2011 yılının en iyisi...

Başlatan pizagor, 10 Ocak, 2012, 11:34:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Marmara Çizgi Bone ve Berlin'den önce Conan:Kimmerya ve Red Sonja'yı yayınlasın!! Adamı a5555 moduna sokmasınlar :D
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Marmara çizgi önce renkler, örümcek adam ve x men ombinus'u yayınlasın adamı Kalidor moduna sokmasınlar :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Marmara Çizgi önce Lone Wolf and Cub'ı ve Conan: Kimerya'yı yayınlasın adamı hennessy moduna sokmasınlar :)

tommikser

Marmara Çizgi önce şu Bone'u bitirip kutuyla satışa versin adamı hanac moduna sokmasınlar :)

pearl jam

Marmara Çizgi önce bir Borgia'yı tamamlasın sonra Bone ve Kimmerya'yı yayımlasın arada da bir Enki Bilal patlatsın adamı güneşsemerci moduna sokmasınlar!

rumar80

Marmara çizgi geyiği uzar da uzar......
  En önemlisi bugüne kadar bastıkları kalitede bassınlar da beni ne moduna sokarlarsa soksunlar.  :D
  (Marmara çizgideki dostların anlayışına şimdiden teşekkürler)

HacıGeraltEmmi

ben designer73 modumu ayen koruyarak, bahsi geçen tüm yayınları bir an önce görmek istediğimi belirtiyor, mod değiştirme hakkımı saklı tutuyorum ;D

DAMPYR

hepiniz süpersiniz ya zincirleme espiri diye buna denir gülmekten gözlerimden yaşlar geldi..... ;D ;D ;D

pizagor

Adaylar artık hazır, hep beraber oylarımızla belirledik... Her kategorinin en iyi 3'ü karşınızda... Şimdi en iyiyi seçmenin zamanıdır...

Oylarınızı bekliyoruz...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Herkesin tek oy hakkı var, oyu iptal seçeneği yok, oyu kullanmadan sonuçları görmek yok... Kısaca etkilenme yok... Evet oyları bekliyoruz :)

kalidor

Acıların adamı Arabexin yeni kralı Thorgal'e verdim oyumu. 
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Ben rengimi çok önceden belli etmiştim zaten... Ama bu seri böyle yeniden vites yükselterek devam edecekse Death Note benim için  2012'nin de en iyisi olur

gamlıbaykuş

Ben oyumu sevgili komşumuz Örümcek Adam'a kullandım. Seviyorum keratayı. Bir kez daha iyi ki varsınız diyorum İlke ve Erdem abi :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

V

Ken Parker'ın olduğu bir listede başka bir çizgi romanı işaretlemem imkansız..
"İstemem,eksik olsun.."

kedidiro

sadece 2011in değil tüm zamanların en iyi çizgi romanlarından biri ''uçma sanatı'' kendi dilimizde okuyabildiğimiz için gerçekten şanslıyız.teşekkürler versus kitap.