Anti Hulk Derneği (AHD)

Başlatan tommikser, 21 Mayıs, 2012, 09:56:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Norrin___Radd

+1 Olarak sayıya dahil olmak istiyorum. :)

Norrin___Radd

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 30 Ekim, 2012, 12:37:55
Ayrıca dernek olarak bulun bir kahraman Hulk ile çarpıştıralım bakalım neler olacak.

HULK EZER...

Konuya yeni dahil oldum ama yine de bu soruya yanıt vereyim.Anti Hulk Derneği'nin kalan üyeleri ne der bilemiyorum ama Hulk'a karşılık benim adamım Silver Surfer'ı koyuyorum.Hadi bakalım ne olacak görelim. ;D

hanac

Norrin___Radd

Hocam yanlı bir siteden alınan resimleri karşılaştıracaksak çok işimiz var demektir.Hulk Library nedir Allah aşkına?

Hem bu Hulk'lardan hangisini kaale alıyoruz yeşil olanı mı kırmızı olanı mı?

hanac

Alıntı yapılan: Norrin___Radd - 08 Mart, 2013, 11:36:45
Hem bu Hulk'lardan hangisini kaale alıyoruz yeşil olanı mı kırmızı olanı mı?

Yeşil, kırmızı, gri farketmez. Hepsi bizdendir.  :)

Norrin___Radd

Silver Surfer burada özgürlüğü mü yoksa Bruce Banner'ın hayatı mı ikileminde kalıyor,yere düşmeden önce Bruce'u yakalayıp Hulk olma gücünü ona geri veriyor.

P.I.S ve C.I.S kavramlarını kaale almazsak, Hulk, Silver Surfer'a rakip olamaz.

Aşağıdaki linkde verilen adreste ikisini karşılaştırırsanız ne olacağını görürsünüz.

http://www.superherodb.com/versus/

yunusmeyra

Alıntı yapılan: hanac - 08 Mart, 2013, 11:40:36
Yeşil, kırmızı, gri farketmez. Hepsi bizdendir.  :)
tabii ki  ;) hem ilk hulk gridir bile..  ;D

not:şunu da vurgulayayım ki silver surfer benim baş karakterlerimdendir  ::)  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

tommikser

Hulk sevmeyen hatta gıcık olan arkadaşlar.Bizim kayıtlarda son sürat devam ediyor.Karşı derneğe kanmayın.175 lira brüt ücreti net gibi itelemeye çalışanlar gibidir onlar.Kanmayın,kandırılmayın...

Herkesi bekliyoruz.

tommikser

Son okuduğum Hulk kitaplarından sonra diyorum ki GEL NE OKURSAN OKU GEL.BİZİM DERGAHTA HER TÜRLÜ HULK OKUYANA YER VARDIR.UTANMA BASKI ALTINDA KALMA.NE OKURSAN OKU GEL.

Gıcıklık değerim Hulk için tavan yapmış durumda.Nedir arkadaş bu Hulk çözemedim.Çözen varsa beri gelsin.

Nightrain

Beni de ekleyin. Ergen gibi herşeye atarlayan bu yeşil yaratıktan nefret ediyorum. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

yunusmeyra

AHD ,her zaman olduğu gibi "nefret" ve "şeytanlaştırma" söylemiyle dernek üyelerinin gerçeği sorgulamalarının önüne geçmek istiyor ve oylarını "konsolide" ediyor  ;)  ;D  ;D

sayın Güneş buda mı montaj,buda mı dublaj  ;D ;D
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

tommikser

Aramıza girmiş paralel forum üyelerinin montajıdır.Kati suretle kabul etmiyorum.

V

Güneş odanın her tarafı Hulk dolu.Sen bu odayı "sıfırla" biran önce..
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Bu dernek kendini kapatmamış mıydı ?   :)

Ralph