Flaneur Comics

Başlatan hanac, 30 Temmuz, 2012, 09:26:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Servet'im sevindirici haberler bunlar. Yeni ismin ile çıktığın yolda başarılar dilerim.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

alan ford

Geç olsun güç olmasın .
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

yalcinerol345

Heyecanla beklediklerim;Gibrat-Karganın Uçuşu,,Blazing Combat-Archie Godwin,Alan Moore,From Hell

altay1944

Gibrat ve blacksad   ...alabilirim diğerleri tarzım değil.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

nikopol

Red Kit, Blacksad ve Serafettin'in defter oldugunu yazmislar. O da olumlu.

darkwood

Yeni ismi ile devam eden yayıncılık girişimleriniz de başarılar dilerim.
Öncelikle Gibrat Karganın Uçuşu, Blazing Combat, Blacksad (4 lü edisyon iyi olur) beklediklerim.
Darkwood Sakinleri..

hanac

Alıntı yapılan: darkwood - 12 Ocak, 2016, 15:33:30
Öncelikle Gibrat Karganın Uçuşu, Blazing Combat, Blacksad (4 lü edisyon iyi olur) beklediklerim.

Blacksad çizgiroman değil defter olarak yayınlanacak Sn. Darkwood  :)

bongzilla

from hell'i merakla bekliyorum ama dendiği gibi 111 adet basılacaksa avucumu da yalayabilirim  :-\
cash-i see darkness'i bugün aldım ve hemen okudum. piyasada bulabilirseniz kaçırmamanızı tavsiye derim

pizagor

From Hell yine mi gündeme geldi. Müjdelenip unutulan çizgiromanlardandı.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pearl jam

111 adet basılacağı nereden çıktı? Muhtemelen normal basımın yanında yapılacak özel basım sayısıdır diye tahmin ediyorum. Gibrat ve the Doors baskılarında da bu şekilde yapmışlardı.

hanac

111 adet HC yaparlar herhalde.

hennessy

Sevgili Dostum Servet'e buranın linkini attım görünce inşallah mail atar buraya bizleri bilgilendirir.

flaneurcomics

Selamlar arkadaşlar,
yayımı duyrulan ve çok uzayan kitaplarla ilgili yayınevinin mutfağındaki tadilad dolayısıyla kokusu burnumuzda ama hala tadının zevkine varamamanın şaşkınlığını biliyorum... şimdi derim ki; ilk olarak sevgili, Melike Acar, Yıldıray Çınar, Mahmud Asrar ve Juanjo Guarnidonun eşşiz çizimleriyle tasarlanan Flaneur T-shirtler en geç 10 gün içinde  mağazalardaki yerlerini alacak Guarnido, Bllacksad t-shirti 600 diğer sevgili dostların flaneur için çizdikleri ilustrasyonlar s-m-l-xl-xxl bedenlerinde ve sadece 300 adet olarak üretidi. T-shirtler özel bez bir kese ile beğenilere sunulacaktır. diğer bir konu Blacksad, Red Kit ve kötü kedi Şerafettin Defterleri sonbaharda piyasadaki yerlerini alacaklar. diğer derin ve sabırları zorlayan duyurduğum yayımlar ile ilgili olarak From Hell 111 kopya özel edisyon ve standart edisyon olarak, Charles Burns' ün Black Hole ''Kara Delik'' tamamı standart edisyon, Gibrat ''Karganın Uçuşu'' 150 kopya özel edisyon ve standart edisyon, Habibi ki bu kitap biraz daha uzar baskıya girme süreci... 222 kopya özel baskı ve standart edisyon son olarakta, Blazing Combat 777 kopya tamamı limitli özel baskı olarak piyasada ki yerlerini alacak... kitapların son okumaları yapıldı ilk fırsatta baskıya gireceğini de söylemeliyim. Flaneur artık tescilli bir markadır ilgilenenlere de buradan duyurmak istiyorum.
Herkese sevgiler...

hennessy

flaneurcomics bilgilendirme için teşekkür ederiz. Hayırlı olsun

Nightrain

Tişörtler internetten satilacak mi1? İstanbul da yasamiyorum da.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"