Fırsat Reyonu...

Başlatan pizagor, 02 Ocak, 2012, 17:02:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Alıntı yapılan: OZAN BALIM - 09 Haziran, 2015, 16:37:40
D&R ve İdefix'in sahibi aynı olsa da D&R kesinlikle teslimat konusunda daha rahat ve yavaş davranıyor. Ben de ayın 2'sinde sipariş verdim, bir parçası dün geldi, 1 kitap hala bekleniyor. Bu kitap stokta olmayabilir ama bir ay önce çıkan bir kitap, yeni baskı değil. Birkaç kere aradım, sözleşmeden bahsediyorlar. Sözleşmede 30 güne kadar diye garanti bir hüküm koymuşlar.

İşte tıpkı durumum. Yoksa o kitap Öldüren Şaka mı?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

lampard

Ben de tam D&R'dan sipariş verecektim, burada yazılanları görünce rotayı kitapyurdu'na çevirdim :) En geç 6 iş günü diyor kitapyurdu. Bayağıdır hep idefix'ten alıyordum en hızlısı onlar herhalde

yalcinerol345

Alıntı yapılan: pizagor - 09 Haziran, 2015, 22:14:51
İdefiks'te uzun süredir beklediğim kitabım aynen bu.

pizagor

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 10 Haziran, 2015, 07:07:09
İdefiks'te uzun süredir beklediğim kitabım aynen bu.

:) :) :)

Sevgili Jedmau, D&R'a kitap gönderiver hocam. Bak beklemedeyiz günlerdir!

Nightrain

Alıntı yapılan: pizagor - 09 Haziran, 2015, 22:14:51

Evet, benim de Öldüren Şaka siparişimi bir türlü gönderemediler. Ben de Kitapyurdun'dan verdim.i

Edit: Kitabım kargoya verilmiş. Yihuuu. :D Tatil dönüşü birkaç kitap daha alacağım Kitapyurdun'dan. Bundan sonra D&R benden para kazanamayacak.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

Alıntı yapılan: Nightrain - 10 Haziran, 2015, 09:07:47
Evet, benim de Öldüren Şaka siparişimi bir türlü gönderemediler. Ben de Kitapyurdun'dan verdim.

30 gün geçti, D&R hala gönderemedi ve siparişi iptal mi etti? O kadar zamandır ellerinde yok yani bu kitap, böylemi anlamalıyım?

Nightrain

Alıntı yapılan: pizagor - 10 Haziran, 2015, 09:33:55
30 gün geçti, D&R hala gönderemedi ve siparişi iptal mi etti? O kadar zamandır ellerinde yok yani bu kitap, böylemi anlamalıyım?

Aradım, kalayladım bir güzel. Madem temin edemiyorsunuz iptal edin o zaman dedim. Anında iptal ettiler ve paramı iade ettiler. Bundan sonra kesinlikle D&R'dan bir şey almayacağım. Öldüren Şaka'yı geçtim, diğer kitapları bile çok geç temin ettiler.

Jedmau

Selam Herkese ,

Öldüren Şaka çıktığı günden beri D&R mağazalarına yaklaşık 2500 adet faturalandı. Hergün sipariş geliyor ve hergün gönderiyoruz.

Bizlik bir sıkıntı yok arkadaşlar.

Sevgiler
Ertan

yalcinerol345

Nihayet benim Öldüren Şaka kargoya verilmiş.

ümitkr

Büyülü Dükkan'da İndirimli Fasikül ve İkinci El Ciltleri

Çeşitli yıllara ait Amazing Spider-Man, Spider-Girl, Spider Woman, X-Men çeşitlemeleri, Northlanders, Boys ve onlarca çeşit fasikülleriyle 2014-2015 Marvel, DC, IDW, Dark Horse, Image ucuz ikinci el ciltleriyle son dönem en çok konuşulan Marvel Comics "SECRET WARS" fasikülleri Büyülü Dükkan'da.

Büyülü Dükkan
Neşet Ömer Sk. 3/1, 34710 Kadıköy / İstanbul
(0216) 345 1406
cizgiroman@buyuludukkan.com
http://www.buyuludukkan.com

Görsel - http://cizgiromanokurlariplatformu.blogspot.com.tr/2015/06/buyulu-dukkanda-indirimli-fasikul-ve.html

ümitkr

Gerekli Şeyler'den Dev Ciltlere Dev İndirim

Marvel Comics'in ünlü dev Essential albümleri dolar fiyatından bağımsız 30 TL'ye satışa çıktı. Hala almadıysanız şimdi tam zamanı.

Adres: Caferağa Mh., Moda Cd. No:33, 34710
Telefon:(0216) 336 3941

http://cizgiromanokurlariplatformu.blogspot.com.tr/2015/06/gerekli-seylerden-dev-ciltlere-dev.html

Nightrain

İlknokta, Gerekli Şeyler yayınlarına %40 indirimi yapıştırmış.

http://www.ilknokta.com/gerekli-seyler-yayincilik-pb2379.html

Kaçmaz diyorum. One Piece alacaktım lakin ilk çıkan ciltler tükenmiş.

Nightrain

Babil.com her ay encard ile 100 TL'ye kadarki alış-veriş'in %50'sini bir sonraki ay iade ediyorlar.

Nightrain

Biri Amerikan Vampiri ustelik.