Ertan Ergil (Jedmau) Batman Yayınlasın (Artık Yetsin)

Başlatan hanac, 25 Mart, 2012, 16:25:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

poe

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 06 Nisan, 2012, 14:10:36
Bu kampanyanın akibiyeti ne oldu Tamam mı devam mı.ediyoruz..... ???

devam ediyoruz...
sadece biraz durağan devam ediyoruz.
28 nisan toplantısından daha güçlü ve  kararlı adımlar çıkar diye de beklenti var...

rumar80

Eğer Batman'i GERÇEKTEN istiyorsak devam ETMELİYİZ.
  EDİYORUZ DA

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Arkadaşlar,
   Eğer GERÇEKTEN Batman'in ülkemizde yayınlanmasını istiyorsanız. Grupta daha aktif olmalısınız. Grubun sadece kurulması bile bir cevap getirdi. Cevap olumsuz olsa bile, bu grubun etkinliğini kısıtlamamalı. Yazılarla, resimlerle, önerilerle katılım ŞART.
   Yoksa akıntıya kürek çekmekten başka bir şey olmaz ki, ne kadar İSTEKLİ (!) olduğumuz da görülüyor...

hanac

316 üye oldu.

Ama paylaşımlar neredeyse sıfıra indi.

Her zamanki gibi bu tip aktivitelere katılım çok az.

rumar80

Benden başka paylaşan da mı var?  >:(

Böyle sürecekse yıkıl Sezar!

V

"İstemem,eksik olsun.."

affedlmeyen

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

YKY, Superman New 52'yi basacakmış. Bakarsınız, Batman'i de basmaya karar verirler. :-*
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

connyapku

Alan Grant'in yazdigi Norm Breyfogle'n cizdigi Batman serilerini topluyorum. Norm Breyfogle cizimleri gercekten cok  guzel.

Ikiside zamaninda harika isler cikarmis. Bence New 52'nin yaninda bunlar muhakkak  yayinlanmali.

Maceralarin her biri ayri bir klasik tadinda ustelik  Batman severler knightfall oncesi hikayeleri okumus olurlar.

Batman 455.sayidan itibaren, Detective comics ise 579.sayidan itibaren okumaya doyamayaciginiz buttun Batman maceralari burada.

Yayinlayan yayin evi inaninki hic pisman olmaz.88,89 yillara ait bu maceralari halla comics shoplar'da deli gibi sattigi icin cogu sayilarini bulmakta zorlaniyorum.

DAMPYR

Siz hala bu kampanyadan umutlu musunuz ?

Kanpampa başlayalı tam 1 sene 2 ay oldu, yayıncılardan hala bir ses seda yok... ??? ::) :)

hanac

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 29 Mayıs, 2013, 19:33:57

Sevgili Shadow Man, tabii ki umutluyuz.

Ama kampanyanın adını YKY yayınlasın olarak değiştirmeliyiz.  :)

rumar80

O dönem maceralarını zamanında Dünya gençlikten fasikül fasikül alıp okumuştum. Daha sonra da sıra Knightfall'a gelmişti. Geçenlerde de Arka bahçeden Anarky cildini aldım. Breyfogle benim de favori çizerlerimdendir.

rumar80

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 29 Mayıs, 2013, 19:33:57

Kanpampa başlayalı tam 1 sene 2 ay oldu, yayıncılardan hala bir ses seda yok... ??? ::) :)

NTV zamanında olumsuz cevap verdi zaten ama amaç Batman'in yayınlanmasını sağlamak olduğu için adı ne olursa olsun bu kampanya sürmeli sürdürülMeli.