Marvel da "Sıfırlanıyor"!

Başlatan ümitkr, 07 Temmuz, 2012, 09:12:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 29 Ağustos, 2012, 18:51:02
Ben Granovun çizimini daha çok beğendim. Manaranın kadınları tek tip...

Katılıyorum. Bu sefer Manara Granov'un gerisinde kalmış...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Manara'nın kaleminden...

Büyüksün üstad...

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

Bu nasıl bir kalemdir arkadaş, adam neyi çizse uçuyor :-*

rumar80

Now serisinden şu ana kadar üç başlıktan okuma yaptım: Uncanny Avengers, Captain America ve Iron Man. İlk ikisi büyük hayal kırıklığı, Iron Man ise idare eder. Önümde Thor, Hulk, All new X-men, Avengers var. Sırayla bunları da okuyacağım.

Wolverine and the X-men devam edecek. Ben de almaya devam edeceğim. X factor ayrı dünyasında başarı ile ilerliyor. Yakında Uncanny X-men tekrar başlayacak. Kahramanları Cyclops, Magneto, Emma Frost ve Illyanna (A vs X'in kaçakları) olacak. Ayrıca sadece kadınlardan oluşan bir X-men takımı olacak (XX)
   Storm, Psylocke, Puck, Fantomex ve Spiral X force'u oluşturacak. Avengers aleminde ise Illuminati grubunun ön planda olduğu New Avengers çıkacak. Burada özellikle Namor ve Black Panther dinamiği merak konusu. (Namor A vs X'de Phoenix gücü ile Black Panther'in ülkesi Wakanda'yı yok etmişti)

Bunlar benim merakla beklediğim seriler. Başkaları da çıkacak ama detaylar ancak okununca ortaya çıkacak.
   Sevgiler

rumar80

New Avengers'dan görüntüler:

rumar80

Bu da X force:

Bu arada serinin esas kötüsü de eski X-men olan Bishop

rumar80

Bu da Uncanny X-men:

Brian Michael Bendis neler yapacak merak ediyorum

rumar80

Son olarak ta filmi çekilmeye başlanacak olan Guardians of The Galaxy. Serinin en büyük sürprizi ise gruba Iron Man'in de katılması!

darkwood

Alıntı yapılan: pizagor - 01 Şubat, 2013, 12:21:43
Manara'nın kaleminden...

Büyüksün üstad...

Ustaya kalem yakışıyor. Çizimler gerçekten çok iyi.
Darkwood Sakinleri..

darkwood

Alıntı yapılan: rumar80 - 01 Şubat, 2013, 15:33:24
   Son olarak ta filmi çekilmeye başlanacak olan Guardians of The Galaxy. Serinin en büyük sürprizi ise gruba Iron Man'in de katılması!

Nedense bana soğuk bir karakter olarak gelen Iron man'i çoğu yerde kullanmalarını ise pek tasvip ettiğimi söyleyemem.
Darkwood Sakinleri..

hanac

Marvel'de 2014 de bir çok seri 1. sayıdan itibaren yeniden başlıyor;

Ocak

Inhuman, Invaders, Avengers World, Black Widow, X-Factor

Şubat

Wolverine, Fantastic Four, Ms. Marvel, Punisher, She-Hulk, X-Force

Mart

Daredevil, Silver Surfer, Moon Knight, Ghost Rider, Captain Marvel, Iron Patriot, Magneto, Secret Avengers

Wolverine and The X-Men, Avengers Undercover

rumar80

Marvel'ın bu "1" sayı pazarlamasından bana gına geldi. Nerede o eski 300'lü sayılar. Sıkıştıkça sanki yeni bir şey yapıyormuş gibi birinci sayıdan başla.
   DC olayı neredeyse sıfırladığı için onun new 52 hamlesi bence öok daha başarılıydı.

dean

New 52'nin onlarca yıllık geçmişi yok saymasından nefret ediyorum. Marvel'ın dakika başı 1. sayıdan alıp Vol'ları arttırmasından da nefret ediyorum. Bir kerede eski stile geri dönücez diyip söz gelimi vol 4, 23. sayıdan 523'e atladı sonra yine Vol 5, 1. sayı dedi. Ya tamam güncel giderken sıkıntı olmuyorda. Geçmişe yönelik okuma yaptığında karışıyor valla. Birde araya Event girince çık çıkabilirsen işin içinden.

rumar80

Açıkçası hem John BYrne'ün Man of Steel'i ve sonrasını hem de new 52'yi sevdim. Bir yerde tıkanan çizgi romanların önünün açılması için iyi oluyor.

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 27 Aralık, 2013, 14:15:23
  Açıkçası hem John BYrne'ün Man of Steel'i ve sonrasını hem de new 52'yi sevdim. Bir yerde tıkanan çizgi romanların önünün açılması için iyi oluyor.

Ben geçmiş olayların silinmesini sevmedim sadece, teknik olarak bakarsak konsept başarılı oldu tabi. Aquaman, Wonder Woman gibi karakterler tekrar A listesine çıktı mesela. Batman ciddi bir hareket sahasına sahip oldu vb.