Anti Hulk Derneği (AHD)

Başlatan tommikser, 21 Mayıs, 2012, 09:56:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 19 Temmuz, 2014, 17:43:39
Bende niye soru işareti var ?

Ben de zamanında Hulk'a nötr bakanlar Derneği'ni kurmuşum. Dolayısıyla her iki derneğe de üyeliğim var.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: hanac - 19 Temmuz, 2014, 17:47:10
Hüzünlü Flüt nam-ı diğer Ekrem Hulk Sevenler Derneğinin 13. Nolu üyesidir.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,4924.msg106470.html#msg106470

Lütfen dogru liste yapınız.

Aynen,  biz de ihanet olmaz :) 13 nolu üyeliğe devam...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

İşte gerçek liste

1- Tommikser
2- Gambit
3- Kalidor
4- hennessy
5- Taaruz
6- Pizagor
7- Ras Al Ghul
8- Ralph

hanac

Alıntı yapılan: tommikser - 21 Mayıs, 2012, 10:37:51
Bu arada derneğime üye olanlara 1 çr'ı çekilişle hediye edecem (10 kişiyi geçersek tabii)  ;D

2 yılda 8 üye toplamışsınız.

Çekiliş olmayacak herhalde.  :)  ;)  :D  ;D  :)  ;)  :D  ;D

tommikser

Ne demişler abicim;Azimli sıçan betonu delermiş.Bak az da olsa devam ediyoruz.Zamanla size yetişebiliriz gibi görünüyor.Sizde de icraat yok çünkü.

tommikser

Çizgiliköstebek abimizin mizah anlayışına güvenerek;  :)

Rahat bir 6 veya 7 sene öncesi. İş çıkışı Beşiktaş'dan vapura binmişim, kadıköy'e gidiyorum.
Vapurun üst katına çıktım,ingiliz baskısı Hulk'ı açtım okuyorum.

Birden karşımdan bir ses yükseldi: "Bu arkadaş sinirli Yeşil Dev değil mi ?"
Kafamı kaldırıp baktım; karşımda oturan adam gülümseyerek bana bakıyor. Evet, dedim.
"Gıcık olmuyorum bu çr hangi adam hangi kafayla yarattıysa. Türkiye'de basılıyor mu? Sana çay söyledim, al iç, ben de şu elindekine biraz bakıp neden gıcık olduğumu hatırlayabilir miyim?"
Olur abi, al bak, ben de çay içeyim." Mevzu böyle devam etti, kadıköy'e kadar Hulk şöyleydi, Hulk böyleydi...

Bu anıdan çıkarılacak üç sonuç:

1. Bir kere Hulk okuyan, yeşil dev olduğunu asla unutmaz.Neden saçma olduğunu ve gıcık olduğunu bir şekilde hatırlamak ister...
2. Hulk'a gıcık olanlar birbirlerini görünce en azından oturup karşılıklı bir çay içebilirler...
3. Hulk'a gıcık olan okur, birinin elinde bir Hulk görünce, illa bir eline alıp dokunmak ister, içinden küfür etmek ister yoksa çatlar...

Hulk sevmeyenleri inatla bekliyoruz...

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: tommikser - 21 Ağustos, 2014, 21:39:29
Çizgiliköstebek abimizin mizah anlayışına güvenerek;  :)

Rahat bir 6 veya 7 sene öncesi. İş çıkışı Beşiktaş'dan vapura binmişim, kadıköy'e gidiyorum.
Vapurun üst katına çıktım,ingiliz baskısı Hulk'ı açtım okuyorum.

Birden karşımdan bir ses yükseldi: "Bu arkadaş sinirli Yeşil Dev değil mi ?"
Kafamı kaldırıp baktım; karşımda oturan adam gülümseyerek bana bakıyor. Evet, dedim.
"Gıcık olmuyorum bu çr hangi adam hangi kafayla yarattıysa. Türkiye'de basılıyor mu? Sana çay söyledim, al iç, ben de şu elindekine biraz bakıp neden gıcık olduğumu hatırlayabilir miyim?"
Olur abi, al bak, ben de çay içeyim." Mevzu böyle devam etti, kadıköy'e kadar Hulk şöyleydi, Hulk böyleydi...

Bu anıdan çıkarılacak üç sonuç:

1. Bir kere Hulk okuyan, yeşil dev olduğunu asla unutmaz.Neden saçma olduğunu ve gıcık olduğunu bir şekilde hatırlamak ister...
2. Hulk'a gıcık olanlar birbirlerini görünce en azından oturup karşılıklı bir çay içebilirler...
3. Hulk'a gıcık olan okur, birinin elinde bir Hulk görünce, illa bir eline alıp dokunmak ister, içinden küfür etmek ister yoksa çatlar...

Hulk sevmeyenleri inatla bekliyoruz...

İnsan şaşmayagörsün ;D ;D ;D

Mrtekin

Yukarıdaki blok liste mi, çarşaf liste mi?
They drew first blood...

Honore

Gec oldu ama tarafimi belli etmem gerektigini dusunerek bu mesaji atiyorum. Ben hulk sevmiyorum ve bu dernegin benim gibi atesli anti-hulkcilara ihtiyaci oldugunu dusunuyorum!!!

gamlıbaykuş

Hulk sevenler çok daha fazla arkadaşlar kusura bakmayın :) Her daim Hulk...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Devil is Here

Beni de yazın Güneş Başkan.Nesini seviyor millet bu yeşil ucubenin anlamadım ki?

Ras Al Ghul

Gerçek kimlik ne devil ;)
Alıntı yapılan: hanac - 19 Temmuz, 2014, 18:16:24
İşte gerçek liste

1- Tommikser
2- Gambit
3- Kalidor
4- hennessy
5- Taaruz
6- Pizagor
7- Ras Al Ghul
8- Ralph
9.honore
10.devil is here

tommikser

Sevgili honore ve devil kulübümüze hoş geldiniz.Evet seçilmeyecek bir mahluku sevmek nasıl bir duygu anlayamıyorum.

Utku Gürsoy

Mahluk dediğiniz adam sizi tek yumrukta parçacıklarınıza ayırır. ;)

Ras Al Ghul

Tek gücü parçalamak olan,akıldan yoksun olan bir mahlukun nesi sevilir.Öyle itici bir karakterden daha itici bir karakter bulan benim karşıma gelsin  ;D