Ertan Ergil (Jedmau) Batman Yayınlasın (Artık Yetsin)

Başlatan hanac, 25 Mart, 2012, 16:25:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Biraz daha bilgi alsak süper olurdu aslında.

Jedmau

Alıntı yapılan: dean - 27 Ekim, 2013, 13:18:40
Biraz daha bilgi alsak süper olurdu aslında.

Merhaba,

Zamanı geldiğinde gerekli detayları ve bilgiyi paylaşacağım.

Sevgiler
Ertan

dean

Alıntı yapılan: Jedmau - 27 Ekim, 2013, 23:15:48
Merhaba,

Zamanı geldiğinde gerekli detayları ve bilgiyi paylaşacağım.

Sevgiler
Ertan

Teşekkürler, güzel haberlerinizi merakla bekliyoruz  :)

Mister NO

NTV yayınlamayacaksa neden bu başlıkta devam ediyoruz?  ???

İlgili yayınevinin sayfasında konuya devam edip süreci takip edelim.   ;)

tommikser

Bence New52'den önce yayınlanacak efsane maceralar var.Ben bu maceraların yayınlanmasını isterim.

rumar80

Öncelikle Ertan'ı azmi ve başarısı için kutlamak lazım. Uzun zamandır Batman'i istiyordu.
  Yayınlamaya gelince...
  Batman bir umman. Durmadan güzel maceraları olan bir kahraman. Catcylsym desem Engin Contagion der, Hasan A Death In the family, Murat R.I.P.
  Bu nedenle bence kararı Ertan'a bırakalım. Batman bir yayınlansın, düzene girsin detayları tartışırız.

HacıGeraltEmmi

Hayırlı olsun.
YKY Süpermen gibi uygun fiyatlı olursa tadından yenmez.

Tarkan Kurt

Batman'in yayınlanacak olması çok önemli bir gelişme. Yayın periyotlarından dolayı zaman zaman eleştirsem de JBC yayıncılık tarafından yayınlanacak olması sevindirici bir olay. En azından iyi bir edisyonla yayınlanacağı kesin. Yine de yıllar sonra ülkemizde yayınlanacak ilk cildin özenle seçilmesi hatta koleksiyonluk bir hard cover cilt olması daha iyi olur gibi geliyor. Ertan Beyi şimdiden tebrik ediyorum.

hanac

Hayırlı olsun Ertan.

Telifi alabilmek bile büyük başarı, umarım herşey istediğin gibi gelişir.

Jedmau

tommikser

Başlığı değiştiren ben de bişeyler istiyorum ;D ;D ;D

Jedmau

Bir önceki sayfada yazdığın yazı ile zaten kalbimi kazandın :) bana özelden adres verebilirsen çıkacak tüm YAYINLARI dağıtıma çıkmadan önce inceleme yapman için diğer basın bülteni setleri ile sanada göndermek isterim :)

sevgiler
ertan

tommikser

Abiiiiiiiiim kralsıııııın inceler hatta yalar yutarım.Yazdığın o güzel cevap içinde sağol abi.Bende sağlık problemleriyle uğraşıyorum.Pek yazmaya vaktim olmadı ama bu Batman olayıyla kalbimi derinden feth ettin.Umarım herşey çok güzel olacak.

Jedmau

Çok teşekkür ederim :) Adresini yolla o zaman seni adres defterine kayıt edelim.

sevgiler
ertan

dean

Ayrıntılı, açıklamanız için teşekkürler. Umarım herşey iyi olur. hayırlı olsun.