Altın Madalyon Kuruluş Tarihi

Başlatan hanac, 27 Haziran, 2012, 22:51:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

24 saat civarında kala toplantıya İzmit ve Edirne'den otobüsler harakete geçmiş. Tüm toplum Hasan'ın balkon konuşmasını beklemekte.
   NTV'nin gece gündüz kuşağında Yekta Kopan ile röportaj teklifi düşünülmekte.... ;)

hennessy

Arkasından meclis açılış konuşmasında bendeniz soğuk rüzgarlar estirerek Hasan beye cevap vereceğim.Reha Muhtar çok ısrarlı röportaj için.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

Sabah 10:30-11:00 gibi Kuzgun'da kahvaltıda buluşalım o zaman. Gelirken simit, poğaça, börek vs alırız. Çaylar Kuzgun'dan :)
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: kalidor - 07 Aralık, 2012, 11:11:16
Çaylar Kuzgun'dan :)

Kuzgun'a söyleyin demleme çay yapsın.

Poşet çay istemez.

yunusmeyra

Sabah 10:30-11:00 gibi Kuzgun'da kahvaltıda buluşalım o zaman. Gelirken simit, poğaça, börek vs alırız. Çaylar Kuzgun'dan :)
yani ilk durak yetişenler için "kuzgun" değil mi..poğaçaları börekleride sardırıp oraya mı getiriyoruz.. :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Gambit

cok gelmek istiyorum ama maalesef gecen hafta evi tasidim Izmir de ve annem burda ve hala bir suru esya yerlestirmek, eksikleri gidermekle mesguluz :(

umarim bir sonrakine.

kalidor

Gambit gelsen iyi olurdu :( Neyse kışın bir daha yaparız yapmayız belli olmaz ama baharda geniş katılımlı bir buluşma yaparız.
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Süleyman da gelseydi iyi olurdu sohbetini özledik, bir dahaki sefere artık.

Kuzgun da son durum yarın için, kuru pastaları ve içecekler hazırlanıyor.
Sıcak simitleri ise sabah hemen yanımızdaki simit fırınından alacağız.
Bu kahvaltııı !!! pardon toplantı kaçmaz arkadaşlar sonra söylenmedi bilmiyorduk demeyin.  ;)  :D  ;D
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 07 Aralık, 2012, 14:49:31
  yani ilk durak yetişenler için "kuzgun" değil mi..poğaçaları börekleride sardırıp oraya mı getiriyoruz.. :)

Abi Kuzgun'dan başlayalım. Umar Abi'de öyle yazmıştı herhalde. Sonradan pasaja geçeceğiz.
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

saat sabahın 11 inde kuzgundayız gelmeyen üyeliği iptal edilecekmiş Hasan (Hanac) öyle dedi kendisi adminlerin efendisiymiş......

alan ford

Ben de bu aralar ev taşıma işi ile meşgulüm. Son ana kadar cumartesiyi boş bırakmıştım ve işler yetişsin diye bu gece saat 10'a kadar evde ustalarlaydım. Ama maalesef yetiştiremedim ve yarın da ustalarla mesaiye devam etmem gerekecek. Çok çok mutsuzum.  :(  Taşınmaktan nefret ediyorum ve uzun zamandır beklediğim bu partiyi kaçıracağım için daha da mutsuzum :'(
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy

evet arkadaşlar işi olmayan herkezi bekliyoruz bugün..................Hasan baba balkon konuşmasında bizlere seslenecek............Kaçmaz.................

hennessy

Çizgi Romana gönül veren herkezi.Hala çizgilerin peşinde koşan tüm dostlar ile 08/12/2012 günü kadıköy pasajda buluşuyoruz hepimizin sevgisi çizgi romanı konuşmak ve Altın Madalyon sitemizin doğum gününü kutlamak için gelmek isteyenler bana özelden mesaj atsın.Unutmayın hayal kurmayan okumayan değil paylaşan ve bu işe gönül veren olmak önemli.Okutun okutturun hayal kurun.....

Tarkan Kurt

Ani gelişen bir işten dolayı toplantıya katılamayacağım iyi eğlenceler.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 08 Aralık, 2012, 09:05:39
Çizgi Romana gönül veren herkezi.Hala çizgilerin peşinde koşan tüm dostlar ile 08/12/2012 günü kadıköy pasajda buluşuyoruz hepimizin sevgisi çizgi romanı konuşmak ve Altın Madalyon sitemizin doğum gününü kutlamak için gelmek isteyenler bana özelden mesaj atsın.Unutmayın hayal kurmayan okumayan değil paylaşan ve bu işe gönül veren olmak önemli.Okutun okutturun hayal kurun.....
Parti Bugün ve biz yokuz, umarım katılım büyük olur.fotorafları bekliyoruz... 8) ::) ;)