BÜLENT ARABACIOĞLU İLE İMZA GÜNÜ NİSAN AYINDA BÜYÜLÜ RUZGAR DA

Başlatan Büyülü Rüzgar, 19 Mart, 2012, 15:52:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 08 Nisan, 2012, 09:27:31
Bugün herkezi bekliyoruz arkadaşlar........

Fotoraf çekmeyi unutmayın.Gelemiyenler için iyi bir anı olur...... 8) :D ;)

Gambit

Maalesef aksamustu bir arkadasimin dugunune katilacagimiz icin gelemiyorum bugun

Kizilmaske nin dedigi gibi gelemeyenler icin fotograf cekebilirseniz guzel olur

hennessy

Alıntı yapılan: Gambit - 08 Nisan, 2012, 13:24:22
Maalesef aksamustu bir arkadasimin dugunune katilacagimiz icin gelemiyorum bugun

Gambit'im kitaplkarını imzalattım İlyas'ta haberin olsun.Birazdan resimler geliyor yoruldum ::)

Gambit

Alıntı yapılan: hennessy - 08 Nisan, 2012, 17:46:06
Alıntı yapılan: Gambit - 08 Nisan, 2012, 13:24:22

Gambit'im kitaplkarını imzalattım İlyas'ta haberin olsun.Birazdan resimler geliyor yoruldum ::)

EyvAllah kardesim

slm

hennessy

Arkadaşlar kısaca beklediğim ilginin hayli üstünde birgün geçti kasada en kahraman rıdvan satmaktan ayaklarıma kara sular indi ama değdi............

Mister NO

darkwood

Hafta sonuna, havanın güzel olmasıda eklenince kalabalık ve güzel bir imza günü oldu.
Sabırla bu kalabalıkta birçok resim çekip, sattığı kitaplar ile imza gününe katkıda bulunan ve
Altınmadalyonu en iyi şekilde temsil eden  sevgili Murat, Rıdvan'dan sonra günün isimsiz Kahramanıydı.. :D
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Alıntı yapılan: darkwood - 08 Nisan, 2012, 19:53:41
Hafta sonuna, havanın güzel olmasıda eklenince kalabalık ve güzel bir imza günü oldu.
Sabırla bu kalabalıkta birçok resim çekip, sattığı kitaplar ile imza gününe katkıda bulunan ve
Altınmadalyonu en iyi şekilde temsil eden  sevgili Murat, Rıdvan'dan sonra günün isimsiz Kahramanıydı.. :D

Teşekkür ederim Mesut abi bizimki gönüllü destek.Esas İlyas kardeşime teşekkür etmemiz lazım bizlere bu güzel günü yaşattığı için ayrıca Bülent bey'e............

Büyülü Rüzgar

Gelen gelemeyen herkese TEŞEKKÜRLER keyifli bir gün oldu gercekten cok kalabalıktı.
Fotolardan gordugunuz gıbı herkes mutluydu BÜLENT abi cok kalender cok mutevazi cok beyefendi bir insan tanıstığım için onur duydum inanın sızlerınde tanısmasını isterdim.
Herkese saygılar artık darısı BÜLENT ÜSTÜN abimizin imza gününe herkesi beklerim.....

ercoktay

İlyas senin adına çok sevindim. Ben gelemedim. Seni aramayı da unuttum. Pöh...