Renkli Zagor çıktı

Başlatan DAMPYR, 19 Şubat, 2012, 14:51:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Alıntı yapılan: darkwood - 06 Şubat, 2013, 21:26:01
Lal'in siyah beyaz klasik  maceralar dizisi bitince sıra bunlarada heran gelebilir.
Lal'de olsam renklilerini de yayınlarım. Bu millet renklisini de alır.
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Tex renkli çıksa alırım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Mister NO

Alıntı yapılan: kalidor - 07 Şubat, 2013, 08:01:53
Lal'de olsam renklilerini de yayınlarım. Bu millet renklisini de alır.

Elimdeki hiç bir (uzun) serinin bir de renklisini almam.

İktisat kıt kaynakların en uygun şekilde kullanımıdır.

Çizgi roman alacaksam bunu elimde olmayan serileri almak için kullanmayı tercih ederim.

Basit bir hesapla bütün Zagor serisi renkli yayınlansa kaç bin TL tutar hesap yapayım dedim ve çok tutacağını görünce vaz geçtim.

Fasikülü, cilti, dobişkosu, renklisi sonu gelmez bunun....

yalcinerol345

Alıntı yapılan: Mister NO - 07 Şubat, 2013, 09:16:31

Çizgi roman alacaksam bunu elimde olmayan serileri almak için kullanmayı tercih ederim.

Basit bir hesapla bütün Zagor serisi renkli yayınlansa kaç bin TL tutar hesap yapayım dedim ve çok tutacağını görünce vaz geçtim.

Yazdıklarınızın altına imzamı atarım.Yine de zannedersem yayınlansa dayanamam alırım. Burada mantık ikinci planda kalır sanki.

DAMPYR

Ben zaten yeniden renklisi yayınlansın demedim.Keşke Lal bu KM serisine başladığında bu renkli seri italyada çıkmış olsaydıda siyah beyaz seri yerine o seriyi başlatmış olsalardı dedim.Tabiki bu yeni seri için yeniden almaya değmez... ::) ??? :P

DAMPYR

Birde bu işin maliyet ve yer sorunu kısmı var.o yüzden Lalin'de kendisine epey bi maliyet getirecek bir seriye başlıyacağını sanmam... ::) :-* :o

tunaorhun

Adamlar zaten renksizini 32 liradan satıyorlar. Renklisini en az 60 liradan satarlar. O zaman bütün Zagor külliyatını renkli toplamak istersek bugünkü fiyatla 9000 lira ödemek gerekir. İkinci el araba parası.

pizagor

Arkadaşlar bu seri tüm külliyatın renkli hali mi yoksa seçmece öyküler mi, bunun bilgisi var mı bir yerlerde?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

yalcinerol345

Dış Kapak Aslan Şükür,İç kapak Ferri.Kaliteli kağıda,İki cilt bir arada.Kaç Zagor'sever bunun karşısında direnebilir?

DAMPYR

Alıntı yapılan: pizagor - 07 Şubat, 2013, 09:29:44
Arkadaşlar bu seri tüm külliyatın renkli hali mi yoksa seçmece öyküler mi, bunun bilgisi var mı bir yerlerde?
Sanırım hepsini baştan orjinal sıraya göre yayınlıyorlar.Bilgisayarda renklendirme yaptıkları için hızlı bir şekilde ilerliyorlar.bunu bir yerde okumuştum ama okuduğum yeri şimdi hatırlamıyorum... ::) :-\ :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 07 Şubat, 2013, 09:35:34
Dış Kapak Aslan Şükür,İç kapak Ferri.Kaliteli kağıda,İki cilt bir arada.Kaç Zagor'sever bunun karşısında direnebilir?
Öbür yeni maceralar renkli serisi yayınlanabilir.onun satma şansı daha yüksek... 8) 8) 8)

rumar80

Alıntı yapılan: Mister NO - 07 Şubat, 2013, 09:16:31

Süper bir açıklama. Tamamen katılıyorum.

aa

Ben isterim. Renklendirme gerçekten çok iyi olmuş.
Esse Gesse Hayranı...

konnektör

Ben çizgi romanların her zaman renkli yayınlanmasından yanayım, fakat sonradan renklendirilen fumettiler, orijinalinden renkli Amerikan çizgi romanları gibi olmuyor. Sanırım renkli çizgi roman ile siyah beyaz çizgi romanın çizim teknikleri farklı.
Birde renkli basımda mutlaka kuşe kağıt kullanmak gerekiyor, lal'in saman kağıda bastığı renkli fumettiler pek hoş değil.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

hanac

Kendi kendime renklendirdiğim bir Zagor sayfası, beğendiniz mi ?  ;D