte hiç görmek istemediğimiz hareketler bunlar. Marmara aslında böyle yapmazdı. Hiç beğenmedim.

pearl jam

Frankofon olsun da ben buna da razıyım. XIII ü de bu şekilde yayımlasalar iyi olabilir mesela.

DAMPYR

Boy benim için önemli değil. Büyük boy kitapları kütüpanede saklamak zor. Güzel olmuş
Renkli baskısı da güzel görünüyor.... 8) :D ;)

BAHADIR

Bu fiyata büyük boy çıkarmaları zordu zaten...

"Yandı gülüm keten helva..."

Yine de vatana millete hayırlı olsun...

darkwood

Bouncer'in "Ahirete Bir Elmas" isimli birinci cilt iç macera kapağı.

Darkwood Sakinleri..

hennessy

Kitabı bitirdim. Öncelikle merak ettiğim bu hiakyeyi bize kazandırdığı için Marmara Çizgiye teşekkür ederim. Ama nasıl okumak çok istediğim Berlin'i ufak yazılarından dolayı okuyamıyorsam burdaki ufak yazılar yüzünden zorlanarak okudum. Çizimler güzel ama bu baskıda detaylar ve hikayenin tadı biraz kaçmış gibi. Ama okunacak bir hikayesi var.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Haklısın Murat yazıları daha büyük yapabilirlerdi güç okunuyor... :( ::) ;)

rumar80

Çizimler güzel olsa da (bana Blueberry'i hatırlattı) öykü vasat geldi. Hele ikinci cilt apar topar sonuçlanmış gibi hissettim.
Yine de farklı bir frankofon çıkaran Marmara'ya teşekkürler.

HacıGeraltEmmi

Böylesine güzel bir frankofonu (konusu sürükleyici, çizimler ve renklendirmesi çok güzel), böyle kötü bir ebatta okumak zorunda kalmak... :P Benim için ikinci Berlin vakası oldu :(   kareyi dikdörtgene sıkıştırmışlar resmen
Orjinal boyut olmuyorsa bile en azından Grand Dük ebatında olabilirdi.

Mister NO

Bouncer okuduğum en sert western çizgi romanları sıralamasında ilk sıralarda gelir.

Hikayeyi ve çizimleri beğendim.  ;)

Ancak bazı karelerin ufak olması görsel kaliteyi etkilemiş. Bu nedenle çizimlerin güzelliğinin güme gittiği bölümler var ne yazık ki. Yazı karakterleri ise küçük olduğu için okumayı zorlaştırıyor.  :(

Büyük boyutta basılsa çok daha iyi olurdu. Yine de özellikle western tutkunlarına tavsiye ederim.  :D

Gelecek sayıyı sabırsızlıkla bekleyeceğim.  :)

BAHADIR

Bazen kan beynine sıçrarda klavye canavarı olmak istersin ya...Şu an o duyguları yaşıyorum...Ama sinirlerime hakim olup "banane" diyorum sadece...

Ne verirsem alırlar mantığı ile yola çıkılırsa ve bizde ne verirlerse alırsak ancak bu kadar olur...

Bir çok yayına keşke daha iyi basılsaydı diyoruz ve demeye devam edeceğiz galiba... :(

altay1944

Anladığım kadarı ile bouncer sıkı bir western ama baskıda hoşnutsuzluk var. Bir baskı boyu küçük iki yazılar baskı boyu küçülünce okunmaz hale gelmiş. EE! Almayayım olur biter. Bu kadar işinin ehli arkadaş olumsuz yorum yaptıktan sonra.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

kalidor

Bu yorumlardan sonra ben de almaktan vazgeçtim. Orjinal boyutta basıp fiyatı da neyse koysalar meraklısı zaten alacak.
Crom! Ölüleri Say...