Fırsat Reyonu...

Başlatan pizagor, 02 Ocak, 2012, 17:02:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

Alıntı yapılan: Mrtekin - 11 Eylül, 2016, 15:24:23
Bkm kitaptan alışveriş yapan yeşillendirsin biraz burayı? Güvenilir mi?

Bir kere sipariş verdim sorunsuz şekilde geldi. Yine Çizgi Düşler %40 indirim vardı. Tekrar sipariş vermeyi düşünüyorum ama hala Injustice Üçüncü Yıl siteye eklenmiş değil. Yeni çıkan yayınlarda stok bi' hayli yavaş güncelleniyor.

Mrtekin

Eganba'da Marmara'nın ürünleri %35 indirimli...
They drew first blood...

Mrtekin

D&R kitapta Ekim fuarına girmiş.

http://www.dr.com.tr/LP_ekimFuar

Ntv %40,

Lal, Karakarga ve İthaki; %35.

Alfa; % 33,

Diğer ilgili (çr) yayınevlerinde dişe dokunur bir indirim yok gibi.

They drew first blood...

yalcinerol345

Eganba'da JBC %35,Çizgi düşler ve Gereklişeyler %40 indirimli

Mrtekin

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 08 Kasım, 2016, 15:38:20
Eganba'da JBC %35,Çizgi düşler ve Gereklişeyler %40 indirimli

Güzel haber.
They drew first blood...

kalidor

Odakitap ve yan kuruluşu eganba'da sanal kitap fuarı başlamış.
Crom! Ölüleri Say...

Nightrain

Odakitap ablamin son siparişini 3 parça gönderdi ve eksik gonderdi. Ekşi de pek olumlu yorumlar yazilmiyor artık. Önceden memnun olan coktu. Ben yine de şansımı deneyeceğim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mrtekin

Yalnız dikkat edin, indirimler farklı.

Gerekli'deki %40 ve Jbc'deki %35 sadece Eganba'da. Diğerleri Odakitap'la aynı gibi.

%40 indirim; kitap fuarında bile zor bulunuyor. ;D
They drew first blood...

kalidor

Artan dolar kuruyla önce bindirim sonra indirim yoktur inşallah  ::)
Crom! Ölüleri Say...

Mrtekin

Aslında bu indirimleri iyi değerlendirip; geçmişte alınmayan albümleri/serileri;  toplamak lazım. Yeni fiyatlar ile karşılaştırıldığında ciddi fark var ve olacak.

İndirimlerin tetiklemesi ile geçmişe rağbet yükselebilir. Fiyat yüksekliğinin böyle bir etkisi olabileceğini düşünüyorum.
They drew first blood...

Harun Ça

Gerekli mangaları tamamlayayım haber için teşekkürler.

tommikser

An itibariyle oda kitapta kara karga ve çizgi düşler %40 inidirimli.Fumetti severler ve eksiği olanlar için güzel haber.

altay1944

Eganba/odakitap >:( Bırakın bunların reklamını yapmayı 08/11/2016 günü sipariş verdim hala iki kitabı bulup gönderemediler.Üstelik tedarik süresi 2 diye de belirtiyorlar. ???
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Ahmet Oktay

Ben de 11'inde sipariş vermiştim, Assassin's Creed 1'i hala temin edemediler. Stoklarında olmayan kitapları temin süreleri belirtilenden uzun olabiliyor böyle, ama onun dışında bir sorun yaşamadım şimdiye dek bu sitelerden.

Nightrain

Geçen ay ablama odakitap'i önermiştim. Idefix ve D&R dan bikmisti. Neyse, is yerinden arkadaşları ile bir araya gelip toplu sipariş vermis; 3 parca olarak göndermişler ve her parcada 1 kitap eksik çıkmış. Normalde atilan mesajlara aninda cevap veren siteye zor ulaşmış. Bu mu iyi dediğin site diye kalayladi ;D Benim de gözüm korkuyor şimdi; ya eksik cikarsa diye. Bkmkitap.com u deneyeceğim bu sefer.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"