Fırsat Reyonu...

Başlatan pizagor, 02 Ocak, 2012, 17:02:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Tamami ile şansa bağlı desem abartmış olmam herhalde. Ülkemizde paketleme ve teslim konularında bir standart olmadığı için bahta ne çıkarsa gibi bir durum maalesef var. Hiçbirzaman tam emin olamazsınız maalesef.

Hal böyleyken, ben şahsen "hb" özelinde yaptığım kitap, elektronik vs diğer alışverişlerde çok sorun yaşamadım. Paketleme fena değildi. Ama iş paketleme ile bitmiyor, kargo şirketinin özensizliği en iyi paketi bile mahvedebiliyor.
They drew first blood...

Harun Ça

Alıntı yapılan: noir - 22 Kasım, 2018, 18:39:36
Hepsiburada'da black friday indirimi başlamış, almak istediğim bazı çizgi romanlara baktım piyasanın altında fiyatları ancak daha önce hiç kitap-çr almadım gönderileri nasıl bilen var mı?

Karton kutu ile gönderiyorlar ama kutu içinde ekstra balon poşet gibi koruma olmuyor. Bu zamana kadar bana sorunlu kitap gelmedi.

Harun Ça

Eganba.com Çizgi Düşler %40
Odakitap.com JBC Yayıncılık %40
Dr.com.tr İthaki Yayınları %50
İdefix.com Marmara Çizgi ve Çizgi Düşler %35, JBC Yayıncılık %38

Ayrıca Garanti bankası kullanıyorsanız mobil uygulamasına girince idefix'de 100 TL alışverişte kullanabileceğiniz 20 TL kupon veriyor. Şimdilik en uygun fiyatlar bunlar gibi görünüyor.

noir

Yanıtlar için teşekkürler, şansımı deneyeceğim, ithaki %50 indirimden baya kitap aldım, eksik olan çizgi romanlarıda farklı sitelerden tamamlayacağım, bu ay kredi kartı ekstresi baya yüklü gelecek  ::)

Nightrain

YKY %50 görseydi; Justice League New 52 serisini, Wonder Eoman Rebirth 1, Superman Rebirth 1 ve Action Comics Rebirth 1'i alacaktım. :'(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

noir

Alıntı yapılan: Nightrain - 22 Kasım, 2018, 23:42:50
YKY %50 görseydi; Justice League New 52 serisini, Wonder Eoman Rebirth 1, Superman Rebirth 1 ve Action Comics Rebirth 1'i alacaktım. :'(

Ben hepsiburada'dan aldım, new 52 ve rebirth ciltlerin tanesi yaklaşık 17 liraya filan geldi

darbove

d&rda da ithaki için %50 indirim var. Muhtemelen black friday için. Ben de d&rdan alayım memnundum zaten eksikleri tamamlayayım 6 ay daha cilt çıkmaz zaten. :D
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Harun Ça

memospinoz

Kitapyurdu'nda 29 Kasım Perşembe günü Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları'nın tüm kitapları %40 indirimli!

darkwood

İş bankası için %40 indirim oranı gayet iyi görünüyor.
Birazda çizgi romana yatırım yapsalar YKY gibi kaliteli ve uygun fiyatlı kitaplar okuyabiliriz.
Darkwood Sakinleri..

memospinoz

Bugün (Pazartesi) babil.com'da Altın Kitaplar %50 indirimli.

Harun Ça

Mrtekin

Bu Perşembe, Kitapyurdu'nda, YKY ürünleri, %40 indirimli.
They drew first blood...

eyoruk

Alıntı yapılan: Mrtekin - 05 Aralık, 2018, 08:24:59
Bu Perşembe, Kitapyurdu'nda, YKY ürünleri, %40 indirimli.
Tam bunu yazmaya gelmiştim.

Eğer YKY JL serisine devam ediyorsa ve diğer Superman serisine ben alacağım ilk sayılarını artık

frodo

Alıntı yapılan: eyoruk - 05 Aralık, 2018, 11:02:40
Tam bunu yazmaya gelmiştim.

Eğer YKY JL serisine devam ediyorsa ve diğer Superman serisine ben alacağım ilk sayılarını artık
JL new 52 bitti.En son Rebirth cilt 1 çıktı.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"