Bedava Cizgi Roman Gunu

Başlatan emre ozdamarlar, 14 Mayıs, 2012, 09:58:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

Amerika'da bir cizgi roman dukkaninda free comic book day'i kaydetmisler. Turkiye'de de bu tarz seyler yapilsa yeni okuyucu kazanmak icin super olmaz mi?

http://www.youtube.com/watch?&v=g-eP7Uw0vZA

Gambit

bence hic bir ise yaramaz

bizim insanimiz belesi sever, beles bulursa alir, bulmazsa 1 TL bile vermez

Sahaflarda 1 TL ya, 2 TL ya bir suru cizgi roman var ama kac kisi aliyor ?

alan ford

Gon yapmıştı sanki geçen sene
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

kalidor

Gon geçen yıl yapmıştı evet. Hatta ben de öğleden sonra gidip birkaç fasikül, rozet ve bir poster almıştım. O günle ilgili resimleri kafkaesk forumda paylaşmıştı sanırım.
Crom! Ölüleri Say...

emre ozdamarlar

Gon'un yaptigindan ziyade misal Lal, 1001roman ve digerleri biseyler hazirlasalar mesela. Atiyorum 100 sayfalik bir cilt icine 10 sayfa Julia, 10 sayfa, Buyulu ruzgar vs. Guzel hikayelerden secmece hikayeler falan. ama isin ekonomik yönu de var tabii. Neyse hayal kuruyoruz sonucta biz. Önce okuyucunun istedigi yayinlar ciksin da sonra bedava ciltleri isteriz :)

rumar80

GON benim bildiğim iki senedir yapıyor. İki sene önce Yıldıray ile ilk defa orada tanışmıştık. Geçen sene ise katılamamıştım.
  13 gezegende ABD'ndeki free comic book day'de dağıtılan ve diğer promosyon dergilerini MUTLAKA istediğiniz siparişin yanında veriyor.

korsanmurat

abicim öyle bişe olursa biz taşradan gelenler ulaşım ücretini bile isteyebilecek kadar yüzsüzleşe biliriz ondan ziyade anadoluya açılmanın yollarına bakılsa derim. daha güzel vede kazançlı olur gibimr geliyor

kalidor

Free comic daylerde dağıtılan çizgiromanlar pek matah şeyler değil. Bu güne özel üretilmiş İngilizce 32 sayfalık fasiküller veriliyor. İşte birkaç rozet ve şanslıysanız poster de çıkabiliyor. Yine de hiç yoktan iyidir :D
Crom! Ölüleri Say...