Ertan Ergil (Jedmau) Batman Yayınlasın (Artık Yetsin)

Başlatan hanac, 25 Mart, 2012, 16:25:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 29 Mayıs, 2013, 20:36:53
NTV zamanında olumsuz cevap verdi zaten ama amaç Batman'in yayınlanmasını sağlamak olduğu için adı ne olursa olsun bu kampanya sürmeli sürdürülMeli.
o zaman kampanyanın ismini ''Batman'i yayınlıyacak bir yayınevi yokmu?'' diye değiştirip devam ediyoruz...  8) :D ;)

connyapku

Alıntı yapılan: rumar80 - 29 Mayıs, 2013, 20:35:25
  O dönem maceralarını zamanında Dünya gençlikten fasikül fasikül alıp okumuştum. Daha sonra da sıra Knightfall'a gelmişti. Geçenlerde de Arka bahçeden Anarky cildini aldım. Breyfogle benim de favori çizerlerimdendir.
608-609 Anarky sayilarini bu gun okumustum  :) guzel tesaduf olmus yine. Sonu cok sasirti beni babasi oldugunu tahmin etmistim.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Jedmau

Merhaba ,

Başlığı kapatabilirsiniz arkadaşlar .

Sevgiler
Ertan

tunaorhun

Alıntı yapılan: Jedmau - 26 Ekim, 2013, 18:47:50
Merhaba ,

Başlığı kapatabilirsiniz arkadaşlar .

Sevgiler
Ertan
Demek Batmanı siz yayınlayacaksınız. Hayırlı olsun.

pizagor

Hayırlı olsun. 6 ayda bir - senede bir her neyse bir periyod sözü (ve kesinkes uyulacağını garanti edilen tabi ki) alabilir miyiz?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

gamlıbaykuş

Yok be abi senede bir tane iki tane az olur. Eh Batman' in hakkını vermek lazım.

Altan abi detaylı bir bilgiyi hak ediyoruz bence. Ne zaman çıkacak hangi ser çıkacak başka DC falan olacak mı? :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

alan ford

Hayırlı olsun. Umarım Batman ile birlikte Star Wars da bir düzene girer ( daha KOTOR bekliyoruz ;)) Deadpool başlama vuruşunu yapar ve yeni yılda şimdiden her şey gönlünüzce olur . Ama umberala academy istiyoruz yahu. yayımlayın artık şu ikinci sayıyı. İlk cilt şahaneydi. ;D  Bu arada New 52 serisiyle mi başlanacak  ???
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy

görmeden inanamıyorum. Sevinmem için baskısını görmem lazım

1.Hangi seri?
2.HC mi?
3.YKY gibi uygun fiyat mı?
4.Kaç sayfa?
5.Yılda bir mi?
6.Çevirmen kim?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Alıntı yapılan: alan ford - 26 Ekim, 2013, 20:09:28
  Hayırlı olsun. Umarım Batman ile birlikte Star Wars da bir düzene girer ( daha KOTOR bekliyoruz ;)) Deadpool başlama vuruşunu yapar ve yeni yılda şimdiden her şey gönlünüzce olur . Ama umberala academy istiyoruz yahu. yayımlayın artık şu ikinci sayıyı. İlk cilt şahaneydi. ;D  Bu arada New 52 serisiyle mi başlanacak  ???

Katılıyorum bu yayınlarında devam etmesi en az Batman kadar önemli. Fuar da bu yayınlarından iki üç tanesini görmek güzel olur.
Darkwood Sakinleri..

Harun Ça

İnşallah New 52'dur. One-shot falan kesmez Court of Owls okumak istiyorum.

Mister NO

NTV nin değişen habercilik anlayışı, gezi parkı olaylarındaki yaklaşımı ve NTV Tarih dergisinin kapatılmasından sonra NTV hiç bir şey yayınlamasın.

Yayınlarsa da almam zaten...

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,7045.msg88438.html#msg88438

superzagor

Bu mantıkla Amerikan çizgi romanlarının hiç birini almamanız lazım...
Hikayeyi yayınlayan değil hikayenin kalitesi benim almam nedenimdir.

tommikser

Ben eleştirmekten,o mu bu mu demekten ziyade şu ana kadar söylemeyen şeyi söyleleyim.Bu başarı için emeğinize sağlık.Başarılar abi.