Zagor ve Altın Teks.

Başlatan caretta, 13 Aralık, 2011, 23:56:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Zagor ayda 96 sayfalık aylık dizi ve 4x96 Klasik seri olmak üzere devam ediyor.

Altın Teks ise 2 adet 112 sayfa ile devam ediyor. Altın Seri'nin formatı bu saatten sonra değişmez.
Yani 4'lü dobişko ciltlere dönmez.

Acaba bu seri ayın 1, 10 ve 20 günleri olmak üzere ayda 3 adet yayınlansa ne dersiniz ?
Hem orijinal sayılar daha hızlanır, hem orijinal 401.sayıdan başlayan diziyle uyumlu olur.

Arkadaşlar bu konuda ne derler acaba?

s.b

Altın Seri dobişko cilt olarakta yayınlanıyor. Şu anda 26. cildi çıkmış durumda.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

alan ford

Oğlak 14 TL'lik etiket fiyatından en az beş adet Tex çıkartıp satmayı becerebilirse helal olsun derim. Hem Oğlak'a hem  de  Tex okurlarına ;D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy

bu fiyatlarla zor ben bile altın seri ve süper seri tekli kapakları çok beğenmeme rağmen süper cilt alıyorum maliyeti daha ucuz olduğu için o bile arka arkaya zam yedi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Altın Seri Dobişko ciltlere örnekler, şu ana kadar 26 cilt yayınlandı.

caretta

Altın Seri dobişko ciltleri biliyorum.Onlar yayınlanan sayıların bir müddet sonra ciltlenmiş 4'lü hali.Ben Zagor
gibi tek yayınlanmada 4 yeni sayı demek istedim.Örneğin 1 Ocak'ta Altın Teks 120-124.sayılar tek ciltte.

pizagor

Alıntı yapılan: caretta - 13 Aralık, 2011, 23:56:46
Acaba bu seri ayın 1, 10 ve 20 günleri olmak üzere ayda 3 adet yayınlansa ne dersiniz ?

Ben hayır demem, format değişmediği sürece yayınlar ne kadar hızlanırsa o kadar kabulümdür...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...