Renkli Zagor çıktı

Başlatan DAMPYR, 19 Şubat, 2012, 14:51:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Nightrain - 04 Mart, 2014, 09:49:59
Ay da 1 sayı çıkartıp, 15-20 TL arası fiyat biçerlerse her türlü satar. Hatta sırf siyah beyaz diye burun kıvıranlarda alır bence.

Bu arada, renkli olarak çıkan sayıların kapaklarına nereden ulaşabilirim. Bonelli'nin sitesinde sadece ilk sayının kapağı var.
Bu soruya Mesut arkadaşımız cevap verebilir.Baştan beri kapakları o yayınlıyor... ??? :-X :)

can amca

darkwood

Alıntı yapılan: Nightrain - 04 Mart, 2014, 09:49:59
Ay da 1 sayı çıkartıp, 15-20 TL arası fiyat biçerlerse her türlü satar. Hatta sırf siyah beyaz diye burun kıvıranlarda alır bence.

Bu arada, renkli olarak çıkan sayıların kapaklarına nereden ulaşabilirim. Bonelli'nin sitesinde sadece ilk sayının kapağı var.

Tamamı varmı bilmiyorum ama Facebook Zagor sayfasından ben paylaşım yapıyorum.

https://www.facebook.com/pages/ZAGOR/63810124781

Darkwood Sakinleri..

darkwood

Zagor renkli seri Mart ayında da tam gaz devam ediyor.

2014 Mart baskılı, Zagor Color 108. sayının kapağı...

2014 Mart baskılı, Zagor Color 109. sayının kapağı...

Darkwood Sakinleri..

Nightrain

Adamlar bayağı hızlı gidiyor. Bundan sonra fumetti almayacağım diyordum ama renkli Zagor'u kesin alırım. Hele bir de kuş kağıda basarlarsa koşa koşa alırım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darkwood

Kaliteli baskı ile, sırf bu güzel kapakları için bile bu seriyi tamamlamak isterim doğrusu.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Bunlar koleksiyonluk Zagorlar Ama Türkiyede kuşe kağıda basmadan bir değeri olmaz herhalde... 8) ::) :D

Nightrain

Kuşe kağıt + Hardcover kapak istiyorum. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Zagor hiç okumadım bu renkli seri basılsa alırım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Renkli Zagor gerçekten de göze çok cazip geliyor.... 8) ::) :D

darkwood

2014 Mart baskılı, Zagor Color 110. sayının kapağı...

Darkwood Sakinleri..

hanac

Renkli Zagor'un Çizgi Düşler tarafından basılacağını duydum.

Gelen bilgi doğru mu ?

tommikser

Doğrudur ama bu aylık Zagor'un yeniden renklendirilmişi değil anladığım kadarıyla.Haftaya raflarda olacağı söylendi.Kağıt olarak gün gezgini kağıdı kullanılmış.

hanac

darkwood

İlkerden öğrendiğime göre Zagor "renkli" yeni maceraların olduğu bu seriden İtalya da yılda 1 adet basılıyormuş
ve henüz 1 sayı yayınlanmış. Tex'in aynı şekilde renkli sayısından ise 5 sayı yayınlanmış.
Darkwood Sakinleri..