2011 yılının en iyisi...

Başlatan pizagor, 10 Ocak, 2012, 11:34:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Kick-Ass, yayınlanması cesaret isteyen eserlerden biriydi bana göre. Gerekli'ye teşekkürler. Fazla oy hakkı olsaydı sırasıyla Blacksad ve DeathNote derdim.

darkwood

Thorgal ı beğenerek okuyorum ve oyum ona. Bu arada Zagor Dev albüm de güzeldi. Ama tek ciltte kaldı maalesef.
Darkwood Sakinleri..

pearl jam

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Blacksad' i tek geçiyorum.

ercoktay

Ben uçma sanatı dedim. Bence muhteşem bir çizgiromandı. Bu tip çizgiromanların daha çok yayınlanmasını tercih ederim.

alan ford

İlginç bir durum var. 2011 En iyiler seçiminde " en iyi tek sayılık çizgi roman"  bölümünde Spiderman & Superman birinci , Uçma Sanatı ikinci olmuştu. Şimdi ise Superman & Spiderman hiç oy almamış , Uçma Sanatı ise 6 oyla birincilikte.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Oyların bu kadar dağılması da ayrı bir sorun. Şu anda en iyi gözüken uçma sanatı her 6 kişiden birinin oyu ile önde.... ???

Peyami

Ken Parker, Yürüyen Ölüler, Zagor Klasik, ve Uçma Sanatı dörtlüsü 2011'in en beğendiğim yayınları. Bunlar arasından "Uçma Sanatı"na oy verdim. Diğerlerini seneye de ödüllendirebilirim diye düşündüm ama Uçma Sanatının böyle bir şansı yok. Üstelik en orjinal eser.

Doğa'nın bahsettiği çelişki de hakikaten tuhaf. Neyse, nazar değmesin de bu sefer hakkı olan birinciliği alsın inşallah.

pizagor

Uçma Sanatı şampiyonluğa koşuyor... Playoff herşeyi değiştirebilir ama :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Thorgal 2. sıradaki yerini sağlamlaştırdı. Özer Sahaf ilk 6 sayı ile Jolan öykülerini de yayınlasın.
Crom! Ölüleri Say...

altay1944

400 küsür üyeden 42 yanıt.Katılım çok az.Çok mu meşgulüz yoksa ilgisiz miyiz.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

s.b

Tex bu hallere düşecek adam mıydı bea! Ne arayanı var ne de soranı. Benimle birlikte üç kişi Teks demiş.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

yunusmeyra

her yarışmada farklı sayıda oy vererek listemde yer alan tarkan,abdülcanbaz,zagor gibi klasiklerime olan saygımı koruduğumun altını çizeyim öncelikle..yeni edisyon ile yayınlansada benim için geçmiş 30 yılın bir klasiği olan ken parker'a selam çakıp,hala büyük boy orjinal haliyle yayınlansa ne iyi olurdu diye sızlandığım "thorgal"'a oyumu veriyorum..(kick-as'ta da aklım kalmadı değil..one shot'lardan adaylarımdan bir seçim yapabilseydim keşke..evet yapabilirdim..biraz daha düşünürsem iyice "mız mız" lanacağım ..yahu bir çizgi roman listesinden tek bir çizgi roman adı vermek çok güç..)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

DAMPYR

Yürüyen Ölüler diyorum ben..... 8) 8) 8)

darkwood

Thorgal Uçma sanati ile eşitliği sağladı. Adaylar arasındaki oy farkları çok az. Yeni oylar ile heran herşey olabilir.
Oy kullanmayan arkadaşlar, 2011 yılının en iyisini bulmak için oyunuzu bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

Tarkan Kurt

Oy değiştirebilmemiz için gerekli düzenleme yapılmalı.