Fırsat Reyonu...

Başlatan pizagor, 02 Ocak, 2012, 17:02:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Alıntı yapılan: darbove - 17 Mart, 2020, 19:46:34
İthaki yayınları alacaksanız Bitmemiş öykülerde baskı hatası varmış. Yeni baskıyı bekleyin derim. İndex sayfalarında hata mevcutmuş.

Teşekkürler eski basım vardı ama siyah kapaklıyı da düşünüyordum sırf Tolkien kitaplığım için. Tabii ki hatalıysa ertelerim. Hepsi mi hatalıymış?

darkwood

İlk noktadan Bana gelen Sandman serisinde de şeffaf poşetle çok sıkı sardıklarından, 2-3 cildin kenarı ezilmişti.
Paketlemeyi biraz daha özen gösterip yaparlarsa çok iyi olacak.
Darkwood Sakinleri..

shiroyasha

Alıntı yapılan: darkwood - 18 Mart, 2020, 00:08:33
İlk noktadan Bana gelen Sandman serisinde de şeffaf poşetle çok sıkı sardıklarından, 2-3 cildin kenarı ezilmişti.
Paketlemeyi biraz daha özen gösterip yaparlarsa çok iyi olacak.

Aynısı benim başıma da geldi.8 kitabın 2 'si aynı şekilde ezilmiş :(

Nightrain

Babil.com da iyi indirim var.

YKY - %40
Çizgi Düşler - %45
Can Yayınları - %40
JBC Yayıncılık - %40
Gerekli Şeyler - %45
Marmara Çizgi - %45
Remzi Kitabevi - %40

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

memospinoz

Alıntı yapılan: Nightrain - 24 Mart, 2020, 14:19:53
Babil.com da iyi indirim var.

YKY - %40
Çizgi Düşler - %45
Can Yayınları - %40
JBC Yayıncılık - %40
Gerekli Şeyler - %45
Marmara Çizgi - %45
Remzi Kitabevi - %40

Remzi %40 ama Asteriksler %35  >:(
Çizgi Düşler %45 ama Satori %40.

Ayrıca,
Arkabahçe %40, KaraKarga %40, Epsilon %40, Sırtlan %40, Tekir (Bowie kitabı) %40, Baobab %35, İthaki %40, Lal %35, Flaneur %30, Desen %35, Presstij %35, Akılçelen %40, KuruKafa %35.

Nightrain

Alıntı yapılan: memospinoz - 24 Mart, 2020, 15:14:00
Remzi %40 ama Asteriksler %35  >:(
Çizgi Düşler %45 ama Satori %40.

Ayrıca,
Arkabahçe %40, KaraKarga %40, Epsilon %40, Sırtlan %40, Tekir (Bowie kitabı) %40, Baobab %35, İthaki %40, Lal %35, Flaneur %30, Desen %35, Presstij %35, Akılçelen %40, KuruKafa %35.

Asteriks'in sadece ciltlileri %40 indirime girmiş.

Nightrain

memospinoz

Alıntı yapılan: Nightrain - 24 Mart, 2020, 16:35:05
Sabah 2 ve 3.ciltleri 48 TL'den aldım

Doğrudur, şu anda böyle maalesef.  :(

Remzi Kitabevi, Asteriksleri bastığı diğer yayınlardan ayırıp %35 indirim yaparak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde ne yapmak, nereye varmak istemektedir?

Nightrain

Gerekli Şeyler'in sitesinde kendi yayınlarında %45, ingilizce kitaplarda ise %15 indirim var. 100 TL üzeri kargo bedava.

https://www.gerekliseyler.com.tr/

Bloodslince

Alıntı yapılan: darbove - 29 Şubat, 2020, 16:20:58

Bunu muhtemelen yanlışlıkla yaptılar. Ertan abi insta canlı yayınında bir yayınevi indirm yaptı, sonra düzelttik demişti, demek ki arkabahçeymiş. :)) Biz o kadar para verdik, ayıptır, olmaz öyle saçma şey!  ;D

Saga ciltliler her yerde 180 + 180 = 360 ama arkabahçe de sepette %10 oluyor bilginiz olsun. 36 TL indirim oluyor, toplam 324 TL. Normalde hiç olmuyor, almak isteyen düşünsün. Bu tarz baskılara genelde çok para deyip, sonra bitince her yerde arıyoruz, alın taksit maksit gitsin. İçinizde kalacağına, kitaplığınızda kalsın.

Ya Covid den ya da borçtan ölürsünüz.   :) :)
"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]

dayıcomics

Alıntı yapılan: Bloodslince - 03 Nisan, 2020, 06:51:58
Bunu muhtemelen yanlışlıkla yaptılar. Ertan abi insta canlı yayınında bir yayınevi indirm yaptı, sonra düzelttik demişti, demek ki arkabahçeymiş. :)) Biz o kadar para verdik, ayıptır, olmaz öyle saçma şey!  ;D

Saga ciltliler her yerde 180 + 180 = 360 ama arkabahçe de sepette %10 oluyor bilginiz olsun. 36 TL indirim oluyor, toplam 324 TL. Normalde hiç olmuyor, almak isteyen düşünsün. Bu tarz baskılara genelde çok para deyip, sonra bitince her yerde arıyoruz, alın taksit maksit gitsin. İçinizde kalacağına, kitaplığınızda kalsın.

Ya Covid den ya da borçtan ölürsünüz.   :) :)

Valla ben bu indirimle aldım.  ;D

Bloodslince

Alıntı yapılan: dayıthegamer - 06 Nisan, 2020, 15:09:13
Valla ben bu indirimle aldım.  ;D

Ciddi olamazsın ya, gerçekten o şekilde mi aldın? Şu an dünyaya sövebilirim.   :o :o :o :o

210 lira bizim havaya gitti yani. Cidden kızgınım şu an ya. Senin almana sevindim ama kızgınım. Az para değil ki, vay arkadaş ya...  >:(
Çok zor olmadı.

dayıcomics

Alıntı yapılan: Bloodslince - 06 Nisan, 2020, 18:55:14
Ciddi olamazsın ya, gerçekten o şekilde mi aldın? Şu an dünyaya sövebilirim.   :o :o :o :o

210 lira bizim havaya gitti yani. Cidden kızgınım şu an ya. Senin almana sevindim ama kızgınım. Az para değil ki, vay arkadaş ya...  >:(

Evet, bu indirimle aldım. İstanbul'a gittim sırf bu indirim için Beşiktaş'taki Arkabahçenin çizgi roman dükkanından aldım. Tahminim Arkabahçenin elinde uzun süredir bu ciltler bulunduğundan birkaç günlük yaptı bu indirimi, satabildiğini sattı.

Bu arada D&R ve İdefix Batman ilk yıl HC satıyorum diyor. Benim ağzım hepsiburadadan yandığı için sipariş vermedim, veren var mı acaba?
https://www.idefix.com/Kitap/Batman-Ilk-Yil-Ozel-Edisyon/Cizgi-Roman/urunno=0000000698644

Bloodslince

Alıntı yapılan: dayıthegamer - 08 Nisan, 2020, 00:40:53
Evet, bu indirimle aldım. İstanbul'a gittim sırf bu indirim için Beşiktaş'taki Arkabahçenin çizgi roman dükkanından aldım. Tahminim Arkabahçenin elinde uzun süredir bu ciltler bulunduğundan birkaç günlük yaptı bu indirimi, satabildiğini sattı.

Bu arada D&R ve İdefix Batman ilk yıl HC satıyorum diyor. Benim ağzım hepsiburadadan yandığı için sipariş vermedim, veren var mı acaba?
https://www.idefix.com/Kitap/Batman-Ilk-Yil-Ozel-Edisyon/Cizgi-Roman/urunno=0000000698644

Mantıklı değil denemeniz lazım, ben de var o yüzden denemiyorum, yoksa çoktan denerdim.  ;D Her ne kadar D&R ve İdefix'ten alışveriş yapmayı bırakmış olsamda. Kargo yapmayı tekrar öğrensinler, ondan sonra görüşürüz. Hepsiburada da kargo yapmayı öğrensin.

Ertan abi uyardık demişti, demek ki Arkabahçe'yi uyarmışlar. Adam sırf bir önceki hafta alan daha pahalıya alıyor, bu hafta inidirim yapsak ona ayıp olacak düşüncesi ile konuya bakarken, bu ortamda babil %40 yapıp JBC %25'te kalırken indirimi kendi sitesinde yapmıyor ama Arkabahçe absolute baskılara indirim yapıyor. Senin almana sevinsem de biz o ciltlerin hepsine 210 TL daha fazla vermiş olduk bu hoş olmadı. Kaç tane çizgi roman alınır o paraya yahu.  8)

Arkabahçe'den iyice soğudum zaten, çizgi roman yayınları ayrı davranışları ayrı.
Çok zor olmadı.